پیام مازند

آخرين مطالب

علمي

وضعیت نرخ رشد جمعیت در مازندران فرابحرانی است

پیام مازند- مدیر سلامت، جمعیت و خانواده دانشگاه علوم پزشکی مازندران هشدار داد : وضعیت نرخ رشد جمعیت در استان به دلیل بی‌رغبتی زوج‌های جوان به فرزندآوری از شرایط بحرانی عبور کرده و وارد مرحله فرابحرانی شده است

بررسی طرح‌های نوآورانه و توسعه‌ای جهاد دانشگاهی مازندران

پیام مازند- با حضور مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاد دانشگاهی، رئیس و معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی مازندران و مدیر سایت مجتمع تولیدی تحقیقاتی شهید سلیمانی چپکرود جویبار، طرح‌های نوآورانه و توسعه‌ای جهاد دانشگاهی مازندران بررسی شد.

افزایش اثرگذاری طرح‌های تحقیقاتی در راستای حل مشکلات کشور

پیام مازند-معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت در بازدید از دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه یکی از مأموریت‌های جدی وزارت بهداشت تولید دانش و ایجاد قدرت در حوزه دانش و مراکز تحقیقاتی است گفت: طرح‌های تحقیقاتی در راستای حل مشکلات کشور اثرگذارتر از قبل شده اند.

موانع بر سر راه توسعه طرح‌های دانش بنیان کم نیست

پیام مازند-مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با ابراز گلایه از نبود و خلاء تصویب مصوبه و راهکار دقیق برای توسعه طرح های دانش بنیان دانشگاهی، با بیان اینکه هنوز دانشگاه ها به عنوان نهاد دولتی اجازه ندارند شرکت خصوصی ثبت کنند گفت: عدم تناسب واردات کالا با تولیدات داخلی و پررنگ بودن موضوع دلالی در کشور از جمله آسیب ها و مشکلات موجود بر سر راه طرح های دانش بنیان است.

آغاز ماراتن ۳ روزه کارشناسی ارشد در مازندران

پیام مازند - باشگاه خبرنگاران / نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در مازندران از آغاز آزمون کارشناسی ارشد در استان خبر داد. عباس‌نژاد ...

آنچه باید در مورد دیابت بدانید

پیام مازند-عضو هیات علمی و فوق تخصص غدد درون‌ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی بابل با معرفی دیابت و علل و عوامل بروز و تشدید این بیماری گفت: نخستین قدم در درمان دیابت، اصلاح سبک زندگی، رژیم غذایی، ورزش، قطع سیگار و کاهش استرس است.

رشته‌های دانشگاهی کم متقاضی حذف می‌شوند

پیام مازند-معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه پیام نور بابل، گفت: وزارت علوم سعی دارد رشته های پرمتقاضی را تقویت و بعضی رشته های کم متقاضی حذف شوند.

اهمال دستگاه‌های اجرایی باعث ظهور پترومیانکاله

پیام مازند-یک پژوهشگر و استاد دانشگاه معتقد است: برخی کاستی‌های دستگاه های اجرایی مازندران باعث شد تا صنعت پتروشیمی که از جمله صنایع آلاینده و ‏ناسازگار با مازندران است در راستای تولید و صنعتی شدن استان مطرح و کلنگ زنی شود.‏

ویژگی مشترک دانش آموزان موفق در کنکور چیست؟

پیام مازند- دغدغه قبولی در کنکور و موفقیت فرزندان همواره از مهمترین نگرانی های والدین به شمار می رود و عمده خانواده های ایرانی در این مرحله از زندگی و رشد فرزندان، مقدمات و مراقبت های ویژه را برای پشت کنوکوری ها به کار می گیرند، اما دقیقا چه رفتاری از والدین می تواند نتیجه بهتری را برای فرزند رقم بزند؟

افزایش رسوبات در خلیج‌گرگان حاصل ایجاد صنایع‌ آب‌بر در میانکاله

پیام مازند-به اعتقاد محققان، تغذیه خلیج میانکاله به طور عمده از طریق آب‌های زیرزمینی و رودهای معدودی است که از دامنه‌های البرز نشأت می‌گیرند و پس از گذشتن از دشت جنوبی خلیج گرگان به تالاب ختم می‌شوند و وجود صنایع آب‌بر نظیر پتروشیمی‌ها، به جز آلودگی آب‌ها و هوای منطقه، موجب می‌شوند تا آب کمتر ولی آلوده‌تری به تالاب رسیده و اکوسیستم تازه متولد شده را در معرض تهدید قرار دهد.

چاقی و مصرف سیگار عوامل افزایش سرطان پروستات

پیام مازند-استاد دانشگاه علوم پزشکی بابل با اظهار به اینکه سرطان پروستات شایع‌ترین علت مرگ‌ومیر در مردان بوده و سرطانی بدون علامت است گفت: چاقی، مصرف سیگار و مصرف زیاد چربی های حیوانی باعث افزایش ابتلا به سرطان پروستات می‌شود.

نخستین سامانه پایش هوشمند سلامت دانش آموزان کشور در مازندران فعال شد

پیام مازند- رح ابتکاری دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش مازندران با عنوان «پایش هوشمند سلامت دانش آموزان» باهدف جلوگیری از شیوع کرونا در مدارس استان از امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ کلید خورد.

عدم کنترل استرس کودکان در دوران کرونا آسیب جدی درپی دارد

پیام مازند-عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه در ایام کرونا اخبار بد را به کودکان انتقال ندهید و با کنترل استرس از آسیب جدی به سلامت روان کودکان جلوگیری کنید گفت: لزوم اتخاذ سیاست های خاص با توجه به شیوع همه گیری کرونا، برای افزایش نشاط اجتماعی و کاهش استرس‌های وارد بر جامعه امری ضروری است.

زیرساخت های مناسب توسعه فناوری هسته ای در دانشگاه ها وجود ندارد

پیام مازند- رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران نبود زیرساخت های مناسب فناوری هسته ای در دانشگاه ها را از جمله مشکلات و مسائل فراروی برای توسعه کسب وکارهای دانش بنیان بیان کرد.

مرکز جامع تشخیص و درمان سرطانی آمل نیمه کاره ماند

پیام مازند - آمل- معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، از تعیین تکلیف واگذاری زمین برای ساخت هرچه سریع‌تر مرکزجامع تشخیص، درمان بیماران سرطانی آمل خبر داد و گفت: ساخت کلینیک مرکز نیمه کاره مانده است.

کفه سنگین‌ آموزش حضوری نسبت به آنلاین

پیام مازند-سرانجام با کمرنگ شدن سایه کرونا در کشور بعد از ۲ سال زنگ کلاس درس در مدارس کشور طنین انداز شد اما بازگشایی مدارس بازتاب های مختلفی را از سوی موافقان و مخالفان برگزاری کلاس های حضوری داشت.

شریعتی: با تولیدات دانش‌بنیان می‌توان در عرصه اقتصاد جهانی نقش آفرید

پیام مازند - یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هر چه که ما خلاقیت و نوآوری در تولیدات خود داشته باشیم و به سمت تولیدات دانش بنیان حرکت کنیم، می توانیم درعرصه اقتصاد جهانی موثرتر باشیم.

ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در فروردین ۱۴۰۱

پیام مازند - ایسنا/مازندران براساس اطلاعیه آموزش و پرورش مازندران ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، از روز ۱۶ الی ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ انجام می‌گیرد.

بررسی بلندترین آبشار کشور از سوی محققان دانشگاهی با پهپادها

پیام مازند- محققان حوزه تنوع زیستی دانشگاه تربیت مدرس با بهره گیری از پهپادها موفق به اندازه گیری آبشاری در منطقه نور شدند که به گفته آنها این آبشار بلندترین آبشار کشور با ارتفاع ۲۵۰ متر است.

اندیشکده و شتاب دهنده تعاون نیاز مازندران است

پیام مازند - ساری- مدیرکل تعاون مازندران با بیان اینکه اقتصاد تعاونی باید رشد کند، ایجاد اندیشکده تعاون و مراکز شتاب دهنده در دانشگاه ها را نیاز و مطالبه جدی استان بیان کرد.

برگزاری سومین رویداد استارتاپی "کوک" در دانشگاه مازندران

پیام مازند-رییس مرکز کارآفرینی دانشگاه مازندران از برگزاری سومین رویداد «استارتاپی کوک - حوزه صنعت» در دانشگاه مازندران خبر داد و گفت: دانشگاه مازندران با همکاری شرکت شهرک های صنعتی سومین دوره‌ رویداد «استارتاپی کوک» را برگزار می کنند‎.‎

تغذیه در ایام نوروز؛ بایدها و نبایدها

پیام مازند- عضو هیئت علمی گروه مهندسی صنایع غذایی دانشگاه علوم کشاورزی ساری، اظهار کرد: تغذیه سالم، یکی از مهمترین ارکان زندگی است که در هر زمانی باید مورد توجه قرار گیرد اما توجه به آن در بعضی از ایام سال مانند عید نوروز که مصرف یک سری از شیرینی جات و تنقلات بیشتر می ‌شود و برنامه غذایی خانواده ‌ها بهم می‌ خورد، اهمیت بیشتری پیدا می ‌کند.

مهار اُمیکرون با رعایت سه اصل طلایی

پیام مازند-معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: واکسیناسیون، استفاده از ماسک و پرهیز از شرکت در تجمعات، سه اصل طلایی در مهار این سویه سرکش کروناست.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه قضا در مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی واحد مازندران از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۳۹۹ نفر در دستگاه قضا، همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.

اعتبار ناپایدار مشکل طرح رتبه بندی معلمان

پیام مازند - ایسنا/مازندران وزیر آموزش و پرورش در بازدید و افتتاح طرح‌های دهه فجر در استان مازندران و شهرستان نوشهر با اشاره به موضوع رتبه بندی معلمان، مشکل اصلی این طرح را اعتبار ناپایدار و تامین بار مالی آن عنوان کرد.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی استان مازندران تحت عنوان «رویش‌های انقلاب» در نخستین روز دهه فجر انقلاب اسلامی و مصادف با سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن اسلامی افتتاح شد.

محققان دانشگاه کلمبیا: فقر مالی بر رشد مغز کودکان اثر می‌گذارد

پیام مازند - طبق مطالعات جدید، کودکانی که در خانواده‌های فقیر بزرگ می‌شوند، فعالیت کمتری در بخش‌های کلیدی مغز که با فکر کردن و آموختن ارتباط دارد نشان می‌دهند. به گزارش ...

جامعه دانشگاهی بدنبال محصول فناورانه در حوزه صنعت و کشاورزی باشند

پیام مازند - به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان ظهر امروز با حضور در دانشگاه پیام نور هرمزگان و دیدار با منصور ...

۱۹ درصد مدارس مازندران در معرض تخریب

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با هشدار نسبت به اینکه ۱۹ درصد مدارس استان تخریبی و در معرض خطر هستند گفت: هر لحظه ممکن است با بروز حوادث طبیعی دچار چالش شویم.

یک بام و دو هوای حضور دانش‌آموزان در برخی مدارس قائمشهر

پیام مازند - ایسنا/مازندران با توجه به وجود سویه‌ های جدید کرونا از جمله اُمیکرون رعایت هرچه بیشتر پروتکل ها در سطح جامعه و مدارس همچنان ضروری است چراکه طبق آخرین اطلاعیه علوم پزشکی بار دیگر رنگ زرد به مازندران بازگشته است، اما برخی از مدیران مدارس در تصمیمی عجیب، اقدام به بازگشایی کلاس های ترم دوم با ظرفیت کامل و حضور همه‌ دانش آموزان کرده‌اند.

آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف در مازندران برگزار شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه حل اختلاف استان مازندران از برگزاری آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف صبح امروز اول بهمن ماه در شهرستان های ساری و بابل با مدیریت جهاد دانشگاهی و عوامل نظارتی دستگاه قضائی خبر داد.

آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف در مازندران برگزار شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه حل اختلاف استان مازندران از برگزاری آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف صبح امروز اول بهمن ماه در شهرستان های ساری و بابل با مدیریت جهاد دانشگاهی و عوامل نظارتی دستگاه قضائی خبر داد.

ایجاد ۹ رشته جدید در دوره‌های ارشد و دکترا در مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران از موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد ۹ رشته جدید در دوره‌های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه خبر داد.

رژیم غذایی قبل و بعد از واکسن کرونا

پیام مازند- یک کارشناس تغذیه با اشاره به برگزاری همزمان دوازدهمین بسیج ملی تغذیه در سرسر کشور با بیان نقش تغذیه در تقویت سیستم ایمنی، توصیه هایی برای رعایت رژیم غذایی در زمان قبل و بعد از تزریق واکسن ارائه کرد.

رژیم غذایی قبل و بعد از واکسن کرونا

پیام مازند - ایسنا/مازندران یک کارشناس تغذیه با اشاره به برگزاری همزمان دوازدهمین بسیج ملی تغذیه در سرسر کشور با بیان نقش تغذیه در تقویت سیستم ایمنی، توصیه هایی برای رعایت رژیم غذایی در زمان قبل و بعد از تزریق واکسن ارائه کرد.

بودجه پارک‌های استانی، ملی شد/برنامه وزارت علوم برای تشکیل شورای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان

پیام مازند- معاون فناوری وزیر علوم،‌ تحقیقات و فناوری از ملی شدن بودجه پارک‌های استانی خبر داد و گفت: افزایش ۹ درصدی بودجه پارک‌ها از چالش‌های ما در اعتبارات ۱۴۰۱ است، در حالی که این اعتبارات در سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

آرامستان‌ها یکی از دلایل شیوع سرطان بین مردم

پیام مازند - به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ عضو مجمع نخبگان دانشگاهی مازندران یکی از دلایل اصلی شیوع سرطان بین مردم را تشریح کرد. مرجانه خراط صادقی، دکترای ...

جراحی برداشتن تومور مغز در حالت هوشیاری

پیام مازند - ایسنا/مازندران برای نخستین بار در استان مازندران، جراحی برداشتن تومور مغزی در حالت بیدار و هوشیاری کامل، در بابل انجام شد.

تکذیبیه جهاد دانشگاهی مازندران در پی انتشار یک کلیپ در فضای مجازی

پیام مازند - ایسنا/مازندران جهاد دانشگاهی مازندران هر گونه انتساب این واحد، در ساخت کلیپی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، تکذیب می‌کند و حق پیگیری این موضوع را از مجاری قانونی برای خود محفوظ می‌داند.

افزایش ۱۰ درصدی نور تلویزیون با فناوری QD-OLED

پیام مازند - باشگاه خبرنگاران جوان - فناوری QD-OLED در چند دهه اخیر مهمترین پیشرفت در صنعت تلویزیون محسوب می‌شود. از این رو شرکت‌های سامسونگ و ال جی برای جلب رضایت کاربران ...

حضور واحد مازندران در نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی

پیام مازند - ایسنا/مازندران نمایشگاه توانمندی ‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ به مناسبت چهارمین دهه فعالیت این نهاد انقلابی و به منظور معرفی و آشنایی بیشتر مدیران اجرایی و صنایع بزرگ کشور با توانمندیهای این نهاد از تاریخ ۵ لغایت ۹ دی‌ماه ۱۴۰۰ در محوطه بوستان گفت‏گو برگزار شد.

لَک صورت درمان قطعی ندارد

پیام مازند - نخعی گفت: لَک صورت درمان قطعی ندارد و فقط می‌توان آن‌ها را کمرنگ‌تر کرد و هر تبلیغی در خصوص درمان قطعی لَک نادرست است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان _ یک ...

ساير مطالب

جهش تولید، نیازمند اصلاح روابط کار

تشکیل یک مجموعه سیاستگذار، راهبر و ناظر در حوزه امور بانوان و خانواده

افتتاح 23 خانه بهداشت کارگری در استان اصفهان

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: کارگران سرمایه های اصلی اقتصاد جامعه هستند

جذب تمام اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی، روستاییان و عشایر استان اصفهان تا پایان اردیبهشت ماه

​مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر کار در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شد/دکتر عبدالملکی: تعامل مجلس و دولت از الزامات راهبردی حاکمیت ملی، پیشرفت و اقتدار نظام است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: باید طوری در عرصه کار عمل کنیم که مدیون خون شهدا نباشیم

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: تکریم بازنشستگان و ارائه خدمات با کیفیت از مهمترین وظایف این مجموعه است

وبینار بین المللی «نظام حمایت اجتماعی در ایران» برگزار شد

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: کارگران رزمندگان جنگ اقتصادی در خط مقدم هستند

احیا 28 طرح راکد و تعطیل در کرمانشاه توسط صندوق کارآفرینی امید

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: رفع مشکل 1067 بنگاه اقتصادی برای حفظ اشتغال

دکتر عبدالملکی: کشتیرانی عنصر محرک تولید و صادرات کشور است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تولید کشور مدیون کارگران است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: کارآفرینی راهکار بسیار موثر برای بیرون رفت از معضل بیکاری در جامعه است

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه: کارگران نیروی محرکه تولید و خدمت به جامعه هستند

سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتمای خراسان رضوی: هدف و رسالت اصلی طرح مساجد کارآفرین ارائه خدمات شایسته و رضایتمندی مردم است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: کارگران پیشگامان عرصه تولید هستند

از خانواده شهدای کارگری فارس تجلیل شد

حضور دکتر عبدالملکی در نشست بسیج دانشجویی دانشگاه تهران به مناسبت هفته کارگر

مسکنی: توسعه تعاونی در گردشگری اشتغال زنان و روستائیان را افزایش می دهد

کارخانه تولی‌پرس احیا می‌شود/ اشتغال‌آفرینی ‌هیچ‌وقت از دستور کار خارج نخواهد شد‌

ایجاد 32 هزار فرصت شغلی با اجرای بسته پیشنهادی اشتغال منطقه سیستان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کارگران از ارکان مهم اقتصاد جامعه هستند

400 ویژه برنامه هفته کار و کارگر در استان مرکزی آغاز شد

کارگران نوآور و ارزش‌آفرین حمایت می‌شوند

پوشش بیمه‌ای و رفاه جامعه کارگری اولویت وزارت مردم است/ تأکید وزیر کار بر رشد مؤلفه‌های رونق و رفع موانع تولید در کشور

کارگران ستون تحقق اقتصاد مقاومتی و ساختن ایران قوی هستند

کارگران و واحدهای نمونه‌ استان تهران در سی و سومین جشنواره امتنان معرفی شدند

فعالیت 66 مرکز تخصصی درمان اعتیاد زنان در کشور

نقشه راهی برای ارتقای جایگاه کارگران / علی حسین رعیتی فرد _ معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: خدمت به قشر کارگر و جامعه کار و تولید وظیفه ماست

مسکنی: هزار تعاونی روستایی در سال جدید احیا می شوند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مجموعه های ورزش کارگری سهم قابل توجهی در سرانه ورزشی استان دارند

اعلام جزئیات برنامه های هفته کارگر در استان اصفهان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: کارگران با ایثار و مجاهدت در رونق تولید نقش تعیین کننده‌ای دارند

نگاهی به سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در دولت مردم

بیش از 10 هزار بازرسی کار در سطح کارگاه ها در استان کرمانشاه انجام شد

همه ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان دیده می‌شوند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اولویت بازرسان کار ارتقاء سطح بازرسیها و پیشگیری از حوادث کار باشد

کارگاههای نا ایمن در خراسان شمالی پلمپ می شود

یکشنبه های تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی

تمام قد در برابر تعارض منافع

ارتقای فرهنگ کار، راهبرد عملیاتی در وزارت مردم است

اجرای طرح مساجد کارآفرین و میز خدمت اشتغال رایگان در مساجد حاشیه‌شهر خراسان رضوی

وجود 11هزار تعاونی زنان از مهمترین ظرفیت‌های بخش تعاون است

تحقق سیاست‌های تأمین اجتماعی نیازمند گفتمان ملی است/ وزارت کار هدایتگر تحول اجتماعی در کشور

54 میلیارد ریال یارانه دستمزد به حساب کارفرمایان در اردبیل واریز شد

توئیت دکتر «عبدالملکی» درباره اولین جلسه شورای عالی پیاده سازی ‎سیاستهای کلی تامین اجتماعی

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: با استفاده از توانمندی شرکت های دانش بنیان زمینه اشتغال پایدار باید مهیا شود

هم‌افزایی حاکمیتی برای گسترش رفاه اجتماعی شکل می‌گیرد

20 هزار میلیارد تومان درآمد جدید برای تأمین اجتماعی/ 750‌ هزار کارگر جدید‌ بیمه شدند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: صیانت از نیروی کار رویکرد تخصصی و هدف اصلی ما است

25 کانون یاریگران زندگی در واحدهای تولیدی قزوین تشکیل شد

در بازدید از دو واحد دانش بنیان در ارومیه عنوان شد: توسعه واحدها و فعالیت های دانش بنیان در حوزه تولید

برنامه های هفته کارگر با رویکرد دانش بنیان در استان البرز برگزار می شود

تخصیص سرفصل بودجه رفاه بازنشستگان فولاد برای اولین بار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: از توان و ظرفیت مراکز مشاوره در جهت کارآفرینی استفاده شود

بیش از 34 هزار فرصت شغلی امسال در لرستان پیش‌بینی شده است

حدود 82 درصد اعتبارات ابلاغی اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان جذب شد

ایجاد بانک ایده و حمایت از کارآفرینان خلاق قزوین در دستور کار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: دانشگاهها و مساجد باید به مرکز توسعه اشتغال دانش‌بنیان تبدیل شوند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: کارگران پشتوانه اصلی کشور در مقابل هجمه های اقتصادی دشمنان هستند

دانیالی در دیدار با نمایندگان صنعت چاپ تهران و مشهد: سلامتی و نشاط کارگران ضروری است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: رویکرد ما توجه ویژه به موضوع اشتغال است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: شوراهای اسلامی کار به عنوان پل ارتباطی بین کارگر و کارفرما

ارائه تسهیلات اشتغال‌آفرین به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی در سیستان و بلوچستان

اجرای طرح یاریگران کار و تولید با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در واحدهای تولیدی کرمان

50 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در اردبیل برگزار می‌شود

کسب رتبه اول استان اردبیل در میانگین مدت زمان رسیدگی به شکایات کارگری

انجام 7127 مورد بازرسی از کارگاه‌های خراسان جنوبی در سال 1400

1500 نفر از کارگران استان لرستان در مشاغل سخت و زیان آور بازنشسته شدند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: 400 میلیارد ریال تسهیلات آماده پرداخت به متقاضیان ایجاد شغل و صاحبان کسب و کار

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: رفع موانع و مشکلات کارگاههای فعال سطح استان در اولویت رسیدگی

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: بهبود تولید و فضای کسب و کار، ثبات اقتصاد کلان و مبارزه با فساد از مهمترین اقدامات وزارت مردم است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: حمایت از شرکت های تعاونی دانش بنیان باید یکی از مهمترین اهداف دستگاه های زیرمجموعه باشد

صادرات 12 میلیون دلاری تعاونی های خراسان جنوبی در سال 1400

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: انعقاد تفاهم‌نامه‌ها با صنعت و دانشگاه برای ایجاد ظرفیت اشتغال نیروهای هرمزگانی در دستور کار است

مرکز تجاری ایران در ارمنستان افتتاح می‌شود

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تشکل های کارگری حلقه اتصال کارگران و دولت در اصل سه جانبه گرایی هستند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: توسعه تشکل‌های کارگری و کارفرمایی موجب ارتقای کیفیت تولید می‌شود

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: نیروی کار ماهر باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: پیگیری مطالبات مردم و اتمام پروژه های نیمه تمام با جدیت دنبال می شود

«بازرس ویژه وزیر» تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استاندار کردستان

نقشه راه اشتغال آفرینی / قاسم رستم‌پور - رئیس دبیرخانه شورای‌عالی اشتغال

83درصد از تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان شهرکرد پرداخت شد

وزارت مردم پیشرو در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات/ پاسخگویی به مطالبات در اولویت است

قرن کارآفرینی / علی زندوکیلی _ سرپرست اداره کل توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

بیست و پنجمین تعاونی سهامی عام در کشور تشکیل شد

بررسی عملکرد وزارت تعاون برای ایجاد یک میلیون شغل تا پایان سال 1401

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: وزارت مردم در جهت تکریم خیل عظیم سرمایه های اجتماعی گام برداشته است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: پیام روز «دوازده فروردین» تاکید بر حق مردم در تعیین سرنوشت خود است

حلول ماه مبارک رمضان گرامی باد

میز خدمت وزارت مردم در شهرستان‌های جغتای و جوین برپا شد

سفر هیات تجاری ایران به روسیه با هدف توسعه صادرات و تامین نهاده‌های دامی و دانه‌های روغنی

زیست‌بوم ملی اشتغال بستری برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری _ محمود کریمی بیرانوند/ سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: 3 مرکز شتاب دهنده و 5 فضای کاری اشتراکی در یزد فعالیت دارند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: فرهنگ کار باید متحول و در مسیر تولید کارآفرین و دانش بنیان ساماندهی شود