پیام مازند

آخرين مطالب

اقتصادي

6 کارگاه معادن زیرزمینی در مازندران تعطیل شد

پیام مازند - ساری - مدیرکل تعاون مازندران گفت: در اجرای ماده 105 قانون کار و تعطیلی کارگاه در معادن زیرزمینی در سال گذشته پنج کارگاه و در چهارماهه امسال شش کارگاه تعطیل شده است.

رییس کل بیمه مرکزی: سیل، نگاه به صنعت بیمه را اصلاح کرد

پیام مازند - تهران- رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: وقوع حوادث توجه بیش از پیش آحاد جامعه به خدمات صنعت بیمه را به دنبال دارد و در سیل اخیر نگاه افراد بسیاری نسبت به این صنعت اصلاح شد.

گیاهان دارویی؛ نسخه کارآمد توسعه بخش کجور

پیام مازند - این روزها نقش گیاهان دارویی و اثرات مثبتی که در سلامتی انسان دارد روزبروز در حال پررنگ شدن است، گیاهان دارویی به لحاظ خواصی که دارد و در ...

70 درصد معادن مازندران مسئول فنی ندارند

پیام مازند- رئیس سازمان نظام مهندسی معدن مازندران با اشاره به اینکه حضور مسئول فنی و نیز مسئول ایمنی در معادن جز ضرورت‌ها در تأمین امنیت حین کار به شمار می‌رود، گفت : از 110 معدن فعال استان تنها در 10 معدن مسئول ایمنی حضور دارد.

تولید در کارخانه نساجی قائمشهر رونق می گیرد

پیام مازند- کارخانه نساجی قائمشهر پس از حدود سه دهه گرفتاری در چنبره مشکلات مختلف قرار است با ورود ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سرمایه گذاری این نها به چرخه کامل تولید باز گردد

صنعت بالغ نشده است/ اداره موروثی صنایع

پیام مازند - آمل - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه صنعت ما بالغ نیست خواستار تقویت مجامع صنفی به جای افزایش آن شد.

بندر امیرآباد مازندران برای صادرات سوخت به روسیه آماده می‌شود

پیام مازند- مدیربنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد در شرق مازندران گفت که توافق اولیه برای صادرات نفت از بندرامیرآباد به آستاراخان روسیه با همکاری نفت شمال انجام شد

جریمه 9 میلیون ریالی صید ماهی خال قرمز برای صیاد آملی

پیام مازند - آمل- رئیس اداره حفاظت محیط زیست آمل گفت، صیاد سابقه دار آملی که به جرم صید گونه های با ارزش وتحت حمایت این اداره شناسایی ودستگیر شده بود به پرداخت بیش از9 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمبود کارشناس، راه میان‌بر دور زدن قانون معادن

پیام مازند- کمبود تعداد کارشناس برای بازدید دوره ای و مستمر از معادن و ارزیابی وضعیت رعایت ایمنی فضای کار باعث شده تا تخلفاتی در این کارگاه ها صورت بگیرد که گاهی با تلفات و خسارات سنگین همراه است.

قطب تولید گیلاس مازندران درگیر مشکلات!

پیام مازند - بخش کجور به دلیل شرایط آب و هوایی که دارد به عنوان قطب تولید گیلاس مازندران مشهور است، چرا که هر ساله با تولید بخش زیادی از گیلاس علاوه بر ...

آزادسازی ساحل در مازندران با جدیت پیگیری می شود

پیام مازند - ساری - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به فرصت یک ماهه برای آزادی سواحل در استان گفت: این طرح با جدیت در استان پیگیری می شود.

دولت با نظارت از تخلیط برنج جلوگیری کند

پیام مازند - ساری – رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی مازندران خواستار نظارت بیشتر دولت برای جلوگیری از تخلیط برنج شد.

واردات و عرضه برنج در زمان برداشت جلوگیری شود

پیام مازند - ساری - رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه برنج از محصولات جدی استان است خواهان جلوگیری از واردات و عرضه برنج در زمان برداشت محصول شد.

نامه 3000 استاد مازندرانی درباره ضرورت ساماندهی اقتصاد گردشگری

پیام مازند- سه هزار نفر از استادان دانشگاه، کارشناسان، جوانان انقلابی و اهالی رسانه مازندران در نامه ای خواستار ضرورت ساماندهی اقتصاد گردشگری، توریسم هویت گرا و مبارزه با هنجارشکنی ها شدند.

580 تن ماهی در قفس دریایی در مازندران تولید شد

پیام مازند - ساری - مدیرکل شیلات مازندران از تولید 580 تن ماهی در قفس‌های دریایی خبر داد و گفت: مازندران بهترین شرایط برای استقرار قفس‌های دریایی است.

صادرات 7000 تن محصولات شیلاتی مازندران به مناطق جهان

پیام مازند - ساری – مدیرکل شیلات مازندران از رشد 10 درصد تولید آبزیان سال قبل در استان خبر داد و گفت: هفت هزار تن محصولات شیلاتی سال قبل به مناطق مختلف جهان صادر شده است.

انتظار صرفه‌جویی برق در ادارات مازندران محقق نشد

پیام مازند- انتظار کاهش 64 مگاواتی مصرف برق روزانه ادارات استان مازندران با تغییر در ساعت اداری محقق نشد و در دور نخست اجرای این برنامه در استان فقط حدود یک سوم از این انتظار برآورده شده است .

ثبت جهانی جنگل هیرکانی اهمیت طرح تنفس را دوچندان کرد

پیام مازند - ساری- رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ثبت جهانی جنگل های هیرکانی را "اتفاقی بی نظیر برای ملت ایران" توصیف کرد و گفت که با این اقدام طرح تنفس و ممنوعیت برداشت چوب از جنگل های شمال کشور برای همیشه ماندگار و اهمیت آن دوچندان شده است.

راهی جز واردات چوب نداریم/آلودگی 40 هزار هکتار از شمشادستان ها

پیام مازند - ساری - معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، راه رفع مشکلات فراروی تولید صنایع چوب و کاغذ در کشور را واردات چوب اعلام کرد و گفت: راهی جز واردات نداریم و برای آن آمادگی داریم.

مازندران ضعیف ترین استان در حوزه تولید برق

پیام مازند - رییس سازمان برنامه و بودجه مازندران گفت: در حوزه برق مازندران ضعیف ترین شاخص را در تولید دارد و خاموشی های سال گذشته نشان داده که در این ...

کشاورزان مازندران در حسرت مهار آب های روان

پیام مازند - ساری- حجم وسیعی از منابع آبی مازندران هر ساله بدون بهره برداری مفید به دریای خزر می ریزد و اینکه در مواقعی از سال کشاورزان این منطقه با مشکل کم آبی و پر آبی مواجه می شوند، نشانه غفلت از هدر رفت آب در بخش کشاورزی است.

توقف طرح آزادراه ساری - قائمشهر در شورای اقتصاد

پیام مازند - ساری - مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با بیان این که طرح مطالعاتی و همچنین تملک بخشی از اراضی آزادراه ساری‌-قائمشهر پایان یافته است، گفت: در حال حاضر عملیات اجرایی طرح تا روشن شدن سهم دولت و بخش خصوصی از مدت و نحوه استفاده از آزادراه متوقف است.

چهارنیروگاه برق مازندران در انتظار ضمانت نامه شورای اقتصاد

پیام مازند - ساری- با گذشت حدود 1.5 سال از درخواست ضمانت نامه خرید برق 4 نیروگاه 25 مگاواتی مازندران با سرمایه گذاری 72 میلیون دلاری شرکت کانادایی، آغاز فعالیت این واحدهای نیروگاهی در انتظار صدور ضمانت خرید (payment guarantee) شورای اقتصاد است.

آغاز ساخت 50 واحد مسکونی طرح ملی تامین مسکن در آمل

پیام مازند - ساری - ساخت 50 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی تامین مسکن ظهر امروز چهارشنبه با حضور علیرضا تابش ، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در شهرستان آمل آغاز شد.

تحقق وعده بخش خصوصی در تولید برق با ایجاد 9نیروگاه مقیاس کوچک در مازندران

پیام مازند - ساری- مدیر عامل برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت که طی 9 ماهه اخیر 9 نیروگاه مقیاس کوچک با ظرفیت تولید 139 مگاوات برق توسط بخش خصوصی ایجاد و وارد مدار تولید استان مازندران شده است.

شهروندان مازندرانی کارت سوخت وسایل نقلیه خود را یک بار استفاده کنند

پیام مازند - ساری – مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از شهروندان مازندرانی خواست تا پایان تیر ماه جاری یک بار کارت سوخت وسایل نقلیه خود اعم از خودرو و موتور سیکلت را در جایگاههای سوخت گیری استفاده کنند تا مطمئن شوند که کارتشان همچنان سالم است.

پروانه تخم انگشتری 2 هزار و 500 هکتار جنگل مازندران را آلوده کرد

پیام مازند - نوشهر- کارشناس گیاه پزشکی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه نوشهر گفت که آفت پروانه تخم انگشتری حدود 2 هزار و 500 هکتار از عرصه های ملی این منطقه را آلوده و به درختان میوه جنگلی خسارت وارد کرده است .

نمایشگاه مد و لباس؛ نقش ایرانی بر تار و پود خارجی

پیام مازند - ساری - نمایشگاه مد و لباس ایرانی - اسلامی با نام " پارسی پوشی " در حالی امسال به لحاظ برنامه ریزی و تبلیغاتی متفاوت تر از سال های گذشته در مازندران آغاز به کار کرد که در محتوا همچنان مشکل همیشگی خود یعنی نقش زدن بر جنس خارجی را حفظ کرده است، مشکلی که بیش از همه با برچسب قیمت خودنمایی می کند و با توضیحات فروشندگان و شرکت کنندگان پرواضح می شود.

رفع مشکلات کسب و کارهای اقتصادی نیازمند برنامه ریزی و حمایت

پیام مازند - اصفهان- برآیند عملکرد کسب و کارهای اقتصادی نشان می دهد که فعالان این بخش به دلایل گوناگون از جمله تامین مواد اولیه و ماشین آلات، تامین نقدینگی، بازار فروش، سرمایه در گردش و صادرات با مشکلاتی مواجه اند که به اعتقاد کارشناسان می توان با تدبیر، برنامه ریزی علمی، حمایت های همه جانبه و تسهیل شرایط و قوانین از این گردنه های سخت عبور و اشتغال و تولید را بیش از پیش حفظ کرد.

شستا در مازندران سرمایه گذاری خود را افزایش دهد

پیام مازند - ساری- استاندار مازندران گفت که شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا) باید نسبت به سرمایه گذاری بیشتر در این خطه شمال کشور اهتمام بیشتری به خرج دهد.

معادن ناایمن سوادکوه تعطیل می شوند

پیام مازند - سواکوه - رئیس دادگستری سوادکوه با اشاره به بروز دو حادثه معدن و فوت تعدادی کارگر اظهار داشت: معادن ناایمن شهرستان را تعطیل خواهیم کرد.

متقاضیان سرمایه گذاری حوزه گردشگری دریایی مازندران به صف شدند

پیام مازند - ساری- استاندار مازندران گفت که سه متقاضی برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دریایی این خطه شمال کشور اعلام آمادگی کردند که پس از بررسی برای جذب این سرمایه گذاران تصمیم گیری می شود.

خیران 8 میلیارد تومان به پروژه مهر مازندران کمک کردند

پیام مازند - ساری – معاون آموزش و پرورش مازندران گفت که خیران استان سال گذشته 8 میلیارد تومان به پروژه مهر استان کمک کردند در حالی که اعتبارات کشوری ما 400 میلیون تومان در بحث تجهیزات این پروژه بود و این نشان می دهد با اعتبارات دولتی راه به جایی نخواهیم برد.

ضرورت تقویت و توسعه صنایع تبدیلی در مازندارن/ کشاورزی استان با وضعیت مطلوب فاصله دارد

پیام مازند - عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر گفت: الگوی توسعه کشاورزی مازندران باید بر تقویت و توسعه صنایع تبدیلی باشد. یاسر فیض ...

ساير مطالب

پنجره واحد سرمایه گذاری تا پایان سال 98 در مازندران گشوده می شود

صنایع دستی مازندران چشم انتظار توجه بیشتر برای ادامه حیات

ضرورت تقویت زیرساخت های معدنی/ خام‌فروشی نکنیم

نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری مازندران در ساری گشایش یافت

کویر سرمایه گذاری گردشگری در سواحل مازندران

تحریم ها کمترین اثر را در بخش معدن داشته است

82 درصد حجم سدهای مازندران پر شده است

انرژی ، اولویت اول همکاری روسیه - ایران است

حذف دلار ، هدف ایران در تجارت با کشورهای حاشیه دریای خزر

67 کشور به جاده ابریشم پیوستند

شرکت های روسی علاقمند به سرمایه گذاری در ایران هستند

تعامل اتاق های بازرگانی همکاری های اقتصادی خزر را افزایش می دهد

پیوستن به اوراسیا گام مهم توسعه تبادلات منطقه ای است

تجارت بین کشورهای حاشیه دریای خزر گسترش یابد

هیجدهمین اجلاسیه روسای اتاق های بازرگانی کشورهای حاشیه خزر در مازندران آغاز به کرد

سردهنه های کشاورزی تنکابن و عباس آباد آبگیری شد

گام نخست مازندران برای تامین 10 درصد گوشت قرمز وارداتی کشور

تغییر قالب سنتی به صنعتی از علل اصلی قطبی شدن اقتصاد کشاورزی مازندارن

جهش کشت برنج پرمحصول ؛ رهاورد سیلاب در مازندران

آبدهی رودخانه تجن ساری حدود 600 درصد افزایش یافت

کشورهای حاشیه خزر بازاری جذاب برای مازندران/200ظرفیت اقتصادی در مازندران شناسایی شد

سیلزدگان مازندران حدود 225 میلیارد ریال کمک بلاعوض دریافت کردند

پیش بینی اعتبار 75 هزار میلیارد ریالی برای بازسازی واحدهای مسکونی سیلزده

برداشت گندم در مازندران آغاز شد

آغاز خرید تضمینی گندم در مازندران

برنج خارجی مهمان ناخوانده بازارهای مازندران

شرکت حمل و نقل بین المللی به نام مازندران به کام دیگران

سرمایه گذاری روی ماهیان خاویاری کمک به رونق تولید است

5 شرکت حمل و نقل فعال در مازندران بین المللی است

صادرات یکی از محورهای مهم رونق تولید است

17 هزار تن کلزا در مازندران خریداری شد

صادرات مازندران ضمانت نامه یک میلیارد دلاری دریافت می کند

میزان صادرات مازندران از 400 میلیون دلار فراتر نرفته است

رشد قیمت اراضی در غرب مازندران سرسام آور شده است

توسعه صادرات غیرنفتی در مازندران الزامی است

«خاویار» برند صادرات مازندران برای ارزآوری است

فقط یک شرکت بالای یک میلیارد دلار در کشور صادرات دارد

نوسان قیمت برنج ایرانی برای فروش بنجل های خارجی

60 میلیارد ریال از مطالبات کلزاکاران مازندران پرداخت شد

98 کارخانه در تملیک بانکهای مازندران هستند

12 هزار تن کلزا در مازندران خریداری شده است

34 پروژه اقتصاد مقاومتی در مازندران انجام شده است

148 میلیارد تومان وام اشتغال روستایی به مازندران ابلاغ شد

پارسال 6 هزار میلیارد ریال وام رونق تولید درمازندران داده شد

مشترکان پرمصرف برق نقره داغ می شوند

رشد 10 درصدی ارزش معاملات هفتگی بورس منطقه ای مازندران

500میلیارد تومان تسهیلات برای احداث گلخانه در مازندران پرداخت می شود

پرواز نوشهر- شیراز از سرگرفته شد

بزرگ ترین کارخانه چوب و کاغذ کشور با نصف ظرفیت کار می کند

التیماتوم حسین زادگان به دستگاهها برای پرداخت مطالبات تامین اجتماعی

مشکل رانش در مناطق کوهستانی نکا در دست پیگیری است

حال ناخوش بزرگ ترین کارخانه کاغذ تحریر کشور

مازندران تا 6 درجه خنک می شود

قیمت شیرین جو برای کشاورزان مازندران همزمان با آغاز برداشت

افزایش ضریب فزاینده پولی عمده چالش بانک مرکزی

5870 تن کلزا از کشاورزان مازندران خریداری شد

قوانین دست و پا گیر؛ مرگ مشاغل کوچک را رقم می زند

نماینده مجلس: خرید تهاجمی کالا ناشی از فضای روانی دشمن است

رونق تولید،درانتظار دود سفید ازاتاق گفت وگو دولت وبخش خصوصی درمازندران

فقط 7000 تن کیوی از گمرکات مازندران صادر شده است

کمک 85 درصدی دولت به کشت گیاهان دارویی درمازندران

افت پرواز قیمت مرغ در مازندران زیر خط ستاد تنظیم بازار

تاملی در بی رغبتی کشاورزان به مبارزه بیولوژیکی کرم ساقه خوار برنج

موتور ایجاد منطقه آزاد در مازندران دوباره روشن شد

ماه رمضان فرصتی برای رونق اقتصاد شب در مازندران

استاد دانشگاه: ولع خرید باعث افزایش افسارگسیخته قیمت ها می شود

سرد شدن تب داد و ستد سهام در بورس مازندران

قیمت برنج فریدونکنار سر به فلک کشید/ ردپای فروشندگان در افزایش بی رویه قیمت برنج

کاهش قیمت این روزهای مرغ آرامش قبل از طوفان!

کم آبی کشاورزی در جویبار نداریم/ نشای 70 درصد شالیزارها

سیل به 2 هزار کیلومتر از راههای مازندران خسارت زد

60 کیلومتر از نهرهای شهرستان جویبار لایروبی شد

کاهش قیمت این روزهای مرغ آرامش قبل از طوفان!

استاد دانشگاه: ولع خرید باعث افزایش افسارگسیخته قیمت ها می شود

کارت زرد جهاد کشاورزی به 6 فروشگاه سموم محصولات در آمل

نرخ 70 تا 100 هزار تومانی هر تُن شن و ماسه/ شهرک معدنی نیاز است

15 میلیارد ریال کلزا از کشاورزان مازندران خریداری شد

قراردادهای راکد در شهرکهای صنعتی مازندران فسخ می شود

قیمت برنج فریدونکنار سر به فلک کشید/ ردپای فروشندگان در افزایش بی رویه قیمت برنج

بهبود فضای تولید در مازندران نیازمند برنامه ریزی است

مصوبات شورای گفتگو مطابق رونق تولید باشد

فرار مالیاتی قابل کتمان نیست/ تهیه برنامه عملیاتی بهبود کسب و کار

10 هزار فقره سند کاداستر برای اراضی روستایی مازندران صادر شد

7900 تن شکر یارانه ای به مازندران اختصاص داده شد

411 میلیارد تومان به کشاورزان خسارت‌دیده پرداخت شد

116 تن دانه روغنی کلزا در مازندران خریداری شد

حدود 300 تن شکر در بازار مازندران توزیع می شود

برای افزایش درآمد مالیاتی، افراد بدحساب شناسایی می شوند

ایمن سازی جاده نیروی هوایی بابلسر هفته آینده آغاز می شود

خریدهای هیجانی بازخورد ساختار نامناسب اقتصادی

شرکت های دانش بینان مازندران 300 محصول تولید می کنند

حدود 800 میلیارد تومان وام اشتغالزایی در مازندران پرداخت شد

مازندران میزبان اجلاس ملی نظام مهندسی معدن کشور شد

مازندران میزبان روسای اتاق بازرگانی و سفرای حاشیه خزر شد

چشم مشتریان جهانی به محصولات شرکت های دانش بنیان مازندران

صادرات مازندران در حوزه ماهیان خاویاری به صفر رسیده است/"شکر سرخ" ظرفیتی برای اشتغالزایی در مازندران

مازندران میزبان روسای اتاق بازرگانی و سفرای حاشیه خزر شد

مشکل اشتغال با پول دادن حل نمی شود

مازندران میزبان همایش توانمندی های اقتصادی حوزه خزر می شود

13 درصد از برق تولیدی مازندران به هدر می رود

بازگشت روح زندگی به روستاهای سیلزده مازندران

پرونده تخلفات اقتصادی مازندران پارسال 15 درصد رشد کرد

برف بهاری 34 میلیارد تومان به باغداران رامسر خسارت زد

کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بازار موجود است

توزیع 25 هزار سبد کالا بین مددجویان بهزیستی مازندران آغاز شد

یکهزار و 800 پروژه در مناطق محروم مازندران در حال اجراست

شاخص های صنعت برق 20 برابر رشد یافت/ برنامه تابستان بدون خاموشی

نبود فرآوری پرقدرت در حوزه شیلات خط قرمزی بر روی صادرات!

جولان دلالان در بازار خالی از برنج مازندران

سردهنه های زراعی قلب تپنده کشاورزی در غرب مازندران

نیازمندی های بازار ماه رمضان تامین و تنظیم شد

تهدید تحریم های نفتی؛ فرصتی مناسب برای شکوفایی اقتصادگردشگری/ کدام کشورها بیشتر به ایران سفر می کنند؟

بوم گردی ها در سنگلاخ مشکلات

جوشش دوباره چشمه ها در مازندران

2 قرارداد فروش لیسانس تولید ماشین آلات با هندوستان منعقد شد

کیف کوک کشاورزان مازندران همزمان با آغاز برداشت کلزا

رونق تولید و اقتصاد مقاومتی از ضروریات جامعه است

استاندار مازندران: 53 هزار واحد مسکن مهر تحویل مردم شد

300 بازرس بازار ماه رمضان در مازندران را نظارت می کنند

معاون سازمان جنگل‌ها: 80 درصد کارکردهای جنگل، غیرتجاری است

مایحتاج ضروری شهروندان مازندران درضیافت رمضان تامین شد

تحریم های ظالمانه بیشترین فشار را به قشر کارگر می آورد

ورود بیش از 10 هزار فروند کشتی طی 18 سال فعالیت بندر امیرآباد

طرح نظارت بر بازار ویژه ماه رمضان در مازندران آغاز شد

رونق اقتصادی در سایه تولید ملی محقق می شود

خودکفایی ایران در تولید و تامین واکسن دامی

امور معیشت و مطالبات کارگران رسیدگی می شود

قطع 80 درصدی وابستگی کشاورزی مازندران به آب های زیرزمینی

سامانه خرید مستقیم برنج از کشاورزان مازندران راه اندازی شد

خرید کلزا از کشاورزان مازندران به شرط ثبت نام در سامانه پهنه بندی

پرداخت 281 میلیون یورو وام بانک توسعه اسلامی به مازندران از سال اینده

خطر آلودگی خاک وگل و گیاه بومی مازندران با قاچاق گیاهان

ایجاد 3 هزارو 586 شغل با بهره برداری از 211واحد در مازندران

کمبود بچه ماهی و نگرانی پرورش دهندگان ماهیان سردآبی در مازندران

ایمن سازی و قامت لرزان رودخانه ها در تنکابن

بازداشت بیش از 2 هزار قاچاقچی در مازندران

سیاه و سفید احداث آب‌بندان و سد در مازندران/امنیت آبی مازندران چگونه تامین می‌شود؟

کوچ سرمایه مازندرانی ها به بازار بورس

جهاد کشاورزی خواستار هوشیاری برابر طغیان ملخ در مازندران شد

مجوز طرح گردشگری دریایی در مازندران صادر شد

سپر امنیتی خطوط ارتباطی مازندران قویتر می شود

شوکه شدن برنجکاران از افزایش دستمزد نشاکاران در مازندران

اتاق‌های تعاون تنها یک بنگاه اقتصادی صرف!

سیل به 25 درصد از دام های سبک مازندران آسیب وارد کرد

ایمنی در حمل و نقل، پازلی که به درستی چیده نشده است

اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در 300 روستای مازندران

تامین نهاده‌های خوراک دام و طیور در صدر مشکلات واحدهای تولیدی

کاهش 30 درصدی ارزش معاملات بورس منطقه ای مازندران

کاهش لغو پروازهای فرودگاه نوشهر در شرایط بد جوی

برف به سردرختی باغات شهرستان ساری خسارت زد