پیام مازند
رسانه صهیونیست: اسرائیلی‌ها شبانه و با نور تلفن همراه جنازه‌ها را دفن می‌کنند
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 15:01:23
پیام مازند - یک رسانه صهیونیست به نقل از برخی منابع اذعان کرد که اسرائیلی‌ها در شمال سرزمین‌های اشغالی به‌طور شبانه و با نور تلفن همراه جنازه‌های صهیونیست‌های کشته شده را دفن می‌کنند.
به گزارش ایسنا، روزنامه صهیونیستی «اسرائیل الیوم» به نقل از یک شهرک‌نشین صهیونیست در منطقه «دوفیف» واقع در الجلیل غربی نوشت: لبنانی‌ها با مشارکت هزاران نفر در مناطق مرزی جنازه‌ها را تشییع می‌کنند درحالی که ما شبانه و با نور تلفن‌های همراه جنازه‌ها را دفن می‌کنیم.
وی گفت که ارتش صهیونیستی با استفاده از مزدوران خود از شهرک‌های هم‌مرز با لبنان محافظت می‌کند زیرا اغلب مردم این مناطق را ترک کرده‌اند.
از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.
حملات حزب‌الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می‌شود، به کابوسی برای شهرک‌نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده‌اند.
به گزارش رسانه‌های عبری زبان، ده‌ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب‌الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک‌های شمال می‌گویند کابینه نتانیاهو آن‌ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی‌کند.
انتهای پیام

http://www.Mazan-Online.ir/Fa/News/797680/رسانه-صهیونیست--اسرائیلی‌ها-شبانه-و-با-نور-تلفن-همراه-جنازه‌ها-را-دفن-می‌کنند
بستن   چاپ