پیام مازند
بازدید نماینده ولی فقیه از شهرک صنعتی نکا
دوشنبه 29 شهريور 1400 - 11:14:35
پیام مازند -

پیام مازند


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری،روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اعلام کرد:آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران به همراه کریمی دادستان مرکز استان و امینی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی از 5 واحد تولیدی فعال شهرک صنعتی نکا بازدید کردند.
آیت الله محمدی لائینی در این بازدید ضمن گرامیداشت یاد و نام شهداء دفاع مقدس و تقدیر از تلاش‌های صنعتگران، گفت: شما تولیدکنندگان، افسران دفاع اقتصادی هستید و با توجه به اینکه بخش تولید و صنعت، از ارکان مهم اقتصاد و معیشت مردم است، ضرورت دارد تا با التفات به شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی‌ها و دغدغه‌های مقام معظم رهبری، در راستای تحقق منویات ایشان گام‌های مؤثری بردارید.
او با تشکر از تلاش‌های مهندس امینی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، افزود: امیدوارم همه مسئولین و دست اندرکاران خدوم با ایجاد همدلی و همآهنگی لازم نسبت به رفع سریع مشکلات صنعتگران همت گمارند تا تولیدکنندگان بتوانند با دلگرمی و تلاش بیشتر و انگیزه مضاعف، به امر تولید بپردازند.
امینی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این بازدید، گفت: شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان یکی از مهمترین عامل بهبود فضای کسب و کار هستند و واحد‌های تولیدی نیز با ارائه محصولات باکیفیت، در روند ارتقاء صنعت تلاش می‌کنند.
او افزود: یکی از گام‌های مهم در رفع دغدغه‌های تولید، شناسایی واحد‌های صنعتی راکد و دلیل راکد بودن آنهاست.
امینی گفت: شهرک صنعتی نکا بلحاظ شرایط مکان یابی مناسب، بستر لازم برای سرمایه گذاری را دارا می‌باشد.
انتهای پیام/س

http://www.Mazan-Online.ir/fa/News/230914/بازدید-نماینده-ولی-فقیه-از-شهرک-صنعتی-نکا
بستن   چاپ