پیام مازند

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

پیام مازند - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

پیام مازند - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

حیوان آزار ایلامی بازداشت شد

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: شخصی که چند روز پیش اقدام به حیوان آزاری کرده بود، شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

جمعیت مارال قرمز در پارک ملی گلستان افزایش یافت

پیام مازند - رییس پارک ملی گلستان گفت: امسال طبق سرشماری انجام شده در دوره گاوبانگی (جفت گیری و تعیین قلمرو ) جمعیت مارال قرمز در این ذخیرگاه طبیعی به ۶۱۲ راس افزایش یافت که در مقایسه با سال قبل ۱۳ درصد بیشتر است.

اجرای پروژه های بزرگ مقیاس بدون انجام مطالعات زیست محیطی تخلف است

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

پیام مازند - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

پیام مازند - تهران- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

پیام مازند - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

پیام مازند - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

پیام مازند - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

جرائم کیفری برای آلوده‌کنندگان خاک

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: به‌طور کلی عمده عوامل آلودگی و تخریب خاک استان قزوین، استقرار تعداد زیادی شهرک‌های صنعتی و صنایع و فعالیت‌های معدن‌کاوی و صنایع وابسته است. قانون حفاظت از خاک سال گذشته در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید؛ در این قانون جرائم کیفری برای آلوده‌کنندگان خاک پیش‌بینی شده است.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

پیام مازند - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

ممنوعیت هرگونه شکار در استان اردبیل /تداوم گشت‌های مشترک مقابله با شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اردبیل از تداوم گشت‌های مشترک حفاظت محیط زیست با اداره دامپزشکی استان برای مقابله با شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد.

محیط‌بان منطقه حفاظت شده سبزکوه در درگیری با متخلفان زخمی شد/حال محیط‌بان خوب است

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از زخمی‌شدن یکی از محیط‌بانان در جریان درگیری با متخلفان حمل اسلحه و شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سبزکوه خبر داد. وی گفت: هم‌اکنون وضعیت جسمی این محیط‌بان خوب و به‌صورت سرپایی تحت درمان قرارگرفته است.

زیستگاه پرندگان مهاجر در جنوب تهران پایش می‌شود

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: زیستگاه پرندگان مهاجر به منظور اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله با انواع بیماری‌ها به خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب تهران پایش می‌شود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

پیام مازند - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

کلید شناسایی یوزپلنگ های مشاهده شده جدید

پیام مازند - ‎امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان: تصاویر جذاب هفته گذشته از دو یوزپلنگ جوان که همه معتقد بودیم به تازگی مستقل شده اند و تقدیم نگاه علاقمندان شدمورد بررسی قرارگرفت.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

پیام مازند - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

روستائیان زنجان مراقب گرگ‌ها باشند

پیام مازند - رئیس نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: روستاییان این استان باتوجه به فصل سرما و برف، مراقب جولان و حمله گرگ ها باشند و اقدامات حفاظتی و مراقبتی را جدی تر بگیرند.

۹۰ گونه پرنده مهاجر در هرمزگان درحال زمستان گذرانی هستند

پیام مازند - معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: هم اکنون ۹۰ گونه پرنده مهاجراز آسیای میانه و سیبری در تاب های این استان فرود آمده و تا بهار سال آینده زمستان گذرانی می کنند.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

پیام مازند - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

پیام مازند - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

پیام مازند - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

پیام مازند - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

پیام مازند - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

پیام مازند - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

پیام مازند - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

پیام مازند - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

پیام مازند - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

ساير مطالب

دولت خاتمی 6 میلیارد دلار پول نفت را به خزانه واریز نکرد/ رئیسی 100 روز اول، برادری‌اش را به مردم ثابت کرد

کاهش مداوم سطح زیر کشت کلزا در مازندران با تغییرات اقلیمی

توقف خلق پول و نزولی شدن تورم در 100 روز اول دولت

توقف آهنگ رشد تورم؛ نتیجه سرکوب انتظارات تورمی در دولت سیزدهم

اوج برداشت پرتقال تامسون در مازندران / رنگ‌افزایی مرکبات ممنوع است

پیش‌بینی برداشت حدود 3 میلیون تن مرکبات در مازندران

طمع پول 200 میلیاردی دردسرساز شد / مرد هزارچهره سر مدیر عامل شرکتش هم کلاه گذاشت + فیلم و عکس

میزان پول‌های بلوکه شده ایران چقدر است؟

خسارت 600 میلیارد تومانی سیل در مازندران/ بارش بی‌سابقه ‌425 میلیمتر باران در ‌30 ساعت‌ + فیلم

قیمت برنج از چه زمانی کاهش پیدا می‌کند؟

سهم 2.8 درصدی مازندران از بند (الف) تبصره 18 قانون بودجه

خرید تضمینی بیش از یک هزار تن سویا در مازندران

راه‌اندازی 21 مرکز مشاوره و شتاب‌دهنده حوزه کارآفرینی در مازندران

تاریخ سازی بانک مرکزی در تزریق پول

متعادل شدن قیمت مرکبات شمال در دی ماه

20 تا 30 میلیارد از کارگزار پول گرفتیم

خرید تضمینی بیش از 1000 تن سویا در مازندران

5 کافه کارآفرینی در مازندران راه اندازی شد

پرواز ارزهای دیجیتال| تیر خلاص به پول نقد ؟

خسارت 9 میلیارد ریالی بارندگی‌های شدید به کشاورزی بابل

نان را هم به نرخ روز می خورند!؟

رئیسی راه درازی در پیش دارد/ استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول بدون پشتوانه به ضرر کشور تمام شد/ آینده‌ای نورانی در پیش است

برخورد قانونی با صیادان غیرمجاز

استفاده از پول نفت در صندوق توسعه ملی باید برگشت پذیر باشد

دریافت پول زور از متقاضیان مسکن مهر ادامه دارد + صوت

سرمایه گذاری مناسب، راهی برای کسب درآمد

صادرات 19 تن نارنگی از جویبار به روسیه

خسارت 40 میلیارد ریالی سیلاب به تاسیسات آبرسانی غرب مازندران

پول بلوکه شده از کجا آزاد شده/ امتیاز مخفیانه آمریکا به ایران؟

دورخیز صنایع مازندران برای جذب آزادکاران ایرانی و خارجی

لامپ در بازار چند؟

رشد قرض‌الحسنه پس‌انداز و کاهش سپرده‌های مدت‌دار در نظام بانکی

سد میجران در تراز سرریز قرار گرفت

کشت سانتریفوژ در 3900 هکتار از مزارع جو ساری

از سرریز شدن سد میجران رامسر تا نگرانی از ادامه سال خشکی

رتبه‌بندی که پول پاشی نیست

دولت قبل پول های صادرکنندگان را بلوکه کرده بود

3/5 میلیارد دلار طلب ایران از کدام کشور وصول شد؟

پهپاد سم پاشی مزارع یک تکنولوژی زیست محیطی

ظهور ایده‌های جدید در نمایشگاه کشاورزی/ حضور در بازارهای جهانی با کاهش هزینه تولید

آغاز بکار خط یک تولید در صنایع چوب و کاغذ مازندران

محکومیت 7 میلیاردی برای عرضه خارج از شبکه در مازندران

نگاهی به اشتغال صنعتی در مازندران

واکنش مرکز بهداشت مازندران به تبلیغ یک روغن خوراکی

وجود 150 تا 200 غرفه در حوزه کود و سم در نمایشگاه کشاورزی مازندران

نیاز کشور به واردات 800 هزار تن برنج در سال

ضرر قمار به همه جامعه می‌رسد/ سرمایه باید در مسیر تولید برود

سیستم فعلی توزیع ارز 4200 تومانی، عملا هدر دادن پول کشور است

کشت 9 رقم مقایسه‌ای کلزا در آمل

چالش‌های رمزارز ملی: ضرورت ایجاد پول دیجیتال بانک مرکزی ( CBDC)

سند 21 هکتار از اراضی ملی واگذاری به آزادراه شمال باطل شد

کشاورزی قراردادی، تضمین پایداری تولید در مازندران

پیشنهادهای یک استاد اقتصاد به دولت برای جبران کسری بودجه

انتصاب سرپرست جدید شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران

عابربانکی در دهدشت به جای 10 هزار تومانی چک‌پول 50 هزار تومانی داد

میقاتی:گام‌های پیشرفته‌ای با صندوق بین المللی پول برداشته‌ایم

عابر بانکی که چک‌پول 50 هزار تومانی به جای 10هزار تومانی می‌دهد!

بیش از 700 نفرصیاد در قالب 10 تعاونی در این حوزه فعالیت و امرار و معاش صیادی دارند

دلار 4200 تومانی برای گندم، آرد و نان حذف نخواهد شد/ بیش از 700 هزار تن برنج وارد شد/ خرید برنج با قرعه کشی، انتخاب مردم است تا پول بیشتری بپردازند

وام عجیب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران/ ما به بانک وام می‌دهیم یا بانک به ما؟

تراز پول حقیقی های بورس منفی شد/بخت و اقبال خوب خریداران

آزادسازی 13 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی آمل

تشکیل کمیته مشترک بانک مرکزی و سازمان بورس در حوزه بازار پول و سرمایه

چراغ سوله ای و کارگاهی LED

ورود 17 میلیون مترمکعب آب به سد‌های مازندران

کارت خوان‌های اجاره‌ای و بی‌هویت علت اصلی فرار مالیاتی در مازندران است

فرار سرمایه‌ها از اصفهان به مازندران

تداوم روحیه سازندگی با اردوهای تخصصی کشاورزی در مازندران

زراعت چوب در 80 هکتار اراضی میاندورود

اولویت مسکن دولتی برای چه افرادی است؟

اتصال 2 هزار و 447 روستای مازندران به شبکه گاز سراسری

زراعت چوب در 80 هکتار زمین‌های کشاورزی میاندورود

تولید 130 هزار تن مرکبات در جویبار

واحد 2 گازی نیروگاه نکا به مدار تولید بازگشت

آزادسازی 7 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی آمل

سیل پول به سمت بورس سرازیر می‌شود؟

امور مالیاتی مازندران خواستار هوشیاری در پرداخت ارزش‌افزوده شد

بگذارید پس از 7 سال کارخانه‌ام را افتتاح کنم!

رشد و توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی مازندران نیازمند برنامه ریزی راهبردی

مدیریت بر ترازنامه با برنامه‌محوری و تمرکز بر کسب‌وکار اصلی بانکداری

کیوی مازندران راهی قطر شد

تسهیلات تکلیفی ریشه ناترازی بانک‌ها

دو ریشه تورم مزمن اقتصادی ایران/عدم نظارت بانک مرکزی بر بانک‌های خصوصی

پول سوزی با همین اشتباهات ساده!/ تجربیات امتحان پس داده برای خرید صحیح

قیمت این ماهی به کیلویی 130 هزار تومان رسید!

قیمت ماهی در بازار چقدر است؟

تنها باغ کیوی کلاردشت با قدمت 26 سال

آغاز بهره برداری از ششمین نیروگاه خورشیدی در غرب مازندران

500 گونه گیاهی میزبان مگس میوه است

ردیابی نقدینگی خارج شده از بورس

ساخت مجتمع آبرسانی به 4 روستای بهنمیر آغاز شد

بی رمقی شبکه برق با تپش قلب ماینرها/ سودجویانی که پول را بر آسایش شهروندان ترجیح می‌دهند

می‌توان از سرمایه‌گذاری چینی‌ها برای ساخت 4 میلیون واحد مسکونی استفاده کرد

فعال شدن 30 معدن تعطیل شده مازندران

سیاست سئول در قبال تهران؛ دو هزار عدد ماسک بده، 9 میلیارد دلار زنده کن

به جای پول، اعتماد را به بازار سرمایه تزریق کنید

بهره مندی صاحبان صنایع از بسته تشویقی کمیته امداد

آزادسازی 50 هزار مترمربع از زمین‌های کشاورزی چالوس

واردات ارزان بلای جان کارخانه‌های تولید کاغذ کشور شده است

موفقیت دولت رئیسی در تامین کسری بودجه بدون چاپ پول/ بازار خودرو بی‌توجه به وعده‌ها/ چرا ثروتمندان از تورم موجود راضی‌اند؟ / خوش‌بینی دستوری به بورس