پیام مازند

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

پیام مازند - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

پیام مازند - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

حیوان آزار ایلامی بازداشت شد

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: شخصی که چند روز پیش اقدام به حیوان آزاری کرده بود، شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

جمعیت مارال قرمز در پارک ملی گلستان افزایش یافت

پیام مازند - رییس پارک ملی گلستان گفت: امسال طبق سرشماری انجام شده در دوره گاوبانگی (جفت گیری و تعیین قلمرو ) جمعیت مارال قرمز در این ذخیرگاه طبیعی به ۶۱۲ راس افزایش یافت که در مقایسه با سال قبل ۱۳ درصد بیشتر است.

اجرای پروژه های بزرگ مقیاس بدون انجام مطالعات زیست محیطی تخلف است

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

پیام مازند - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

پیام مازند - تهران- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

پیام مازند - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

پیام مازند - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

پیام مازند - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

جرائم کیفری برای آلوده‌کنندگان خاک

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: به‌طور کلی عمده عوامل آلودگی و تخریب خاک استان قزوین، استقرار تعداد زیادی شهرک‌های صنعتی و صنایع و فعالیت‌های معدن‌کاوی و صنایع وابسته است. قانون حفاظت از خاک سال گذشته در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید؛ در این قانون جرائم کیفری برای آلوده‌کنندگان خاک پیش‌بینی شده است.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

پیام مازند - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

ممنوعیت هرگونه شکار در استان اردبیل /تداوم گشت‌های مشترک مقابله با شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اردبیل از تداوم گشت‌های مشترک حفاظت محیط زیست با اداره دامپزشکی استان برای مقابله با شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد.

محیط‌بان منطقه حفاظت شده سبزکوه در درگیری با متخلفان زخمی شد/حال محیط‌بان خوب است

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از زخمی‌شدن یکی از محیط‌بانان در جریان درگیری با متخلفان حمل اسلحه و شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سبزکوه خبر داد. وی گفت: هم‌اکنون وضعیت جسمی این محیط‌بان خوب و به‌صورت سرپایی تحت درمان قرارگرفته است.

زیستگاه پرندگان مهاجر در جنوب تهران پایش می‌شود

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: زیستگاه پرندگان مهاجر به منظور اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله با انواع بیماری‌ها به خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب تهران پایش می‌شود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

پیام مازند - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

کلید شناسایی یوزپلنگ های مشاهده شده جدید

پیام مازند - ‎امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان: تصاویر جذاب هفته گذشته از دو یوزپلنگ جوان که همه معتقد بودیم به تازگی مستقل شده اند و تقدیم نگاه علاقمندان شدمورد بررسی قرارگرفت.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

پیام مازند - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

روستائیان زنجان مراقب گرگ‌ها باشند

پیام مازند - رئیس نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: روستاییان این استان باتوجه به فصل سرما و برف، مراقب جولان و حمله گرگ ها باشند و اقدامات حفاظتی و مراقبتی را جدی تر بگیرند.

۹۰ گونه پرنده مهاجر در هرمزگان درحال زمستان گذرانی هستند

پیام مازند - معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: هم اکنون ۹۰ گونه پرنده مهاجراز آسیای میانه و سیبری در تاب های این استان فرود آمده و تا بهار سال آینده زمستان گذرانی می کنند.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

پیام مازند - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

پیام مازند - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

پیام مازند - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

پیام مازند - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

پیام مازند - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

پیام مازند - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

پیام مازند - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

پیام مازند - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

پیام مازند - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

ساير مطالب

اختصاص 18 میلیارد تومان اعتبار به ورزش مدارس مازندران

نورافکن: شاید گلم به نساجی آفساید بوده است

الهامی: لذت فوتبال است که خوب کار کنید و نتیجه نگیرید/ گل دوم سپاهان آفساید بود

چراغ ورزشگاه وطنی قائمشهر نباید خاموش شود

وزیر ورزش و جوانان از ورزشگاه نیمه‌تمام کشتی جویبار بازدید کرد

مفهوم باشگاه داری را نمی د انیم/ خصوصی سازی سرخابی ها

هدیه 3 امتیازی دروازه‌بان پیکان به نساجی

دوئل قعر جدولی‌های لیگ برتر فوتسال در مازندران

پیکان – نساجی؛ سه امتیاز حساس برای حفظ رتبه در جدول

گلایه سرمربی پیکان از کیفیت بد زمین‌های لیگ

جولان مرد آهنی مازندران در نبود حمایت مسئولان

قهرمانان ورزشی باید از پشتوانه اقتصادی برخوردار باشند

قهرمانان ورزشی باید از پشتوانه اقتصادی برخوردار باشند

ترکیب استقلال مقابل نساجی مشخص شد

بازماندن ایران از مسابقات جهانی تیراندازی در مصر

وزن کشی کشتی گیران شمالی برای مسابقات کشتی لوچو جام ششم بهمن

رقابت 133 ورزشکار در مسابقات قهرمانی بوکس بزرگسالان مازندران

حذف زودهنگام شاگردان قلعه‌نویی در جام حذفی

والیبال ایران مدیون خدمات مرحوم حسن منصوری است

منصوریان: پول بدهید تا بازیکنان مرا ندزدند!

عنایتی: زمین ورزشگاه انقلاب اصلا خوب نیست/ منصوریان: تیمم دارد منفجر می‌شود!

منصوریان: بزرگ تر‌های تیم در صنعت نفت به بقیه بازیکنان پول قرض می‌دهند

سیره و منش پهلوانی شهدای ورزشکار در جامعه فرهنگ‌سازی شود

یادواره 1200 شهید ورزشکار مازندران برگزار می شود

ورزشگاه هفت تیر بابل ؛ قلعه بلااستفاده جادوگران فوتبال

نساجی - ذوب‌آهن؛ نبرد همسایه‌ها برای رتبه یک رقمی

تارتار: غایب اصلی ما، هواداران هستند

اعلام ورزشگاه محل برگزاری دیدار نساجی - ذوب‌آهن

مهدی قایدی و احمد نور در امارات تاریخ سازی می کنند ؟

رئیس هئیت : رونق فوتبال مازندران به اعتبارات ملی نیاز دارد

اهدای مدال المپیک «حسن یزدانی» و «عسکری محمدیان» به خانواده سردار دل‌ها

اعتبار مورد نیاز بهسازی چمن ورزشگاه شهدای ساری ابلاغ شد

ویدیو: موقعیت های خطرناک بازی هوادار تهران و نساجی مازندران

گره اعتباری بهسازی ورزشگاه شهدای ساری

سیف‌الله‌پور: برخی‌ها در ماجرای بازیکنان خارجی استقلال به دنبال پنهان کاری هستند

قهرمانی فریدونکنار در مسابقات کشتی آزاد استعدادهای برتر مازندران

جدیدی: در انتخابات آسیا پشتم را خالی کردند

افشاگری مربی استقلالی؛ آنها که سر قلیان عوض می‌کنند دنبال جای من هستند/ وقتی برای پسرم تعریف کنم می‌گوید به به چه پدری!

نساجی مازندران - نفت مسجدسلیمان؛ فرصت برد خانگی در اصفهان

الهامی: مقابل نفت مسجد سلیمان محکوم به پیروزی هستیم/استان سرسبز مازندران یک زمین تمرین هم ندارد

امیدواری بازیکنان استقلال به دریافت پول/ پرداختی به آبی‌ها چند درصد است؟

عطایی: باشگاه‌های لیگ برتری موافق مسابقات فشرده بودند

نساجی: در نقش جهان از پرسپولیس میزبانی نمی‌کنیم

زنیت برای فروش آزمون چقدر پول می‌خواهد؟ / افزایش قیمت آزمون پس از رسیدن پیشنهادهای انگلیسی

باز شدن حساب باشگاه استقلال و امیدواری بازیکنان به دریافت پول

برگزاری کلاس داوری درجه 3 هندبال مردان در بابل

23 تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم‌ ملی را کسب کردند

23 تکواندوکار جواز حضور در تیم‌ملی را کسب کردند

نتایج مسابقات ورود به اردوی تیم ملی تکواندوی زنان

بوکان قهرمان لیگ ملی بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور در خرم آباد

مسابقات گروه H دسته یک بسکتبال کشور در مشهد پایان یافت

منافی: راهکاری برای جلوگیری حذف سرخابی‌ها از آسیا اندیشیده شود

مس رفسنجان - نساجی مازندران؛ هفته حساس تیم‌های کم‌ امتیاز

قهرمانی ساری در هندبال نونهالان دختر مازندران

الهامی: تقابل با مس‌رفسنجان بسیار سخت، پرفشار و تاکتیکی است

عملکرد نمایندگان مازندران در پایان نیم‌فصل لیگ برتر والیبال

شهرداری گنبدکاووس هورسان رامسر را با شکست بدرقه کرد/ سردار آزمون تماشاگر ویژه بازی

صدری: پرسپولیس باید در همه حوزه‌ها جایگاه نخست را داشته باشد/ برای پرداخت طلب کالدرون ارز نیمایی گرفتیم

جدال بلندقامتان مازندران در ایستگاه پایانی دور رفت

هشدار قائم مقام شهرخودرو به پرسپولیس

هافبک سابق استقلال قرمزپوش شد

افشاگری عجیب کالدرون علیه پرسپولیس

بنگر: روی اشتباهات فردی به فولاد باختیم

صعود آسان شاگردان قلعه‌نویی به یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال

الهامی: باخت به سود آرمان گهر تمام شد/ شهبا: جام حذفی هدف ما نبود

از درگیری در دربی تا دوئل در اهواز

جدال سه تیم مازندرانی برای صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی

حالا وقت شگفتی‌سازی است!

نکونام: احتمال شگفتی در جام حذفی هست/ پاتوسی از وضعیتش ناراحت است

اقدام جالب فخرالدینی با تقدیم پنالتی(عکس)

مدیر آلومینیوم اراک: حرف‌ های بدی از سوی بازیکنان نساجی زده شد

بیانیه نساجی: قربانی همیشگی اشتباهات داوری هستیم

شجاع اولین بازیکنی بود که تمام پول قراردادش را گرفت

هیئت فوتبال مازندران در پی حاشیه‌های نشست خبری رسول خطیبی بیانیه داد

کاری که خطیبی کرد، در شان فوتبال ایران نیست

بی‌اطلاعی باشگاه تراکتور از بیانیه مشترک پرسپولیس و همراهان

مدال برنز جهانی موی‌تای بر گردن بانوی بابلی

روزنامه خبرورزشی| پول هم داشتم پرسپولیس را نمی‌خریدم

پیشنهاد مربی سرشناس به سازمان لیگ؛ آئین‌‌نامه را تغییر دهید/ حضور خارجی‌ها به لیگ کمک می‌کند

سکان هیات فوتبال شهرستان بابل به چهره نام آشنای فوتبال این شهرستان سپرده شد

مبلغ قرارداد اعجوبه کشتی جهان؛ 10 میلیون تومان!

فینال زودرس لیگ قهرمانان، هت تریک در برگشت پول کالدرون و روح مارادونا در آزادی! / آیتم اختصاصی طرفداری

مبلغ قرارداد حسن یزدانی در لیگ کشتی چقدر است؟

بوژیدار رادوشویچ اوضاع پرسپولیس را به هم ریخت

مهدی: بازی نساجی و آلومینیوم در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می شود