پیام مازند

آخرين مطالب

فرهنگي

سبک زندگی شهدا الگوی جوانان باشد

پیام مازند- یک کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد که سبک زندگی شهدا و خود را به خدا فروختن الگوی زندگی جوانان باشد.

عقب ماندگی 50 درصدی دانشگاه کاربردی از برنامه ششم

پیام مازند - ساری - مشاور عالی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور از عقب ماندگی 50 درصدی این دانشگاه از تکالیف تعیین شده در برنامه ششم خبر داد و گفت که قرار است با توسعه مراکز موجود و ایجاد مراکز جدید اهداف در نظر گرفته شده محقق شود.

گرد انتظار بر مجوز انتشار دانشنامه مازندران

پیام مازند - ساری - انتشار دانشنامه مازندران و تبرستان که قرار بود اوایل اسفند سال گذشته به صورت رسمی رونمایی شود ، به دلیل مسائل مالی و تأمین نشدن اعتبارات مورد نیاز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گران فروشی ، آفت نوظهور گردشگری مازندران

پیام مازند - ساری - گردشگری به عنوان صنعتی نوظهور اما درآمدزا الزامات ریز و درشت زیادی دارد که غفلت از هر کدام می تواند آسیبی به پیکره این صنعت بویژه در استان گردشگر پذیری چون مازندران وارد کند.

گردگیری هنری در یک جلسه

پیام مازند - ساری - سرانجام پس از ماهها دلخوری و گله مندی متقابل هنرمندان و مسئولان فرهنگی و هنری مازندران نوبت به نشست رو در روی دو طرف رسید تا انتقادات و درد دلهایشان را روی دایره بریزند و به قول معروف حسابی از فضای هنری استان ` گردگیری ` کنند.

مدارس مازندران روز شنبه اینده باز است

پیام مازند - ساری- معاون آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر این که تمامی مدارس استان برای صبح شنبه 31 فروردین ماه باز است، گفت: دانش آموزان و معلمان موظف به حضور بموقع در کلاس های درس هستند.

دریافت پاسخ به شبهات مهدویت در 300امامزاده شاخص مازندران

پیام مازند - ساری - معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: با حضور و استقرار روحانیون بومی و روحانیون اعزامی از ستاد مهدویت قم در بقاع شاخص استان به سوالات و شبهات مهدویت مردم در این مکان ها پاسخ داده می شود.

فرهنگ مهدوی رمز عبور دنیای اسلام از مشکلات است

پیام مازند- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: جوامع اسلامی امروز با مشکلات عدیده ای مواجه است و رمز عبور از مشکلات امروز دنیای اسلام اشاعه فرهنگ مهدوی است.

اتمام داوری 840 اثر و معرفی نفرات برتر جشنواره ققنوس در مازندران

پیام مازند- دبیر کمیته داوران چهارمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس مازندران از اتمام داوری های آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره ققنوس خبر داد و گفت: از هزار اثر ارسال شده، 840 اثر توانسته به مرحله داوری برسد که تاکنون تمامی آثار در همه بخش های اعلام شده مورد داوری قرار گرفت و نفرات برتر نیز انتخاب و به دبیرخانه اعلام شده است.

آیین بزرگداشت سلمان هراتی در تنکابن برگزار شد

پیام مازند - نوشهر- همزمان با آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی، آیین بزرگداشت سلمان هراتی شاعر متعهد و انقلابی شهرستان تنکابن با حضور جمع کثیری از هنرمندان و شاعران استان مازندران برگزار شد.

پذیرایی به سبک غیر بومی بر سفره گردشگری مازندران

پیام مازند - ساری- مازندران به عنوان استانی دارای تاریخی کهن در طبخ غذاهای بومی که ریشه در هماهنگی با طبیعت بی نظیرش دارد، از قدیمی ترین و اصلی ترین مقاصد گردشگری کشور است اما همواره با غذای غیر بومی از گردشگران خود پذیرایی کرده است.

9 کنسرت و جنگ شادی نوروزی در رامسر برگزار شد

پیام مازند - رامسر - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر از فروش 14 هزار قطعه بلیط کنسرت‌های نوروزی خبر داد و گفت: 9 کنسرت و جنگ شادی ایام نوروز برپا شده است.

افزایش120 درصدی فروش صنایع دستی در نمایشگاه ملی نوشهر

پیام مازند - نوشهر- سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نوشهر با اشاره به فروش 52 میلیارد و 820 میلیونی صنایع دستی و سوغات به گردشگران در نمایشگاه ملی نوروز امسال در نوشهر از افزایش 120 درصدی فروش نسبت به نمایشگاه سال قبل خبر داد.

من خود آن سیزدهم کز همه عالم بدرم

پیام مازند - ساری - سیزدهم فروردین در فرهنگ ایرانیان به `سیزده بدر` و یا `روز طبیعت` مشهور است ، اما درگذشت هنرمند نام آفرین استاد جمشید مشایخی در چنین روزی شاید اعتقاد به نحسی سیزده را در میان هموطنان افزایش داده باشد.

سرگرمی های نوروزی 85 میلیارد ریال برای مازندران درآمد داشت

پیام مازند - ساری - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت که برای اجرای برنامه های شاد و سرگم کننده در تعطیلات نوروزی سال جاری 85 میلیارد ریال بلیت در استان فروخته شد.

بازدید 669 گردشگر خارجی از موزه های مازندران

پیام مازند- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از رشد 56 برابری بازدید گردشگران خارجی از موزه‌های استان خبرداد و گفت: 669 گردشگر خارجی از موزه‌های استان بازدید کردند

سیل بازدید از موزه های مازندران را هم 35 درصد کاهش داد

پیام مازند- معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به کاهش 35 درصدی بازدیدکنندگان از موزه ها استان از بازدید 173 هزار نفر از موزه های مازندران در تعطیلات نوروزی امسال خبر داد.

جشنواره فیلم وارش درقامت بین المللی برگزار شود

پیام مازند - ساری - استاندار مازندران باتاکید بر اینکه جشنواره فیلم وارش باید در قامت بین المللی برگزارشود، گفت: باید هنرمان این باشد که توجهات را به سمت مازندران برگردانیم و زمینه های میزبانی برنامه های ملی و بین المللی را در استان فراهم کنیم.

بررسی روش های مختلف برگزاری امتحان نهایی در مناطق سیل زده

پیام مازند- وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال بررسی روش‌های مختلف برگزاری امتحانات نهایی در مناطق سیل زده هستیم. شاید امتحانات را برای این مناطق به تأخیر بیاندازیم یا بخشی از محتوای درسی را حذف کنیم

خسارت 30 میلیارد ریالی سیل به زادگاه نیما یوشیج

پیام مازند- مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت که سیلاب های اخیر حدود 90 میلیارد ریال به میراث تاریخی و فرهنگی مازندران خسارت زد که بیشترین خسارت با 30 میلیارد ریال مربوط به روستای یوش زادگاه نیما یوشیج پدر شعر نوی ایران است.

اسکان مسافران نوروزی در مدارس مازندران 50 درصد کاهش یافت

پیام مازند - ساری - بر اساس آخرین آمار ستاد خدمات سفر مازندران ، طی تعطیلات نوروز 98 حدود 213 هزار نفر شب اقامت در مجموعه اقامتی آموزش و پرورش ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 50 درصدی را نشان می دهد.

مازندران تعطیلات نوروزی را با 15 میلیون گردشگر پایان برد

پیام مازند - ساری - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت که آمار اقامت گردشگران در این استان از 27 اسفند 97 تا پایان دوازدهم فروردین امسال به 14 میلیون و 570 هزار و 639 نفر شب رسیده است.

پاسداشت روز طبیعت در مازندران

پیام مازند - نوشهر- سیزده بدر یا جشن بدرقه نوروز به عنوان رسوم مشترکی که از گذشته های دور تاکنون در میان اقوام ایرانی متداول بوده است و مردم دیار سرزمین کهن مازندران به پاسداشت این سنت دیرینه به طبیعت پناه آورده و خاطرات شیرینی را در تقویم عمرشان به ثبت می رسانند.

موزه کشتی در جویبار راه اندازی می شود

پیام مازند - ساری - مدیرکل میرا ث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: با تفویض اختیار که از سازمان میراث فرهنگی دریافت کردیم موزه کشتی را در شهرستان جویبار راه اندازی می کنیم.

سیلاب به 81 مدرسه مازندران آسیب رساند

پیام مازند - ساری - معاون آموزش و پرورش مازندران گفت: بر آساس آخرین گزارش ها سیلاب پایان سال اخیر به 81 مردسه استان مازندران خسارت وارد کرد که تمامی آن در مناطق شرقی و مرکزی مازندران واقع هستند .

افزایش ورودی گردشگران نوروزی به مازندران پس از سیل

پیام مازند - ساری - ورود گردشگران نوروزی به مازندران که پس از وقوع سیل و سیلاب اواخر اسفند و اوایل فروردین رو به کاهش گذاشته بود طی چند روز گذشته به فروکش کردن بحران بار دیگر افزایشی شده است.

اقامت گردشگران نوروزی در مازندران به 12 میلیون نفر رسید

پیام مازند - ساری - آمار اقامت گردشگران نوروزی در مازندران که به خاطر بحران سیل و سیلاب در موج اول سفرها با کاهش مواجه شده بود ، طی چند روز گذشته در پی کاهش بحران و همراهی هوای آفتابی رو به افزایش گذاشت و اکنون بر اساس گزارش های رسمی بیشتر از پارسال شد.

راهبرد گردشگری انبوه 70 سال پیش باید به گردشگری پایدار برسد

پیام مازند - نوشهر - ناظر عالی ستاد خدمات سفر کشور با بیان اینکه مازندران قطب سیاحتی و مقصد گردشگری کشور است، گفت : باید از راهبرد گردشگری انبوه که مربوط به 70 سال پیش است به گردشگری پایدار برسیم.

فروش 2.7 میلیارد تومانی صنایع دستی مازندارن در ایام نوروز

پیام مازند - نوشهر - مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت که از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 2 میلیارد و 700 میلیون تومان از صنایع دستی مازندران در نمایشگاه های مختلف شهرستان ها به فروش رفت.

20 درصد گردشگران مازندران در روستاها اقامت کردند

پیام مازند - ساری - مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران گفت که از 10 میلیون و 88 هزار گردشگری که تاکنون در استان اقامت کردند ، 20 درصدشان ترجیح دادند شب را در روستاها سپری کنند.

بابلسر ؛ شهر رودخانه و دریا برای گردشگران

پیام مازند - ساری - شهرستان بابلسر، از شهرهای ساحلی در استان مازندران است که لقب یکی از خوش آب و هواترین مناطق شمالی کشور را به خود اختصاص داده است. منطقه‌ای بسیار سرسبز و باطراوت که طبیعت بکر و چشم‌اندازهای زیبا و خارق‌العاده‌ آن چشم هر گردشگر تازه واردی را مجذوب و مسحور خود می سازد.

سیل بهاری به میراث 400 ساله مازندران جان دوباره بخشید

پیام مازند - ساری - سیل و سیلاب آخرین روزهای زمستان 97 در مناطق جلگه ای و برف بیش از یک و نیم متری مناطق کوهستانی مازندران دست به دست هم دادند تا دریاچه تاریخی عباس آباد بهشهر که در آستانه خشکیدن کامل بود ، جانی دوباره بگیرد.

80 هزار گردشگر در ساری اقامت کردند

پیام مازند - ساری - دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان ساری از ثبت اقامت 80 هزار نفرشب گردشگر در مرکز مازندران خبر داد.

78 باند قاچاق اشیای تاریخی در مازندران منهدم شد

پیام مازند - ساری - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان مازندران گفت که 78 باند حفاری و قاچاق اشیای باستانی و تاریخی طی سال 97 در این استان کشف و منهدم شدند .

اجرای تورهای ساری گردی از امروز

پیام مازند - ساری - مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری ساری گفت: تورهای ساری گردی از امروز چهارشنبه اجرا می شود.

تبعات سیل ، اقامت گردشگران نوروزی در مازندران را کاهش داد

پیام مازند - ساری - آمار اقامت شبانه گردشگران نوروزی در مازندران در حالی بر اساس تازه ترین آمارهای رسمی نسبت به نوروز گذشته کاهش نشان می دهد که در اوج بحران سیل و سیلاب با افزایش 13 درصدی همراه بود.

عبور از گردشگری گذری اولویت اصلی مدیریت شهری شرق مازندران

پیام مازند - ساری - مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: گردشگری در غرب مازندران نهادینه شده و در حال حاضر اولویت و هدف اصلی مدیریت شهری استان، تقویت مناطق شرقی به عنوان مقصد گردشگری است.

بازگشت گردشگران به شهر های سیل زده مازندران

پیام مازند - ساری - با گذشت حدود یک هفته از گرفتارشدن شهرهای مرکزی و شرقی مازندران به سیلاب که عملا بخش گردشگری را در روزهای مسافر خیز نوروز تعطیل کرده بود، آمارها و گزارش ها نشان از بازگشت مسافران به این مناطق می دهد.

حضور 20 استان کشور در نمایشگاه صنایع دستی مازندران

پیام مازند - ساری - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشری مازندران گفت: برای نوروز امسال 20 استان در نمایشگاهای صنایع دستی استان مازندران حضور یافتند.

سیل 86 میلیارد ریال به آثار میراث فرهنگی مازندران خسارت زد

پیام مازند - ساری - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اعلام کرد: بر اساس برآوردهای اولیه، سیلاب بیش از 86 میلیارد ریال به آثار میراث فرهنگی ،صنایع دستی و فضاهای گردشگری استان خسارت وارد کرد.

افزایش9 درصدی اقامت گردشگران نوروزی در نور

پیام مازند - نوشهر- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری نور گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، 925 هزار نفر شب اقامت در این شهرستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 رشد داشته است.

نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان نور افتتاح شد

پیام مازند - ساری - نمایشگاه ملی صنایع دستی روز دوشنبه با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و گردشگران نوروزی در شهرستان نور افتتاح شد.

افزایش 13 درصدی بازدید مسافران نوروزی از موزه های مازندران

پیام مازند - ساری - معاون فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت که از آغاز تعطیلات نوروزی تا به امروز، حدود 60 هزار گردشگر از موزه ها ،اماکن فرهنگی و تاریخی استان بازدید کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 درصد افزایش نشان می دهد.

ثبت یک میلیون و 100 هزار شب اقامت مسافر نوروزی در چالوس

پیام مازند - نوشهر - فرماندار شهرستان چالوس گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون، تعداد یک میلیون و 100 هزار نفر شب اقامت در این شهرستان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 11 درصد رشد داشته است.

هتلی 7 ستاره در سرزمین نور

پیام مازند- نخستین محل اسکان زائران راهیان نور مازندران در خوزستان هتل هفت ستاره ای است به نام اردوگاه شهید جعفرزاده در اندیمشک. جنس ستاره های این هتل آسمانی است اگرچه ستاره هایش زمینی بودند، دورتا دورش را که نگاه میکنی آثار جنگ میبینی، به همان شکل و قیافه پر از ادوات جنگی تیرو ترکش خورده.

چالوس شهری با تنوع جاذبه های گردشگری برای مسافران

پیام مازند - نوشهر - جاذبه‌های گردشگری منحصر همچون طبیعی و تاریخی چالوس موجب شده تا این شهر به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای گردشگری مازندران همه ساله پذیرای میلیونها مسافر و گردشگر داخلی و خارجی است.

گلوگاه، شاهکار طبیعت و سرزمین جنگل های بکر

پیام مازند - ساری- شهرستان گلوگاه، در شرق استان مازندران، شهرستانی با آب و هوای مناسب و دارا بودن اماکن دیدنی و گردشگری دریا و جنگل میزبان مسافران، گردشگران و مهمانان نوروزی است.

ورود 241 گردشگر خارجی به مازندران

پیام مازند - ساری - دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با تاکید بر ظرفیت های مازندران در زمینه جذب گردشگر خارجی، گفت: 241 نفر گردشگر خارجی در ایام نوروز وارد مازندران شدند.

20 شهرستان مازندران از مهمانان نوروز98 استقبال کردند

پیام مازند - ساری - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران اعلام کرد: در نخستین روز از سال 98 ازمیان 22 شهرستان استان 20 شهرستان در مبادی ورودی خود از نخستین مسافران نوروزی با اهدای گل و شیرینی استقبال کردند.

سیل برگزاری 22 نمایشگاه صنایع دستی را به تاخیر انداخت

پیام مازند - ساری - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: با توجه به شرایط جوی مازندران و وقوع سیل، افتتاح 22 نمایشگاه صنایع دستی به تاخیر افتاده و بنا داریم سوم فرودین ماه این نمایشگاه ها را افتتاح کنیم.

رامسر ، رنگین کمان زیبایی های شمال ایران

پیام مازند - نوشهر- رامسر یکی از غربی ترین شهرهای مازندران به واسطه برخورداری از طبیعتی سرسبز و چشم نواز نظیر جنگل ، دریا ، آثار تاریخی و نیز آب و هوای دل انگیز باید به رنگین کمان گردشگری شمال ایران معرفی کرد.

طرح آرامش بهاری در 300 امامزاده مازندران آغاز شد

پیام مازند - ساری - مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از آغاز اجرای طرح آرامش بهاری در 300 بقعه امامزادگان استان خبرداد و گفت : بقاع این امامزادگان تا 14 فروردین سال آینده میزبان مسافران نوروزی خواهد بود .

بابل نوازش دهنده چشم گردشگران در ایام نوروز

پیام مازند - ساری – شهرستان بابل با قابلیت های طبیعی و کوهستانی از جاذبه های گردشگری مهمی برخوردار است لذا در ایام نوروز این شهر همیشه بهار آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور است.

همسایگی کوه و دریا، جلوه ای از زیبایی های گردشگری نوشهر

پیام مازند - نوشهر- شهربندری نوشهر واقع درغرب مازندران ، مجموعه بی نظیری از زیبای های طبیعی و تاریخی است و همسایگی جنگل های هیرکانی و دریای خزر ، آب و هوای معتدل و کوهستانی ازویژگی های منحصربفرداین شهر است.

17 موزه مازندران در نوروز فعال است

پیام مازند- مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مازندران سال پیش رو را سالی پر رونق برای گردشگری مازندران برشمرد و گفت: 17 موزه استان در ایام نوروز فعال است.

شهر تاریخی بهشهر اماده میزبانی از گردشگران نوروزی

پیام مازند- بهشهر به عنوان یکی از شهرهای قدیمی ایران دارای شاهکارهای بی نظیر از دوران صفویه است و این جاذبه های تاریخی و میراثی از این شهر به عنوان یکی از شهرهای هدف گردشگری مسافران داخلی و خارجی ساخته است.

شهر تاریخی بهشهر اماده میزبانی از گردشگران نوروزی

پیام مازند - ساری- بهشهر به عنوان یکی از شهرهای قدیمی ایران دارای شاهکارهای بی نظیر از دوران صفویه است و این جاذبه های تاریخی و میراثی از این شهر به عنوان یکی از شهرهای هدف گردشگری مسافران داخلی و خارجی ساخته است.

جشنواره رسانه و نوروز در مازندران برگزار می شود

پیام مازند - ساری - مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری مازندران از برگزاری جشنواره رسانه ای ` مازندران؛ بهارستان ایران ` ویژه رسانه ها و نوروز خبر داد.

نگاهی به آئین های نوروزی در غرب مازندران

پیام مازند - نوشهر- ائین های کهن نوروزی که هرساله در آستانه سال نو شمسی درجای جای کشور خصوصا در غرب مازندران با سبک و سیاق خاصی برگزار می شود، علاوه بر زیبایی های برگزاری آن، باعث ایجاد شور، نشاط و شادابی در میان مردم می شود.

راهیان نور بستری برای انتقال فرهنگ به نسل امروز است

پیام مازند- مدیر تشکل های مردم نهاد اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران گفت: راهیان نور یکی از بسترهای عظیمی است که می‌‌توان به‌ واسطه آن بعد معنوی و فرهنگی حماسه ها و ایثارگری‌ها را به نسل امروزی انتقال داد.

هیئات مذهبی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب پیشگام باشند

پیام مازند - محمودآباد - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: هیئات مذهبی باید در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب پیشگام باشند و از این ظرفیت شبکه جبهه انقلاب فرهنگی باید استفاده شود.

کهن شهر قائمشهر در انتظار مسافران نوروزی

پیام مازند - ساری – ایرنا – جاذبه های گردشگری طبیعی، تاریخی و مذهبی کهن شهرستان قائمشهر در انتظار مسافران و گردشگران نوروزی است.

حسین زادگان: جشنواره وارش فرصت مهم فرهنگی برای مازندران است

پیام مازند - ساری - استاندار مازندران جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وارش را فرصت مهم فرهنگی برای استان دانست و گفت: در دنیای پر زرق و برق امروزی، توجه به موضوع فرهنگ عامه و سنت اقوام موضوع مهمی است که در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

راهیان نور فرصتی برای آشنایی باوقایع دفاع مقدس است

پیام مازند - ساری - مسئول بخش مشارکت روحانیت در دفاع مقدس اداره کل حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: راهیان نور فرصتی برای آشنایی نسل جوان با وقایع دوران دفاع مقدس به شمار می رود.

اینجا سوادکوه دروازه ورود به مازندران

پیام مازند - ساری – ایرنا – در فاصله حدود 200 کیلومتری تهران و در دل کوههای البرز، سوادکوه مکانی از جنس جنگل، سرسبزی و قدمت وجود دارد که در ورودی استان مازندران از مسیر پایتخت کشور واقع است.

کاهش ازدواج و طلاق در مازندران!

پیام مازند- مدیرکل ثبت احوال مازندران از کاهش میزان ازدواج و طلاق در این استان طی 11 ماه امسال خبر داد

ساير مطالب

اجرای طرح شهید بصیر با رویکرد وحدت

هفت هزار کلاس درس در مازندران نیازمند مقاوم سازی است

استاندارسازی هنرستان های مازندران نیازمند 15 میلیارد تومان است

آمل گذرگاهی غریب در کریدور گردشگری شمال

برگزیدگان نخستین جشنواره آواز مهاجر مازندران تجلیل شدند

آموزش و پرورش مازندران نسبت به تعطیلی زودهنگام مدارس هشدار داد

گام کانون پرورش فکری مازندران در مسیر پویایی انیمیشن

آمل شهر مقاومت است/ لزوم تقویت روحیه ایثار و شهادت

معرفی خانواده شهدا هدف برنامه «بانوی مهر» است

استقبال از نوروز با جشنواره "سبزینه" در نوشهر

بازنشستگان فنی و حرفه ای مازندران تجلیل شدند

کشور باید از گردشگری انبوه عبور کند

امسال 59 میلیون گردشگر به مازندران سفر کردند

رویکرد بحرانی به سفرهای نوروزی نداشته باشیم

آیین های فراتر از نوروز در مازندران

اعزام بیش از 2 هزار دانشجو مازندرانی به اردوی راهیان نور

چهارشنبه سوری را به اصلش برگردانیم-رضا غلامی*

کوارتت زهی در ساری اجرا می شود

تجهیز1.3میلیون تخت برای مسافران نوروزی مازندران

128 نقطه در مازندران استراحتگاه رسمی مسافران نوروزی شد

راه ساسانی و بقعه های تاریخیِ آمل در انتظار گردشگران نوروزی

اغاز طرح کتابخانه گردی با حضور استاندار مازندران

سرمایه ای راکد در انتظار طواف-رضا غلامی*

نمایشگاه عکس آواز مهاجران در فریدونکنار افتتاح شد

خانه سینمای مستند مازندران شروع به کار کرد

ترویج فرهنگ خرید آثار هنری در روزهای پایانی سال

بیش از 200 روستای مازندران برای مسافران نوروزی آماده شد

بایدها و نبایدهای ایجاد واحدهای بوم گردی توسط دهیاری ها

زنگ احسان و نیکوکاری مازندران در جویبار نواخته شد

نوروز 98 فرصت استثنایی برای گردشگری مازندران است

اوقاف مازندران 900 سوئیت برای مسافران نوروزی آماده کرد

چاق کردن قلیان، پیوست جدید گردشگری دریایی مازندران

طراحی افق 40 ساله کشور در بیانیه «گام دوم انقلاب»

انسجام بخشی فعالیت‌های دینی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

برق جاذبه های طبیعی در چشم ظرفیت گردشگری مذهبی مازندران

سلجوقیان ، مانع اجرای طرح بازآفرینی شهری در ساری

دیوارکشی بین آموزش با پرورش خطای استراتژیک است

نمایشگاه ملی صنایع دستی در ساری برپا می شود

بنیاد علمی و فرهنگی عبدالحمید داراب در ساری راه اندازی شد

بازیگری مهم تر از بازیگر است

آموزش و پرورش مازندران برای عید کنکوری ها برنامه دارد

متفاوت ترین نقشی که شهین تسلیمی بازی کرده + عکس

5 نکته که در مورد رامی مالک بازیگر برنده اسکار نمی دانستید!

بیوگرافی خشایار الوند، نویسنده مطرح سریال های طنز + عکس

اولین عکس مهناز افشار با لباس سنتی زنان ژاپنی

وداع تلخ با خشایار الوند با حضور مردم و هنرمندان + عکس

کاهش سن ازدواج آمار طلاق را پایین نمی آورد

رنگ و بوی بهار در گالری های مازندران

هایلی بالدوین همسر جاستین بیبر عکس کودکی او را منتشر کرد + عکس

پرمعناترین و فراموش نشدنی ترین دیالوگ های سریال «بازی تاج و تخت»

این فیلم آنقدر پر تنش است که می خواهید چشمانتان را ببندید! + عکس

تیپ و گریم عجیب نسیم ادبی برای بازی در یک نمایش + عکس

می خواهی بازیگر شوی؟ پول بده و مشهور شو!

حمایت آناهیتا درگاهی از مهاجران افغانستان در ایران + عکس

بررسی نمونه های کشف شده درقلعه بن بابل درازمایشگاه های اروپا

اسکار بدون مجری 2019 محبوب تر از سال قبل!

پریناز ایزدیار و امیر جدیدی در اکران فیلم «هت تریک»

اولین عکس های میترا حجار در سریال نوروزی «بر سر دوراهی»

شرایط و هزینه های حضور ستاره ها در برنامه «پنج ستاره»

خشایار الوند، نویسنده پایتخت و قهوه تلخ درگذشت + علت فوت

مهناز افشار در پروژه جدیدش، کنار دو بازیگر ژاپنی + عکس

آزاده نامداری: هیچ کس نباید از زنان قدرتمند بترسد!

از مهران مدیری و نوید محمدزاده تا عطاران و جواد عزتی، شانس کدام یک بیشتر است؟ + عکس

انجمن آثار و مفاخر مازندران راه اندازی شد

معرفی فیلم های کارگردان برنده اسکار، آلفونسو کوارون، کارگردان Roma

هنرپیشه ترک «جن زیبا» از ایران و نصف جهان چه می گوید؟ + عکس

خاطره ناراحت کننده بازیگر "بچه مهندس" از کتک خوردنش به دست معلم مدرسه!!

میزبانی 17 موزه تاریخی مازندران از مهمانان نوروزی

نمایش موزیکال «جشن تولد جان گو» در نکا به روی صحنه می رود

شرکت 120 هزار دانش آموز مازندرانی در مسابقات فرهنگی و هنری

بیش از هرزمانی در معرض تهاجم رسانه ای دنیا هستیم

جنجال های فیلم برنده اسکار 2019، کتاب سبز (Green Book)

بهنوش بختیاری از رقابت در یک برنامه تلویزیونی انصراف داد!

چقدر حاضری پول بدی تا آل پاچینو را ملاقات کنی؟!

به یادماندنی ترین صحنه ها در مراسم اسکار 2019

آموزش و پرورش با کمبود نیروی پرورشی مواجه می شود

اقامتگاههای گردشگری مازندران نوروز 98 افزایش نرخ ندارند

عکس های برندگان اسکار 2019 با جوایزشان

تشکیل 12کمیته برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در مازندران

گزارش اختتامیه سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر + عکس

وقتی همه با بهنوش بختیاری چپ افتادند!

نمایشی موزیکال با طعم شیرین مازنی

طنین آوای موسیقی بومی در آمل

سیر تا پیاز درباره شرکت کنندگان و شیوه رای دهی در مسابقه عصر جدید

تعجب مهراب قاسم‌خانی بعد از 10 روز بستری بودن در بیمارستان!!

مازندران با رشد 15درصدی اقامتگاه ها به میزبانی نوروز98 میرود

خروج اقامتگاه های بوم‌گردی مازندران از مسیر اصلی!

بهترین شخصیت های منفی برنده جایزه اسکار + عکس

بازیگر آمریکایی به جرم فریبکاری بازداشت شد!!

الناز حبیبی و کار دشواری که در «زهرماری» انجام داد

بازیگر آمریکایی خودکشی کرد!

سرانه دانشجویان فنی و حرفه ای یک دهم رشته های نظری است

گمانه زنی برندگان جوایز اسکار 2019

فراخوان قسمت نوروزی «پایتخت» برای جذب یک بازیگر خردسال

فیلم هایی که اسکار 2019 برنده می شوند! فیلم هایی که باید برنده شوند!

آیا بازیگران، به اندازه دستمزدهای میلیونی شان می ارزند؟!

احسان علیخانی، دلیل شایعه تعطیلی حالا خورشید است؟!

راهبردهای عملی برای تقویت آموزش و پرورش ارایه شود

بوی بهار و روزهای داغ بازار هنر در مازندران

آیا کارگردان هایی که سیمرغ گرفتند، در آینده بهتر شدند؟!

این فیلم ها باید اسکار می گرفتند! + عکس

مینا وحید، شقایق فراهانی و نیلوفر پارسا در اکران منتقدین

عصر جدید احسان علیخانی، کپی ناشیانه از تلنت شوهای غربی یا ایده ایی خلاقانه؟

حاشیه ها و انتقادها از جشنواره موسیقی فجر/ وقتی داد رضا صادقی هم درآمد!!

نگاهی به فیلم «هت تریک» با بازی پریناز ایزدیار و امیر جدیدی + عکس

حذف صدای یاس از سریال شبکه نمایش خانگی

هنرستان های مازندران با کمبود 233 کارگاه مواجه است

برگزاری جشنواره پویانمایی کودک و نوجوان در مازندران

روزگار غریب تئاتر در مازندران

ایا احسان علیخانی از «ماه عسل» می رود؟

بازیگرانی که همزمان هم جایزه اسکار گرفتند هم تمشک طلایی(بدترین بازیگر سال)!!

سلبریتی هایی که مراسم ازدواجشان را بهم زدند! + عکس

عکس های بهاره کیان افشار، متین ستوده، سمیرا حسن پور در حاشیه یک نمایش

نقشی که بعد از پایان فیلم هم گریه بازیگر زن را درآورد!!

کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند کارگاه‌های سبک زندگی است

هنوز در مرحله تلاوت قرآن مانده ایم و در فهم آیات درجا زده ایم!

اختتامیه جشنواره برلین 2019 / خرس طلا به فرانسه رسید + عکس

بازیگران هالیوودی که در تست بازیگری نقش های مشهور رد شدند + عکس

این شازده کوچولوی عجیب با شازده کوچولوی قصه هایمان فرق دارد + عکس

عکس های نمایش 30 دی 95 با حضور سام درخشانی و جوانه دلشاد

چرا تماشاگران بازیگر زن «شبی که ماه کامل شد» را نشناختند؟ + عکس

انتخاب لیلا حاتمی برای فیلم عاشقانه/ به دلیل زیبایی و نشان دادن شخصیت سرد

انتقاد معاون استاندار مازندران از غیبت مدیران دستگاهها

جشن های آیینی و بومی در نوروز برپا شود

برپایی نخستین نمایشگاه عروسک های ملل در مازندران

گل‌های اطلسی قالی رنگ خزان گرفت/ فرش از عرش افتاد

بیوگرافی و عکس‌های اوانجلین لیلی (بازیگر نقش کیت سریال لاست)

تیزر «عصر جدید» احسان علیخانی منتشر شد + فیلم

سانسور بیش از اندازه «نهنگ آبی»/ از 60 دقیقه 22 دقیقه سانسور می شود!

دستمزد گلزار برای هر قسمت «برنده باش» چقدر است؟ 50 میلیون؟

حضور جنجالی رضا یزدانی با عقابش در اکران مردمی!! + عکس

بزرگداشت هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی در بهشهر

اکران فیلم «هت تریک» با حضور پریناز ایزدیار و امیر جدیدی

سابقه پنج هزار ساله مهاجرت پذیری در مازندران

بدشانس های جشنواره فجر از مهناز افشار تا حامد بهداد!

از شهاب حسینی تا نورگل یشیلچای: بازیگران روی پرده سینما + عکس

تماشای این تئاتر جذاب را از دست ندهید

جنجال به خاطر دزدیدن مهمان در تلویزیون ایران!!

بدرقه زمستان با قاب های نقاشی

بوسه محسن افشانی بر گونه همسرش در اکران پارادایس!

سریال های تلویزیونی را تا آخر سال از دست ندهید + عکس

تیزر فیلم هدیه تهرانی که 6 سال توقیف بود

خبرنگاران خارجی مقیم ایران به تور مازندران گردی می روند

با نبرد وینترفل، خونین ترین و بزرگترین نبرد فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» آشنا شوید

سلبریتی های مردی که به تنهایی بچه هایشان را بزرگ کردند! + عکس

پیش بینی سهم یک میلیارد دلاری از گردشگری سلامت

قهر دانشگاه و صنعت، معضل پایان نامه‌های دانشجویی

نقد و بررسی فیلم «قصر شیرین»: روزی روزگاری جاده

نقد و بررسی سریال « نهنگ آبی » + عکس

از مهران مدیری تا رامبد جوان: جمله های شروع و پایان مجریان تلویزیون