پیام مازند

آخرين مطالب

علمي

وضعیت نرخ رشد جمعیت در مازندران فرابحرانی است

پیام مازند- مدیر سلامت، جمعیت و خانواده دانشگاه علوم پزشکی مازندران هشدار داد : وضعیت نرخ رشد جمعیت در استان به دلیل بی‌رغبتی زوج‌های جوان به فرزندآوری از شرایط بحرانی عبور کرده و وارد مرحله فرابحرانی شده است

بررسی طرح‌های نوآورانه و توسعه‌ای جهاد دانشگاهی مازندران

پیام مازند- با حضور مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاد دانشگاهی، رئیس و معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی مازندران و مدیر سایت مجتمع تولیدی تحقیقاتی شهید سلیمانی چپکرود جویبار، طرح‌های نوآورانه و توسعه‌ای جهاد دانشگاهی مازندران بررسی شد.

افزایش اثرگذاری طرح‌های تحقیقاتی در راستای حل مشکلات کشور

پیام مازند-معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت در بازدید از دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه یکی از مأموریت‌های جدی وزارت بهداشت تولید دانش و ایجاد قدرت در حوزه دانش و مراکز تحقیقاتی است گفت: طرح‌های تحقیقاتی در راستای حل مشکلات کشور اثرگذارتر از قبل شده اند.

موانع بر سر راه توسعه طرح‌های دانش بنیان کم نیست

پیام مازند-مدیر مرکز رشد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با ابراز گلایه از نبود و خلاء تصویب مصوبه و راهکار دقیق برای توسعه طرح های دانش بنیان دانشگاهی، با بیان اینکه هنوز دانشگاه ها به عنوان نهاد دولتی اجازه ندارند شرکت خصوصی ثبت کنند گفت: عدم تناسب واردات کالا با تولیدات داخلی و پررنگ بودن موضوع دلالی در کشور از جمله آسیب ها و مشکلات موجود بر سر راه طرح های دانش بنیان است.

آغاز ماراتن ۳ روزه کارشناسی ارشد در مازندران

پیام مازند - باشگاه خبرنگاران / نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در مازندران از آغاز آزمون کارشناسی ارشد در استان خبر داد. عباس‌نژاد ...

آنچه باید در مورد دیابت بدانید

پیام مازند-عضو هیات علمی و فوق تخصص غدد درون‌ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی بابل با معرفی دیابت و علل و عوامل بروز و تشدید این بیماری گفت: نخستین قدم در درمان دیابت، اصلاح سبک زندگی، رژیم غذایی، ورزش، قطع سیگار و کاهش استرس است.

رشته‌های دانشگاهی کم متقاضی حذف می‌شوند

پیام مازند-معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه پیام نور بابل، گفت: وزارت علوم سعی دارد رشته های پرمتقاضی را تقویت و بعضی رشته های کم متقاضی حذف شوند.

اهمال دستگاه‌های اجرایی باعث ظهور پترومیانکاله

پیام مازند-یک پژوهشگر و استاد دانشگاه معتقد است: برخی کاستی‌های دستگاه های اجرایی مازندران باعث شد تا صنعت پتروشیمی که از جمله صنایع آلاینده و ‏ناسازگار با مازندران است در راستای تولید و صنعتی شدن استان مطرح و کلنگ زنی شود.‏

ویژگی مشترک دانش آموزان موفق در کنکور چیست؟

پیام مازند- دغدغه قبولی در کنکور و موفقیت فرزندان همواره از مهمترین نگرانی های والدین به شمار می رود و عمده خانواده های ایرانی در این مرحله از زندگی و رشد فرزندان، مقدمات و مراقبت های ویژه را برای پشت کنوکوری ها به کار می گیرند، اما دقیقا چه رفتاری از والدین می تواند نتیجه بهتری را برای فرزند رقم بزند؟

افزایش رسوبات در خلیج‌گرگان حاصل ایجاد صنایع‌ آب‌بر در میانکاله

پیام مازند-به اعتقاد محققان، تغذیه خلیج میانکاله به طور عمده از طریق آب‌های زیرزمینی و رودهای معدودی است که از دامنه‌های البرز نشأت می‌گیرند و پس از گذشتن از دشت جنوبی خلیج گرگان به تالاب ختم می‌شوند و وجود صنایع آب‌بر نظیر پتروشیمی‌ها، به جز آلودگی آب‌ها و هوای منطقه، موجب می‌شوند تا آب کمتر ولی آلوده‌تری به تالاب رسیده و اکوسیستم تازه متولد شده را در معرض تهدید قرار دهد.

چاقی و مصرف سیگار عوامل افزایش سرطان پروستات

پیام مازند-استاد دانشگاه علوم پزشکی بابل با اظهار به اینکه سرطان پروستات شایع‌ترین علت مرگ‌ومیر در مردان بوده و سرطانی بدون علامت است گفت: چاقی، مصرف سیگار و مصرف زیاد چربی های حیوانی باعث افزایش ابتلا به سرطان پروستات می‌شود.

نخستین سامانه پایش هوشمند سلامت دانش آموزان کشور در مازندران فعال شد

پیام مازند- رح ابتکاری دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش مازندران با عنوان «پایش هوشمند سلامت دانش آموزان» باهدف جلوگیری از شیوع کرونا در مدارس استان از امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ کلید خورد.

عدم کنترل استرس کودکان در دوران کرونا آسیب جدی درپی دارد

پیام مازند-عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه در ایام کرونا اخبار بد را به کودکان انتقال ندهید و با کنترل استرس از آسیب جدی به سلامت روان کودکان جلوگیری کنید گفت: لزوم اتخاذ سیاست های خاص با توجه به شیوع همه گیری کرونا، برای افزایش نشاط اجتماعی و کاهش استرس‌های وارد بر جامعه امری ضروری است.

زیرساخت های مناسب توسعه فناوری هسته ای در دانشگاه ها وجود ندارد

پیام مازند- رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران نبود زیرساخت های مناسب فناوری هسته ای در دانشگاه ها را از جمله مشکلات و مسائل فراروی برای توسعه کسب وکارهای دانش بنیان بیان کرد.

مرکز جامع تشخیص و درمان سرطانی آمل نیمه کاره ماند

پیام مازند - آمل- معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، از تعیین تکلیف واگذاری زمین برای ساخت هرچه سریع‌تر مرکزجامع تشخیص، درمان بیماران سرطانی آمل خبر داد و گفت: ساخت کلینیک مرکز نیمه کاره مانده است.

کفه سنگین‌ آموزش حضوری نسبت به آنلاین

پیام مازند-سرانجام با کمرنگ شدن سایه کرونا در کشور بعد از ۲ سال زنگ کلاس درس در مدارس کشور طنین انداز شد اما بازگشایی مدارس بازتاب های مختلفی را از سوی موافقان و مخالفان برگزاری کلاس های حضوری داشت.

شریعتی: با تولیدات دانش‌بنیان می‌توان در عرصه اقتصاد جهانی نقش آفرید

پیام مازند - یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هر چه که ما خلاقیت و نوآوری در تولیدات خود داشته باشیم و به سمت تولیدات دانش بنیان حرکت کنیم، می توانیم درعرصه اقتصاد جهانی موثرتر باشیم.

ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در فروردین ۱۴۰۱

پیام مازند - ایسنا/مازندران براساس اطلاعیه آموزش و پرورش مازندران ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، از روز ۱۶ الی ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ انجام می‌گیرد.

بررسی بلندترین آبشار کشور از سوی محققان دانشگاهی با پهپادها

پیام مازند- محققان حوزه تنوع زیستی دانشگاه تربیت مدرس با بهره گیری از پهپادها موفق به اندازه گیری آبشاری در منطقه نور شدند که به گفته آنها این آبشار بلندترین آبشار کشور با ارتفاع ۲۵۰ متر است.

اندیشکده و شتاب دهنده تعاون نیاز مازندران است

پیام مازند - ساری- مدیرکل تعاون مازندران با بیان اینکه اقتصاد تعاونی باید رشد کند، ایجاد اندیشکده تعاون و مراکز شتاب دهنده در دانشگاه ها را نیاز و مطالبه جدی استان بیان کرد.

برگزاری سومین رویداد استارتاپی "کوک" در دانشگاه مازندران

پیام مازند-رییس مرکز کارآفرینی دانشگاه مازندران از برگزاری سومین رویداد «استارتاپی کوک - حوزه صنعت» در دانشگاه مازندران خبر داد و گفت: دانشگاه مازندران با همکاری شرکت شهرک های صنعتی سومین دوره‌ رویداد «استارتاپی کوک» را برگزار می کنند‎.‎

تغذیه در ایام نوروز؛ بایدها و نبایدها

پیام مازند- عضو هیئت علمی گروه مهندسی صنایع غذایی دانشگاه علوم کشاورزی ساری، اظهار کرد: تغذیه سالم، یکی از مهمترین ارکان زندگی است که در هر زمانی باید مورد توجه قرار گیرد اما توجه به آن در بعضی از ایام سال مانند عید نوروز که مصرف یک سری از شیرینی جات و تنقلات بیشتر می ‌شود و برنامه غذایی خانواده ‌ها بهم می‌ خورد، اهمیت بیشتری پیدا می ‌کند.

مهار اُمیکرون با رعایت سه اصل طلایی

پیام مازند-معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: واکسیناسیون، استفاده از ماسک و پرهیز از شرکت در تجمعات، سه اصل طلایی در مهار این سویه سرکش کروناست.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه قضا در مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران رئیس جهاد دانشگاهی واحد مازندران از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۳۹۹ نفر در دستگاه قضا، همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.

اعتبار ناپایدار مشکل طرح رتبه بندی معلمان

پیام مازند - ایسنا/مازندران وزیر آموزش و پرورش در بازدید و افتتاح طرح‌های دهه فجر در استان مازندران و شهرستان نوشهر با اشاره به موضوع رتبه بندی معلمان، مشکل اصلی این طرح را اعتبار ناپایدار و تامین بار مالی آن عنوان کرد.

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی استان مازندران تحت عنوان «رویش‌های انقلاب» در نخستین روز دهه فجر انقلاب اسلامی و مصادف با سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن اسلامی افتتاح شد.

محققان دانشگاه کلمبیا: فقر مالی بر رشد مغز کودکان اثر می‌گذارد

پیام مازند - طبق مطالعات جدید، کودکانی که در خانواده‌های فقیر بزرگ می‌شوند، فعالیت کمتری در بخش‌های کلیدی مغز که با فکر کردن و آموختن ارتباط دارد نشان می‌دهند. به گزارش ...

جامعه دانشگاهی بدنبال محصول فناورانه در حوزه صنعت و کشاورزی باشند

پیام مازند - به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان ظهر امروز با حضور در دانشگاه پیام نور هرمزگان و دیدار با منصور ...

۱۹ درصد مدارس مازندران در معرض تخریب

پیام مازند - ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با هشدار نسبت به اینکه ۱۹ درصد مدارس استان تخریبی و در معرض خطر هستند گفت: هر لحظه ممکن است با بروز حوادث طبیعی دچار چالش شویم.

یک بام و دو هوای حضور دانش‌آموزان در برخی مدارس قائمشهر

پیام مازند - ایسنا/مازندران با توجه به وجود سویه‌ های جدید کرونا از جمله اُمیکرون رعایت هرچه بیشتر پروتکل ها در سطح جامعه و مدارس همچنان ضروری است چراکه طبق آخرین اطلاعیه علوم پزشکی بار دیگر رنگ زرد به مازندران بازگشته است، اما برخی از مدیران مدارس در تصمیمی عجیب، اقدام به بازگشایی کلاس های ترم دوم با ظرفیت کامل و حضور همه‌ دانش آموزان کرده‌اند.

آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف در مازندران برگزار شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه حل اختلاف استان مازندران از برگزاری آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف صبح امروز اول بهمن ماه در شهرستان های ساری و بابل با مدیریت جهاد دانشگاهی و عوامل نظارتی دستگاه قضائی خبر داد.

آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف در مازندران برگزار شد

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس توسعه حل اختلاف استان مازندران از برگزاری آزمون داوری، میانجیگری و شورای حل اختلاف صبح امروز اول بهمن ماه در شهرستان های ساری و بابل با مدیریت جهاد دانشگاهی و عوامل نظارتی دستگاه قضائی خبر داد.

ایجاد ۹ رشته جدید در دوره‌های ارشد و دکترا در مازندران

پیام مازند - ایسنا/مازندران معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران از موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد ۹ رشته جدید در دوره‌های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه خبر داد.

رژیم غذایی قبل و بعد از واکسن کرونا

پیام مازند- یک کارشناس تغذیه با اشاره به برگزاری همزمان دوازدهمین بسیج ملی تغذیه در سرسر کشور با بیان نقش تغذیه در تقویت سیستم ایمنی، توصیه هایی برای رعایت رژیم غذایی در زمان قبل و بعد از تزریق واکسن ارائه کرد.

رژیم غذایی قبل و بعد از واکسن کرونا

پیام مازند - ایسنا/مازندران یک کارشناس تغذیه با اشاره به برگزاری همزمان دوازدهمین بسیج ملی تغذیه در سرسر کشور با بیان نقش تغذیه در تقویت سیستم ایمنی، توصیه هایی برای رعایت رژیم غذایی در زمان قبل و بعد از تزریق واکسن ارائه کرد.

بودجه پارک‌های استانی، ملی شد/برنامه وزارت علوم برای تشکیل شورای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان

پیام مازند- معاون فناوری وزیر علوم،‌ تحقیقات و فناوری از ملی شدن بودجه پارک‌های استانی خبر داد و گفت: افزایش ۹ درصدی بودجه پارک‌ها از چالش‌های ما در اعتبارات ۱۴۰۱ است، در حالی که این اعتبارات در سال گذشته ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

آرامستان‌ها یکی از دلایل شیوع سرطان بین مردم

پیام مازند - به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ عضو مجمع نخبگان دانشگاهی مازندران یکی از دلایل اصلی شیوع سرطان بین مردم را تشریح کرد. مرجانه خراط صادقی، دکترای ...

جراحی برداشتن تومور مغز در حالت هوشیاری

پیام مازند - ایسنا/مازندران برای نخستین بار در استان مازندران، جراحی برداشتن تومور مغزی در حالت بیدار و هوشیاری کامل، در بابل انجام شد.

تکذیبیه جهاد دانشگاهی مازندران در پی انتشار یک کلیپ در فضای مجازی

پیام مازند - ایسنا/مازندران جهاد دانشگاهی مازندران هر گونه انتساب این واحد، در ساخت کلیپی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، تکذیب می‌کند و حق پیگیری این موضوع را از مجاری قانونی برای خود محفوظ می‌داند.

افزایش ۱۰ درصدی نور تلویزیون با فناوری QD-OLED

پیام مازند - باشگاه خبرنگاران جوان - فناوری QD-OLED در چند دهه اخیر مهمترین پیشرفت در صنعت تلویزیون محسوب می‌شود. از این رو شرکت‌های سامسونگ و ال جی برای جلب رضایت کاربران ...

حضور واحد مازندران در نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی

پیام مازند - ایسنا/مازندران نمایشگاه توانمندی ‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی ۱۴۰۰ به مناسبت چهارمین دهه فعالیت این نهاد انقلابی و به منظور معرفی و آشنایی بیشتر مدیران اجرایی و صنایع بزرگ کشور با توانمندیهای این نهاد از تاریخ ۵ لغایت ۹ دی‌ماه ۱۴۰۰ در محوطه بوستان گفت‏گو برگزار شد.

لَک صورت درمان قطعی ندارد

پیام مازند - نخعی گفت: لَک صورت درمان قطعی ندارد و فقط می‌توان آن‌ها را کمرنگ‌تر کرد و هر تبلیغی در خصوص درمان قطعی لَک نادرست است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان _ یک ...

ساير مطالب

فرهنگ گفت و گو در کلاس‌های درس دانشگاه نهادینه شود

رهپویان دانش؛ فاتح مسابقات مناظره دانشجویی مازندران

رهپویان دانش؛ فاتح مسابقات مناظره دانشجویی مازندران

آیا واکسن های داخلی در برابر سویه اومیکرون کارایی دارند ؟

معاونت علمی و فناوری متولی تجاری‌سازی نیست! / اقتصاد دانش‌بنیان در کشور به انحراف رفته است/گلوگاه‌ها در اختیار انحصارگران است

انجام نخستین جراحی ترکیبی لاپاراسکوپی و آندوسکوپی در بابل

قرار گرفتن در معرض نور قرمز صبحگاهی کاهش بینایی را بهبود می بخشد

آب مروارید از دلایل و علائم تا درمان آن

بازگشایی حضوری مدارس بهترین راه پیشگیری از آسیب های کرونایی

آغاز به‌کار مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه مازندران

سیگنال‌های وای فای چگونه از دیوار‌ها عبور می‌کنند؟

قرارگرفتن صبحگاهی در معرض نور قرمز به تقویت بینایی کمک می‌کند

مرکز امور بین الملل دانشگاه پیام نور به قطب بین الملل تبدیل شود

امواج وای فای چگونه از دیوار‌ها عبور می‌کنند؟

ویتامینی که کمبود آن باعث سکته مغزی می‌شود

درخشش در اعماق تاریکی

پایان دلشوره‌های 10 مادر برای شنوایی فرزندان خود

نور چشمان ملت ، پیشگامان ایران قوی

دیدن غروب خورشید از سیاره‌ های دیگر چگونه است؟

راه‌اندازی اولین پالایشگاه محصولات زایمانی در آینده نزدیک

نور درمانی یکی از موثرترین راهکارهای درمان افسردگی فصلی است

درمان بیماری‌های خونی با استفاده از سلول‌های بنیادی/ ذخیره سازی 800 نمونه در بانک خون رویان

رایج‌ترین علائم کمبود ویتامین D

توسعه فعالیت های شرکت بن یاخته های رویان در اقلیم کردستان عراق

آخرین تکنولوژی هایک ویژن کالرویو

چه عواملی بر جذب ویتامین D موثر است؟

ضرورت مشارکت تمامی نهادها در شناسایی و جذب افراد بیسواد در مازندران

اسرار جاذبه با علم فاش شد/ همه‌چیز درباره وزن

«حشمت‌اله علی‌نژاد» سرپرست دانشگاه مازندران شد

پول می‌دهیم که امکانات آموزشی به ما بدهید ولی...!

نور آبی دستگاه های دیجیتال به سلامت پوست آسیب می رساند

مضرات مصرف بیش از حد آب کرفس

ایران بزرگترین ذخیره سلول های بنیادین خون بندناف را در خاورمیانه دارد

ضرورت بهره گیری از ایده های دانش آموزان بابلی در مسائل شهری

گزارش عملکرد مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه مازندران

مرکز امور بین‌الملل دانشگاه پیام‌نور استان‌های مرزی فعال شود

آغاز آموزش‌های حضوری دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی مازندران

پوکی استخوان یک بیماری خاموش است

دیدار دبیرکل شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام با رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور

آیا کرم ضد آفتاب مانعی برای جذب ویتامین D است؟

حضور11 محقق دانشگاه علوم پزشکی بابل درلیست دو درصد برتر دانشمندان جهانی در رتبه بندی دانشگاه استنفورد

حقایق شگفت انگیز درباره نجوم؛ راز و رمزهایی درباره ستارگان

فواید نور طبیعی آفتاب بر انسان

اگر جلوی عطسه را بگیریم چه اتفاقی می‌افتد؟

استاد شیمی مازندرانی در فهرست دانشمندان برتر جهان

مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود

نشست تخصصی «تبیین ابعاد استکبارستیزی» در دانشگاه پیام نور گرگان برگزار می‌شود

تولید صفحه نمایش‌های نشکن با فناوری جدید

گسترش فعالیت برون مرزی دانشگاه پیام نور برای جذب دانشجوی خارجی

اولویت گسترش فعالیت مرکز بین‌الملل دانشگاه/مطالبات دانشجویان را پیگیری می‌کنیم

برگزاری نخستین همایش ملی دهه ریاضیات در دانشگاه مازندران

ساخت هدفونی که با نور خورشید شارژ می‌شود

18 استاد علوم پزشکی مازندران در بین دانشمندان برتر جهان

ربات‌ها در دهه آینده جای انسان را می‌گیرند

برند سازی محصولات خانگی حلقه مفقوده موفقیت تولیدات استان مازندران

مهلت ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه پیام نور تمدید شد

تمدید مهلت ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

ابداع روشی جدید برای تولید نور مرئی

سری سی‌پی‌یوی Core نسل دوازدهم اینتل با پرچمداری i9-12900K رونمایی شد

نظر ابن‌عربی درباره نور چیست؟/نماد ازعناصر اصلی زبان ابن‌عربی است

بازدید شبانه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل از بیمارستان‌های کودکان امیرکلا و روحانی

نظر ابن‌عربی درباره نور چیست؟/ نماد از عناصر اصلی زبان ابن‌عربی است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل منصوب شد

چرا مازندران گرفتار فرونشست زمین می‌شود؟

رویکرد جدیدی برای درمان زوال عقل

چهارمین دوره آموزشی بیوانفورماتیک جامع

نور «مادون قرمز» رویکرد جدیدی برای درمان زوال عقل

تغییر رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی بابل

پزشک بدون مرز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل شد

فراخوان پذیرش سرباز امریه در پارک علم و فناوری مازندران

چاپ مقاله عضو هیات علمی دانشگاه مازندران در مجله Global Change Biology

زمان و جزئیات نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد دانشگاه پیام نور

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام نور از فردا

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور اعلام شد

کلاهی برای درمان آلزایمر (عکس)

تخفیف‌های باور نکردنی لنوو برای گوشی‌های گیمینگ خود

آب مروارید قابل پیشگری است؟

استفاده از منابع خارجی علت بروز اشتباه در سوال تیزهوشان

تصفیه آب با استفاده از کود حیوانی

درمان فوری آلزایمر و پارکینسون

ناتمام ماندن بیش از 250 پروژه عمرانی در دانشکده‌های فنی‌وحرفه‌ای کشور

بهبود آلزایمر و پارکینسون با درمان 6 دقیقه‌ای

بهبود آلزایمر و پارکینسون با نور مادون قرمز

آموزشکده فنی و حرفه‌ای نوشهر افتتاح شد

راهکارهای افزایش کیفیت آب برای اثر بخشی سمپاشی

مردود بودن گزینه احداث سد مخزنی در فینسک /موافقان طرح نظرات کارشناسانه ارائه کنند!

مازندران عهده‌دار تولید محتوای آموزشی درس دین و زندگی شد

موفقیت ورزش دانشگاهی در گرو همکاری مشترک در برنامه‌ریزی و هماهنگی فعالیت‌ها

افتتاح آزمایشگاه هوش مصنوعی و علوم انسانی-اسلامی دیجیتال

تولید الیاف نوری زیستی برای کمک به درمان اختلالات مغزی

افسردگی پاییزی و راهکار درمان آن چیست؟

رئیس سازمان جنگل‌ها: حفاظت از خاک نیازمند مدیریت جامع آبخیزداری است

منابع آب و خاک در معرض تهدید است/ضرورت رویکردهای پیشگیرانه حفاظت

گوستاو کیرشهف، خالق قوانین مداری

آیا واقعا رنگ آسمان آبی است؟

از ویتامین آفتاب غافل نباشیم

برای کاهش وزن بدن چه کنیم؟

آزمایشگاه علوم شناختی دانشگاه مازندران افتتاح شد

عینک محافظ نور آبی چقدر کارایی دارد؟

انتصاب سرپرست معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی مازندران