پیام مازند
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار مطرح کرد؛
مخالفت با استمرار مدیریت دولتی سهام عدالت
پنجشنبه 4 خرداد 1402 - 18:50:35
پیام مازند - بابل- رئیس سازمان بورس و اوراق بهادر با اشاره به این که با ادامه مدیریت دولتی سهام عدالت مخالف هستیم، گفت: با واگذاری سهام عدالت به مردم و تعاونی ها، دولت نقش نظارتی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، مجید عشقی عصر پنجشنبه در جلسه شرکت تعاونی‌های سهام عدالت مازندران نقش مردم و تعاونی‌ها را در زمینه توسعه سهام عدالت مهم برشمرد و گفت: در زمان حاضر یکی از دغدغه‌های اصلی اعتماد واگذاری سهام عدالت به مردم است.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه شورای عالی بورس مرجع نهایی تصمیم گیری در خصوص سهام عدالت است، افزود: با سفر به استان‌های مختلف از برگزاری مجمع‌های عمومی سهام عدالت مطلع می‌شویم.
وی با بیان اینکه با واگذاری سهام عدالت به تعاونی‌ها، دولت وظیفه نظارتی خود را حفظ می‌کند، یادآور شد: با استمرار مدیریت دولتی در سهام عدالت مخالف هستیم و این به مردم واگذار می‌شود زیرا این طرح سبب توسعه و پیشرفت استان می‌شود.
مهدی سعادتی رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس نیز با بیان اینکه سیاست کلی نظام واگذاری سهام عدالت به مردم است، افزود: مجلس برای تقویت تعاونی‌ها برای واگذاری سهام عدالت به مردم تلاش خواهد کرد.
مهدی سعادتی با اینکه سال گذشته 3 میلیون نفر از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی عضویت سهام عدالت قرار گرفتند، گفت: در حال حاضر مجموع سهامداران به بیش از 49 میلیون نفر رسیده است.
وی از پرداخت 95 هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت طی دو مرحله در دولت کنونی به مردم خبر داد.

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/713163/مخالفت-با-استمرار-مدیریت-دولتی-سهام-عدالت
بستن   چاپ