پیام مازند
جام قهرمانی مسابقات کشتی کارگران کشور در مازندران ماند
شنبه 21 بهمن 1402 - 14:16:20
پیام مازند - ایسنا/مازندران مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور که به میزبانی مازندران برگزار شد، با درخشش کشتی‌گیران این استان و کسب سکوی قهرمانی به پایان رسید.
در پایان این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر و یادواره شهدای کارگری مازندران، دو روز و با رقابت 180 کشتی‌گیر دیروز و امروز در سالن ورزشی مجتمع شهید عظیمی بابلسر برگزار شد، تیم کشتی آزاد کارگران مازندران با کسب شش نشان طلا بالاتر از دیگر حریفان به مقام قهرمانی دست یافتند و جام قهرمانی را در خانه نگه داشتند.
این مسابقات که بعد از پنج سال وقفه به میزبانی هیات ورزش کارگری مازندران و با حضور کشتی گیر 19 استان کشور برگزار شد، تیم‌های تهران و لرستان عنوان های دوم و سومی این رقابت‌ها دست یافتند.
در نتایج انفرادی این مسابقات که در 10 وزن کشتی آزاد برگزار شد، در وزن 57 کیلوگرم، امیر پرسته از مازندران، در وزن 61 کیلوگرم، محسن ملکی از تهران، در وزن 65 کیلوگرم پویا کاکوییاز مازندران، در وزن 70 کیلوگرم، "عرفان رمضانی "از مازندران، در وزن 74 کیلوگرم، آرشاویور اسماعیلی از مازندران پ، در وزن 79کیلوگرم فرزاد فرهنگیان از قزوین، در وزن 96 کیلوگرم آرش نیرآبادی از گلستان، در وزن 92 کیلوگرم، سینا غلامی از مازندران، در وزن 97کیلوگرم، مهراب کریمی از تهران و در وزن 125 کیلوگرم سجاد بوداغی از مازندران عنوان قهرمانی را کسب کردند.

پیام مازند

نفرات برتر این مسابقات به اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی آزاد کارگران کشور برای حضور در رقابت‌های جهانی دعوت خواهند شد.
در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور پهلوان سرپرست فدراسیون ورزش کارگری، علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان، باقری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی، بهزاد محمودی رییس هیات ورزش کارگری مازندران و جمعی از مسئولان کشوری استانی برگزار شد، جوائز تیم‌ها و نفرات برتر اهداء شد.
انتهای پیام

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/775560/جام-قهرمانی-مسابقات-کشتی-کارگران-کشور-در-مازندران-ماند
بستن   چاپ