پیام مازند

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

پیام مازند - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

پیام مازند - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

حیوان آزار ایلامی بازداشت شد

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: شخصی که چند روز پیش اقدام به حیوان آزاری کرده بود، شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

جمعیت مارال قرمز در پارک ملی گلستان افزایش یافت

پیام مازند - رییس پارک ملی گلستان گفت: امسال طبق سرشماری انجام شده در دوره گاوبانگی (جفت گیری و تعیین قلمرو ) جمعیت مارال قرمز در این ذخیرگاه طبیعی به ۶۱۲ راس افزایش یافت که در مقایسه با سال قبل ۱۳ درصد بیشتر است.

اجرای پروژه های بزرگ مقیاس بدون انجام مطالعات زیست محیطی تخلف است

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

پیام مازند - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

پیام مازند - تهران- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

پیام مازند - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

پیام مازند - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

پیام مازند - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

جرائم کیفری برای آلوده‌کنندگان خاک

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: به‌طور کلی عمده عوامل آلودگی و تخریب خاک استان قزوین، استقرار تعداد زیادی شهرک‌های صنعتی و صنایع و فعالیت‌های معدن‌کاوی و صنایع وابسته است. قانون حفاظت از خاک سال گذشته در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید؛ در این قانون جرائم کیفری برای آلوده‌کنندگان خاک پیش‌بینی شده است.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

پیام مازند - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

ممنوعیت هرگونه شکار در استان اردبیل /تداوم گشت‌های مشترک مقابله با شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اردبیل از تداوم گشت‌های مشترک حفاظت محیط زیست با اداره دامپزشکی استان برای مقابله با شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد.

محیط‌بان منطقه حفاظت شده سبزکوه در درگیری با متخلفان زخمی شد/حال محیط‌بان خوب است

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از زخمی‌شدن یکی از محیط‌بانان در جریان درگیری با متخلفان حمل اسلحه و شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سبزکوه خبر داد. وی گفت: هم‌اکنون وضعیت جسمی این محیط‌بان خوب و به‌صورت سرپایی تحت درمان قرارگرفته است.

زیستگاه پرندگان مهاجر در جنوب تهران پایش می‌شود

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: زیستگاه پرندگان مهاجر به منظور اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله با انواع بیماری‌ها به خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب تهران پایش می‌شود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

پیام مازند - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

پیام مازند - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

کلید شناسایی یوزپلنگ های مشاهده شده جدید

پیام مازند - ‎امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان: تصاویر جذاب هفته گذشته از دو یوزپلنگ جوان که همه معتقد بودیم به تازگی مستقل شده اند و تقدیم نگاه علاقمندان شدمورد بررسی قرارگرفت.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

پیام مازند - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

روستائیان زنجان مراقب گرگ‌ها باشند

پیام مازند - رئیس نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: روستاییان این استان باتوجه به فصل سرما و برف، مراقب جولان و حمله گرگ ها باشند و اقدامات حفاظتی و مراقبتی را جدی تر بگیرند.

۹۰ گونه پرنده مهاجر در هرمزگان درحال زمستان گذرانی هستند

پیام مازند - معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: هم اکنون ۹۰ گونه پرنده مهاجراز آسیای میانه و سیبری در تاب های این استان فرود آمده و تا بهار سال آینده زمستان گذرانی می کنند.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

پیام مازند - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

پیام مازند - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

پیام مازند - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

پیام مازند - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

پیام مازند - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

پیام مازند - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

پیام مازند - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

پیام مازند - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

پیام مازند - فرمانده یگان حفاظت محیط‌ زیست گفت: «سعید مومیوند» محیط‌بان همدان که به علت درگیری با چند فرد مسلح در زندان بود، با قرار وثیقه تا دو روز آینده آزاد می‌شود.

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

پیام مازند - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به طرحی که در آن شهرها براساس آسیب پذیری رتبه بندی می شوند، گفت باید با بهره گیری از دانش و ایده های نوین و با در نظرگرفتن یک الگوی مصرف مناسب و ارائه راهبردهای افزایش تاب آوری شهرها به شهرداری ها، از آسیب پذیری شهرها در مقابله با حوادث به ویژه تغییر اقلیم بکاهیم تا در آینده شاهد بهبود کیفیت محیط زیست شهرها باشیم.

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

پیام مازند - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از شرط این سازمان برای انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی کشور را تشریح کرد.

ساير مطالب

ماجرای پرداخت پاداش توسط کنفدراسیون غرب آسیا به نماینده ایران و بی خبری فدراسیون بسکتبال

حضور شهروند امیرکلا در لیگ فوتبال کشور در هاله‌ای از ابهام

تلاش دو بوکسور گیلانی برای کسب سهمیه المپیک پاریس

مصاف نمایندگان والیبال مازندران با خودروسازان

مصاف دریای بابل با صدرنشین

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال روی نیمکت شهدای بابلسر

مربی هلندی مقابل پول پار‌ی‌ سن ژرمن/ ستاره انگلیسی‌ها در منچستریونایتد می‌ماند؟

حضور بانوی تیرانداز مازندرانی در اردوی تیم ملی تپانچه

مصاف هراز و هورسان با پایتخت نشینان

ماجرای بدهی‌ سرسام‌آور تیم لیگ یکی به هتل‌ها

واکنش دبیر هیئت کشتی مازندران به درگیری در مسابقات قهرمانی کشور

بازیکن استقلالی به چوکا پیوست

جانبازان والیبالیست خراسان رضوی راهی مسابقات کشوری شدند

ال‌کلاسیکو، کلاسیک‌ترین بازی و تکرار فینال؛ بفرمایید هیجان

بیانیه اداره کل ورزش و جوانان مازندران در واکنش به اهانت یک ورزشکار سابق به اهل بیت علیهم السلام

رفع اشکالات و نواقص سالن 6 هزار نفری ماهفروجک ساری در دستور کار است

استقلال نگران محبی نیست

نمایندگان مازندران در لیگ برتر والیبال مردان مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

یک مازندرانی عضو هیات ژوری رقابت‌های کشتی قهرمانی بزرگسالان کشور شد

حدادی:من آدم پر هزینه ای بوده و هستم

پیروزی شیرین هورسان رامسر مقابل نماینده گنبد

خداحافظی رسمی عادل غلامی از والیبال

اعزام تیم تکواندو لرستان به مسابقات کشوری

شهرداری گرگان با شکست کاله مازندران صدرنشین ماند

کاله در جنگ صدرنشینان به شهرداری گرگان باخت

مصاف نمایندگان والیبال مازندران در هفته هجدهم

اختصاصی: یک برکناری مشکوک در لیگ برتر والیبال

طلسم حضور بانوان مازندرانی در تیم ملی بدمینتون شکست

استعفای سرمربی کیان سام

محمدی: پول استوکس را هم درویش پرداخت کرده

مدافع عنوان قهرمانی با قدرت آغاز کرد

ذوب آهن با شکست برابر مس حذف شد/ استقلال ملاثانی از سد آرمان گهر گذشت

نساجی مازندران به یک هشتم نهایی صعود کرد

یک شانزدهم جام حذفی| صعود شمالی‌ها و جنوبی‌ها/ پرافتخارها حذف شدند

صعود پارس جنوبی و حذف ملوان با شکست خانگی مقابل نفت مسجدسلیمان/ دریا بابل در ماراتن پنالتی‌ها صعود کرد

جام حذفی فوتبال| صعود نساجی، پیکان، مس رفسنجان و پارس جنوبی/ ملوان به نفت باخت

ملوان ناکام بزرگ جام شگفتی ها/ صعود پارس جنوبی و دریا بابل به دور بعد

تیم فوتبال شهرداری همدان با جام حذفی وداع کرد

لیگ برتر والیبال| هورسانی‌ها دهمین پیروزی‌شان را جشن گرفتند/ انتقام‌گیری به سبک خراسانی‌ها

صعود نمایندگان مازندران به مرحله یک هشتم نهایی

وداع فوتبال شهرداری همدان با جام حذفی

جشن دهمین پیروزی هورسانی‌ها در خانه / انتقام نیان از گنبد

لیگ برتر والیبال| دهمین برد هورسان/ انتقام نیام از گنبد

شهرداری همدان در دریای بابل غرق شد

لیگ برتر والیبال|پیروزی هورسان مقابل ایفاسرام در خانه/ نیان از گنبد انتقام گرفت

صعود دریا بابل و حذف ملوان در جام حذفی

بُرد مقتدرانه نمایندگان مازندران مقابل کویرنشینان

لیگ برتر والیبال| جدال صدر و قهر جدول به سود هراز تمام شد/ پیروزی شهرداری ارومیه در تهران

جام حذفی فوتبال/ شهرداری همدان در دریای بابل غرق شد

لیگ برتر والیبال| بردهای لبنیات با شکست‌های مس برابر شد/ هراز در صدر

لیگ برتر والیبال| بردهای هراز با شکست‌های مس برابر شد/ پاسی‌ها جبران کردند

تجلیل از استاد حاتم حاتمی طلیعه دار کاراته و همیار ورزش چوگو

تساوی برد‌های لبنیات با شکست‌های مس / جوانان پاس جبران کردند

ساپینتو: با پول همه چیز متفاوت است

لیگ برتر والیبال| هورسان تنها فاتح 3 صفر هفته هفدهم

پیکان در کمین لبنیات برای شکار صدرنشینی

پیکان در کمین لبنیات برای شکار صدرنشینی/ نیان از شهرداری گنبد انتقام گرفت

لیگ برتر والیبال| لبنیات صدرنشین ماند، شه اب باخت

صعود پیکان با پیروزی برابر مریوان/ یزدی‌ها یک پله سقوط کردند

نتایج کامل هفته هفدهم/ هورسان تنها فاتح سه بر صفر

گام بلند نمایندگان مازندران در جام حذفی

نتایج کامل هفته هفدهم والیبال /هورسان تنها فاتح سه بر صفر/کاله با برد برگشت !

سرمربی تیم ملی:اعتراض کنید کتک می‌خورید!(عکس)

انتصاب سرپرست هیئت کبدی مازندران

معرفی رئیس جدید هیئت کاراته مازندران

صعود مدافع عنوان قهرمانی به دور بعد

مازندران میزبان 4 رویداد کشوری تنیس روی میز

اولین شکست شهروند ساری رقم خورد

متهم شماره یک هواداران استقلال | هر چقد پول بدهید تمرین می کنم!

بلاتکلیفی عجیب کاندیداهای یک فدراسیون پول‌دار در سکوت محض/ انتخابات بولینگ و بیلیارد از یادها رفت؟!

متهم شماره یک هواداران استقلال | هر چقدر پول بدهید تمرین می کنم!

واکنش سیدحسینی به صحبت های مدیر عامل باشگاه استقلال

دعوت‌ ورزشکار ایلامی به‌ اردوی تیم ملی جوانان‌ کبدی

فتح‌الله‌زاده خطاب به آجورلو: کلی بدهی به بار آوردی!

شهرداری گرگان صدرنشین لیگ برتر بسکتبال ماند

حمله‌های فتح الله زاده در فوتبال برتر: آجورلو ساکت می‌نشیند؟

فرنگی‌کاران اردونشین از امروز استارت می‌زنند

تیم عطایی برای فرار از افت فقط یک‌ راه دارد

مصاف قهرمان جام حذفی با فجری‌ها

پیروزی والیبال کندوان شمال نور در دیدار معوقه

مصاف حساس نساجی با کاکو‌ها در جام حذفی

فرنگی‌کاران اردونشین از امروز استارت می‌زنند/نخستین گام برای 2023

تمجید از «حسن یزدانی» به سبک اتحادیه جهانی کشتی

فتح‌الله‌زاده: فکر کرده‌ بودند شرکت بورسی شرکت «بوسی» است/ گفتند با مجیدی مذاکره خواهم کرد تا تمرکز تیم به هم بخورد

پیشنهاد غیرمنتظره ساپینتو؛ پول این بازیکن را من می‌دهم

افشاگری تند فتح‌الله‌زاده علیه آجرلو؛ کل مدیران تاریخ استقلال اندازه شما هزینه نکردند | من بمب ترکاندم، شما باشگاه را ترکاندید

حمله تند فتح‌الله‌زاده به آجورلو: بمب 1300میلیاردی‌ات داخل استقلال ترکیده

حضور تکنیک‌برتر بابلسر در لیگ دوومیدانی داخل سالن کشور

فتح‌الله‌زاده با انتقاد از آجورلو: به اندازه کل تاریخ استقلال هزینه کردید و بمب بدهی را ترکاندید

فتح‌الله‌زاده با کنایه به آجورلو: بمبی که ترکاندی در خود باشگاه ترکید و کلی بدهی به بار آورد!

رکابزن المپیکی: فنی بودن رئیس آینده ملاک نیست

به خارجی‌های پرسپولیس پول نرسید

شکست خارج از خانه والیبالیست های کردستانی

نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال+جدول

کاله با شکست ذوب‌آهن دوم شد

جدال فوتسالیست های کراپ با نماینده مازندران

اعلام داوران بازی‌های نساجی و دریا در جام حذفی

کاله نماینده اصفهان را ذوب کرد

قهرمانی بابل در کشتی آزاد جوانان مازندران

پیروزی نفسگیر هورسان و سومین شکست هراز در لیگ برتر والیبال