پیام مازند
اجرای محدودیت ترافیکی در جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال
شنبه 21 بهمن 1402 - 15:37:04
پیام مازند - ‌به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ پیمان کرمی از اجرای محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در روز یکشنبه 22 بهمن ماه در محدوده استان البرز خبر داد و گفت: بر این اساس تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 از ابتدای کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مازندران ممنوع می‌شود.
وی افزود: تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران از سه ساعت بعد با اعلام مأموران پلیس راه در محل یک طرفه می‌شود.
با توجه به پایان تعطیلات چند روزه و بار برگشت سفر، انتظار می‌رود مسافران زمان برگشت سفر خود را مدیریت کرده و به آخرین ساعات روز موکول نکنند.
سرهنگ کرمی بیان کرد: موکول کردن زمان سفر به ساعات پایانی روز با ترافیک سنگین در جاده‌های استان البرز و ایجاد مشکلات فراوان برای مسافران همراه خواهد شد. رانندگان از هرگونه عجله و شتاب هنگام رانندگی پرهیز کنند که موجب بروز حوادث احتمالی به ویژه در جاده کرج - چالوس نشود.
رئیس پلیس راه استان البرز عنوان کرد: اطمینان از سلامت فنی خودروها و به همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه‌ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است و رانندگان قبل از سفر از این موضوعات اطمینان حاصل کنند تا موجب بروز حوادث احتمالی نشود.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.
کد خبر 6020009

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/775573/اجرای-محدودیت-ترافیکی-در-جاده-چالوس-و-آزادراه-تهران---شمال
بستن   چاپ