پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

آغاز طرح توسعه بزرگترین اورژانس غرب کشور در بیمارستان شهدا کرمانشاه

پیام مازند - طرح توسعه اورژانس بیمارستان شهدا کرمانشاه به عنوان بزرگترین بخش اورژانس در غرب کشور با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور آغاز و کلنگ آن توسط همسر دکتر پیام نیک رهی همسر شهید مدافع سلامت به زمین زده شد.

عبدالملکی : اعتبار برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دولت در شهرستان انگوت تامین می‌شود

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت، اختصاص اعتبار به پروژه‌های نیمه تمام را از برنامه‌های دولت در این شهرستان انگوت عنوان کرد.

آغاز کار دولت سیزدهم، پایان فساد و تبعیض در کشور

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سفر خود به استان اردبیل، کنترل تورم، جهش تولید، ایجاد اشتغال و افزایش رفاه مردم را نقطه عطف دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: آغاز کار دولت سیزدهم، پایان فساد و تبعیض در کشور است.

تسریع در روند اجرای طرح‌های اقتصادی شرکت‌های وابسته به وزارت کار در استان اردبیل

پیام مازند - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روند اجرای طرح‌های وابسته به شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه در شهرستان‌های گرمی و انگوت، به منظور محرمیت زدایی و ایجاد اشتغال تسریع می‌شود.

سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت

پیام مازند - مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر رئیس جمهور به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت در شهرستان های گرمی و انگوت حضور خواهد یافت.

آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری از اول آبان/ مبلغ وام ضروری ۱۲میلیون تومان شد

پیام مازند - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام وام ضروری ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از اول آبان ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: کسب سرمایه حلال و توجه به فرهنگ کار از مباحث قابل توجه در قرآن است

پیام مازند - پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش با حضور ۳۵ شرکت کننده در پنج رشته حفظ۱۰جزء ،حفظ۲۰جزء،حفظ کل، مفاهیم و قرائت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

مدیرکل بهزیستی استان البرز: رضایتمندی خدمت گیرندگان و مددجویان اولویت کاری بهزیستی البرز

پیام مازند - مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست با معاونین و کارشناسان توانبخشی ستادی گفت:در انجام وظایف محوله این سازمان رضایتمندی خدمت گیرندگان و مددجویان از اولویت های کاری بهزیستی البرز است و همواره باید در دستور کار ما قرار گیرد.

برگزاری سی و سومین جشنواره (ملی و استانی) امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان قم

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: به منظور رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی تاثیرگذار نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه کشور، سی و سومین جشنواره (ملی و استانی) امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان برگزار می شود.

بیش از ۲۴۰۰ نفر در چهارمحال و بختیاری آموزش‌های مشاغل خانگی را فراگرفتند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در قالب طرح پایلوت الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در استان از سال ۹۷ تا کنون بیش از ۲۴۰۰ نفر آموزش های مربوط به رشته‌های شغلی مشاغل خانگی را فرا گرفتند.

پانزدهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش استان قزوین برگزار شد

پیام مازند - قاسم آقاعلیخانی معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان قزوین خبر داد.

۳۷ هزار فرصت شغلی در سال ۱۴۰۰ در کرمانشاه ایجاد شد

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در یازدهمین نشست شورای اشتغال استان، گفت: در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۷ هزار و ۲۵۳ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.

۳ هزار نفر از جامعه کارگری سیستان و بلوچستان در دوره های آموزشی شرکت کردند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۳ هزار و ۱۰۰ نفر از کارگران و خانواده های آنان در قالب ۱۴۷ دوره و کارگاه آموزشی، مسائل مربوط به سبک زندگی سالم و کاهش آسیب های اجتماعی را فرا گرفتند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: قطعاً با حمایت از کارآفرینان و ایده های خوب توسعه شکل خواهد گرفت

پیام مازند - حمیدرضا پناه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای دوره ای خود از واحدهای تولیدی و صنعتی استان از شرکت حوله یاس سپید مشهد در شهرک صنعتی چناران بازدید و در دیدار با مدیر این شرکت گفت:قطعاً با حمایت از کارآفرینان و ایده های خوب توسعه شکل خواهد گرفت.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: مشاغل خانگی بهترین راهکار برای کاهش نرخ بیکاری در استان

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز با اشاره به اینکه دستگاه‌های استان البرز اشتغال خود را در سامانه رصد ثبت کنند، گفت: بهترین راه ایجاد اشتغال که منابع مالی زیادی نیاز نداشته باشد تمرکز بر گسترش مشاغل خانگی است.

مدیرکل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: طرح مشوق بیمه کارفرمایی گامی مهم جهت حمایت از ‌‌فارغ التحصیلان جویای کار است

پیام مازند - مدیرکل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با بیان اینکه طرح مشوق بیمه کارفرمایی گامی مهم جهت حمایت از ‌‌فارغ التحصیلان جویای کار است، گفت: با اجرای این طرح می توانیم بخشی از جامعه فارغ التحصیلان را وارد بازار کار و کسب تجربه کنیم.

بررسی بیش از ۳۰۰ پرونده مشاغل سخت و زیان آور در شش ماهه نخست سال در خراسان شمالی

پیام مازند - نباتیان مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: در شش ماهه نخست سال جاری ۳۲۸ درخواست مشاغل سخت و زیان آور به منظور بهره مندی از قانون بازنشستگی پیش از موعد در کمیته های بدوی و تجدیدنظر این اداره کل بررسی شد.

حسینی نیا: سازمان آموزش فنی و حرفه ای، کانون فعالیت های مهارتی ارزش آفرین در کشور است

پیام مازند - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نخستین نشست خبری با رسانه ها گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به عنوان یک حلقه از زنجیره ایجاد ارزش در کشور، باید نقطه کانونی فعالیت های مهارتی ارزش آفرین بدانیم.

مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده منصوب شد

پیام مازند - دکتر "حجت الله عبدالملکی" طی حکمی " نرجس بختیار خلج" را به عنوان مشاور وزیر در امور بانوان و خانواده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

بیش از ۳۱ هزار نفر از روستاییان و عشایر کم‌درآمد کرمانشاه رایگان بیمه می‌شوند

پیام مازند - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه از بیمه شدن رایگان بیش از ۳۱ هزار نفر از روستاییان و عشایر کم‌درآمد استان تاپایان سال خبر داد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان خبر داد: صدور موافقت‌نامه اصولی ۳ روزه برای متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد اجرایی شد

پیام مازند - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان گفت: در راستای دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صدور موافقت‌نامه اصولی سه‌روزه برای متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد در استان لرستان اجرا شد.

ششمین جلسه هیأت فنی اشتغال اتباع خارجی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار شد

پیام مازند - ششمین جلسه هیأت فنی اشتغال اتباع خارجی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با حضور مدیران دستگاههای ذیربط و اعضای هیأت فنی اشتغال اتباع خارجی برگزار شد .

اختصاص ۳۲۲ میلیارد ریال برای حمایت از مشاغل خانگی در سمنان

پیام مازند - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: کمبود نیروی کار در واحدهای تولیدی و صنعتی در کنار نبود شغل مناسب برای دانش آموختگان علوم انسانی مشکل جدی اشتغال استان است.

مدیرکل تعاون ، کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی: رشد و توسعه کشور در گرو حمایت، نگاه و ایده های کارآفرینان است

پیام مازند - حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید های دوره ای خود از شرکت ها و واحدهای تولیدی استان از صنایع غذایی به آرا بازدید و از فعالیت ها ،حمایت ها و اقدامات مدیر عامل این شرکت در حوره ورزش کارگری در استان قدردانی کرد و گفت: رشد و توسعه کشور در گرو حمایت، نگاه و ایده های کارآفرینان است.

بیش از ۱۰ هزار نفر- دوره آموزش مهارتی برای متقاضیان در زنجان ارائه شده است

پیام مازند - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: ۱۰ هزار و ۷۵۴ نفر – دوره آموزش مهارتی طی ۶ ماهه اول سال جاری در بخش‌های دولتی و غیردولتی در سطح استان زنجان برای متقاضیان ارائه شده است.

کاهش ۳۳ درصدی حوادث ناشی از کار منجر به فوت در خراسان شمالی

پیام مازند - نباتیان مدیر روابط کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی از کاهش ۳۳ درصدی حوادث ناشی از کار منجر به فوت طی شش ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته در استان خبر داد.

بیش از ۱۴۴۶ نفر در طرح یارانه دستمزد در استان چهارمحال و بختیاری جذب کار شدند

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای اجرایی شدن طرح یارانه دستمزد در سال ۱۴۰۰ تا مهر ماه امسال، ۲۱۲نفر نیروی کار در استان چهارمحال و بختیاری از طریق این طرح جذب و بکارگیری شده اند.

سال گذشته نزدیک به ۶ میلیارد تومان تسهیلات تخصیصی مشاغل خانگی به کردستانی ها پرداخت شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: سال گذشته ۶ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان تخصیص یافت که با همکاری بانکهای عامل و دستگاه های اجرایی بخش قابل توجه این تسهیلات به متقاضیان پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: امنیت فضای سایبر موجب رونق کسب و کارها می شود

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: هر چه امنیت فضای سایبری افزایش یابد هم مشتریان کسب و کارها در این فضا افزایش می یابند و هم‌اشتغال بیشتر می شود .

پانزدهمین دوره مسابقات قرانی جامعه کار و تلاش استان کرمانشاه برگزار شد

پیام مازند - پانزدهمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان در ۴ رشته قرائت، حفظ در شاخه های ۱۰ جزء ، ۲۰ جزء و کل و اذان و مفاهیم و با حضور ۸۵ نفر از قاریان و علاقمندان قرآنی در محل سالن اجتماعات اداره کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد.

توجه به حقوق افراد نابینا و رفع موانع مشارکت اجتماعی، وظیفه انسانی و لازمه توسعه یافتگی است

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بیست و سوم مهر ماه (پانزدهم اکتبر) روز جهانی عصای سفید، رفع موانع مشارکت اجتماعی روشندلان را وظیفه دینی و انسانی همه و لازمه توسعه یافتگی دانست.

دکتر عبدالملکی: برای اجرای قوانین مربوط به معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم

پیام مازند - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای قوانین و مقررات مربوط به جامعه معلولین پیگیری قانونی و قضایی می‌کنیم، خواهش نمی‌کنیم.

کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

پیام مازند - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نشست کمیسیون بهداشت مجلس اعلام کرد : کاهش هزینه‌ درمان ۴۴ میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.

فاز اول نوزدهمین مسابقات ملی مهارت از ۲۲ مهر سال جاری آغاز می شود

پیام مازند - فاز اول «نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت» به میزبانی استان‌های مازندران، سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و کردستان از ۲۲ مهر سال جاری با حضور ۱۷۰ رقابت کننده آغاز می شود.

آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر

پیام مازند - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز فراگیر برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های صنعتی و تولیدی زیر ۵۰ نفر با رویکرد کانون یاریگران کار و تولید در آینده ای نزدیک خبر داد.

صدور ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی در مازندران

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در سال ۱۳۹۹ تعداد ۱۲۲۸ مجوز مشاغل خانگی صادر شد که از این تعداد ۱۳۳ مجوز پشتیبان و ۱۰۹۵ مجوز مستقل بوده است.

۱۹۹۱ طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات بانکی دریافت کردند

پیام مازند - معاون اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: یک هزار و ۹۹۱ طرح اشتغال روستایی از ابتدای طرح تاکنون به میزان ۲۷۳ میلیارد و ۷۲۶ میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کرده‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فضای گفت وگوی کارکنان و ارباب رجوع باید باز باشد

پیام مازند - به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به صورت وبیناری با فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

حسینی نیا: دیپلماسی مهارت را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت قرار داده ایم

پیام مازند - معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست وبینار همکاری های بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و آژانس توسعه مهارت (مسابقات جهانی مهارت) روسیه گفت: «دیپلماسی مهارت» را در راستای توسعه روابط بین المللی در دولت سیزدهم در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد/ عبدالملکی: مسکن، نیمی از هزینه‌های خانوارها را می‌بلعد

پیام مازند - با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۱۴۰۰ واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو معلول در سراسر کشور تحویل شد.

ساير مطالب

فعالیت‌های مشترک بدون موازی‌کاری فرهنگی مساجد در مازندران

داستان چراغ برق در یک کتاب| وقتی با عنوان شعله‌شمار از مردم پول می‌گرفتند

برگزاری مراسم گرامیداشت علامه حسن‌زاده آملی در بوستان ولایت ساری

سردار کارگر: مهدکودک‌ها، اولین ایستگاه نشر معارف دفاع مقدس می‌شوند/ برقراری اردوهای «راهیان نور» از نیمه دوم امسال

پدر شهیدان "دانش" در ساری به خاک سپرده شد

ورود رسمی همه مهد‌های کودک به مجموعه آموزش و پرورش

راه اندازی موکب اشتغال محرومان در مازندران

آغاز بکار پویش ایران خانه حضرت رضا (ع) در مازندران

بهره برداری از مجتمع فرهنگی و هنری رامسر تا دو سال آینده

ساری 2022 دروازه ورود مازندران به گردشگری بین المللی است

قصه را کش بدهید تا سریال پول خودش را در بیاورد!

طلب 4 میلیاردی اوقاف بهشهر از دستگاه‌های دولتی

امکان برگزاری اردوهای راهیان نور در استان‌های زرد و آبی

کمک 8 میلیارد تومانی مازندرانی‌ها برای صحن حضرت زینب(س)در کربلا

جشنواره شعر به وقت دلتنگی با معرفی 12 اثر برتر در مازندران به کار خود پایان داد

خاطره‌بازی بانوی بسیجی "نوری" از دفاع مقدس

نخستین گروه زائران اربعین امشب وارد مازندران می‌شوند

جاماندگان نوری؛ غرق ماتم و عزا در اربعین حسینی

ایجاد تاسیسات گردشگری دره شیرز و دریاچه گهر لرستان

برگزاری پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در لرستان

جاماندگان "نوری"؛ غرق ماتم و عزا در اربعین حسینی

حال و هوای جاماندگان "اربعین" در فریدونکنار

تکرار دلنشین حال و هوای "اربعین" در مازندران

جامعیت، بصیرت و ولایتمداری بارزترین ویژگی علامه حسن زاده آملی

بسیج رسانه استان مازندران 114 برنامه در 18 عنوان در هفته دفاع مقدس اجرا می‌کند

زنگ مدارس مازندران نواخته شد / پیام اربعین؛ صبر و مقاومت

خطیب دینی:‌ حضور در کلاس درس، هم تهذیب است و هم آموزش

آغاز سال تحصیلی 519 هزار دانش آموز در مازندران

آموزش حضوری در 1130 مدرسه روستایی و عشایری مازندران

90درصد موکب‌های مازندران عازم اربعین شدند

جزئیات برنامه‌های دانش‌آموزی هفته دفاع مقدس در «شاد»/ از معبر نور تا اسطوره‌ها

10 برنامه ویژه برای دانش‌آموزان در هفته دفاع مقدس/ از معبر نور تا اسطوره‌ها

کمک 6٠ میلیارد تومانی خیران بابلی برای ساخت مدارس

نکا میزبان پیاده‌روی نمادین اربعین برای جاماندگان کاروان عشق

آغاز تحصیل 47 هزار غنچه و شکوفه در مازندران

درگذشت مداح برجسته مازندرانی

انجام 16 پرواز از مازندران به نجف اشرف

عکس پانورامای 8 کیلومتری از پیاده‌ روی اربعین رونمایی می‌شود

دانش آموزان کدام مدارس مازندران به مدرسه می روند؟

توضیح عکاس «درخت گردو» برای یک عکس مهم

سه چهارم دانش‌آموزان مازندرانی از آموزش مجازی راضی نیستند

واکسیناسیون دانش آموزان طبق دستورالعمل در مازندران انجام می شود

خنثی سازی تلاش برای هدف قرار دادن زائران اربعین در بابل

ادامه طرح مهارت آموزی دانش آموزان در مازندران

حمله به زائران اربعین حسینی در بابل عراق خنثی شد

تقابل فرهنگ و درآمد در مدرسه میراثی بهشهر

دوهزار دانش آموز خراسان شمالی نیازمند پول کتب درسی

پویش همکلاسی مهربان با محوریت تهیه بسته‌های تحصیلی در مازندران

کیش نگاهی دیگر

40 کلاس درس در خرم‌آباد آماده افتتاح شد

جواد مقدم فردا در نوشهر می‌خواند

دوره آموزشی جامع فتوشاپ ویژه پژوهشگران

توزیع پنج هزار بسته نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان نیازمند لرستانی

طرح حمایت از مدارس کمتر توسعه یافته در مازندران اجرایی شود

حلم و بردباری ویژگی برجسته امام حسن مجتبی (ع) است

شور حسینی جاماندگان اربعینی مازندران/ قدم قدم با حسین (ع)

اتصال تمامی مدارس روستایی مازندران به اینترنت رایگان پرسرعت

مدیرکل آموزش‌وپرورش:مازندران برای سناریوهای مختلف آموزشی آمادگی دارد

موانع تئاتری ها در مسیر فجر

هنرمندان مازندران صاحب گالری می‌شوند

20 ویژه برنامه اربعین در سیمای مازندران تولید شد

172 روحانی برای اجرای رزمایش همدلی مومنانه نذر حسینی به کلانتری‌ها اعزام شدند

شبکه های هیئات مذهبی تقویت شود/اجرای طرح «به سمت الحسین (ع) »

مطالبه و صدای هیئتی ها برای تسهیل سفر اربعین شنیده شود

مازندران رتبه نخست طرح های ترویج کتابخوانی را در ایران کسب کرد

پخش «نور باران» ویژه میلاد امام محمد باقر (ع) از رادیو تهران

فرهنگ حسینی جهانی شده است

15 تا 18 شهریور 1400 زمان برگزاری بیست و چهارمین یادواره شهدای کیاسر

تاریخ گذشتگان، چراغ راه آیندگان +صوت

لزوم فعال‌سازی گردشگری دریایی/ تشکیل دبیرخانه گردشگری شمال کشور

24 اثر از استان‌های گلستان و گیلان واجد ثبت ملی و واجد ارزش تاریخی‌

ضرورت لغو محدودیت ها برای زائران جوان پیاده روی اربعین حسینی

نرم افزار کتابخانه جامع دروس حوزوی 2 عرضه شد

کنگره 10 هزار و 400 شهید مازندران سال 1402 برگزار می شود

توزیع 14 هزار بسته معیشتی طی رزمایش "شمیم حسینی" در مازندران

تسلیت درگذشت روانشاد ابوالحسن علاء پدرگرامی شاعرمعاصرافشن علاء

آیا امکان بازگشایی مدارس در سال تحصیلی پیش‌رو وجود دارد؟

125 مدرسه در مازندران در دست ساخت است

اصحاب رسانه مازندران در سوگ یک همکار باسابقه

برای نجات اقتصاد سینمای ایران باید جلوی پول‌های کثیف را گرفت

مشکلات اقتصادی و سلامت هنرمندان مهم‌ترین دغدغه اهالی تئاتر

ستاره‌ای که در تصادف جاده چالوس ابدی شد

ثبت نام دانش آموزان در مدارس مازندران تا کی ادامه دارد؟

حسین فلاحتی خبرنگار ایرنا و رئیس این خبرگزاری در خراسان شمالی درگذشت

تسهیل در پیاده روی اربعین مطالبه هیئت‌های مذهبی و جوانان است

افتتاح و تحویل 49 کلاس درس در مازندران

آرامش روحی در سایه انس با قرآن میسر می شود

خانه هنرمندان برای توسعه فرهنگی مازندران مطالبه‌گری کند

فراخوان دومین دوره بخش رسانه اشکواره حسینی منتشر شد

وزیر جدید با ریشه‌یابی و کارشناسی موثر، انصاف و عدالت مالی را در تئاتر برقرار کند

برگزاری مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران

سازمان بسیج رسانه مازندران برای خبرنگاران دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند

وقتی شهریه مدارس برای پولدار‌ها هم استخوان زیر دندان می‌شود/ برنامه‌های اختیاری، پول‌های اجباری

آغاز مرحله دوم واکسیناسیون فرهنگیان

گیلماز چیست؟ / تفاوت‌های گویش شرقی و غربی مازنی

دست نوشته های مرحوم داوود رشیدی + تصاویر

آغاز یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در مازندران

برخی ها فرهنگ غلط را در جامعه روستایی تزریق می کنند

معلمان تازه نفس در راه مدارس مازندران

مصلی ها قلب فرهنگی شهر هستند