پیام مازند
کوچ تیم شهرخسته به اکباتان ؟
سه شنبه 30 شهريور 1400 - 02:27:19
پیام مازند -

پیام مازند


تکلیف استادیوم جایگزین برای بازی‌های خانگی نساجی هفته آینده و پس از بررسی آخرین وضعیت زمین چمن ورزشگاه شهدای ساری و زیرساخت‌های این استادیوم مشخص خواهد شد.
به گزارش ورزش سه ، ایزد سیف‌الله‌پور به ایرنا گفت : هرچند که در شرایط کنونی و با توجه به عملیات اجرایی استادیوم شهید وطنی قائمشهر نخستین اولویت برای بازی‌های خانگی نساجی استادیوم شهدای ساری است، اما هنوز برگزاری بازی‌های خانگی نساجی برای لیگ بیست‌ویکم در این استادیوم قطعی نشده است.
او می‌گوید : قرار است هفته آینده همراه با کادر فنی تیم بازدیدی از این استادیوم و آخرین وضعیت آن داشته باشیم تا شرایط سنجیده شود. پس از آن و در صورت فراهم بودن همه زیرساخت‌های مورد نیاز، بازیکنان تیم باید در زمین حضور یابند و چند جلسه تمرین و حتی یک بازی دوستانه در این استادیوم برگزار شود تا به طور کامل شرایط برگزاری مسابقه در این زمین ارزیابی شود.
مدیرعامل باشگاه نساجی خاطرنشان کرد: تیم باید برای ارزیابی شرایط کلی استادیوم و بازی در آن، چند روز در ورزشگاه تمرین کند که این برنامه تمرینی احتمالا هفته آینده برگزار می‌شود و در صورت مناسب بودن همه شرایط مد نظر سازمان لیگ و کادر فنی تیم، استادیوم شهدای ساری را به عنوان استادیوم جایگزین برای بازی‌های خانگی نساجی معرفی می‌کنیم.
شنیده‌ها حاکی است در صورتی که استادیوم شهدای ساری برای برپایی بازی‌های خانگی نساجی تایید نشود، ممکن است ورزشگاه دستگردی تهران واقع در منطقه اکباتان به عنوان گزینه بعدی میزبانی بازی‌های خانگی نساجی معرفی شود.
در صورتی که دیدارهای خانگی نساجی در استادیوم شهدای ساری برگزار شود این تیم برای دومین بار باید در استادیوم 15 هزار نفری شهدای ساری میزبان رقبای خود باشد. نساجی مازندران اوایل دهه 90 نیز حدود 18 ماه به دلیل عملیات بهسازی چمن ورزشگاه و تغییر چمن طبیعی به چمن مصنوعی ناچار شد تا بازی‌های خود را در استادیوم شهدای ساری برگزار کند.
نساجی مازندران

http://www.Mazan-Online.ir/fa/News/231065/کوچ-تیم-شهرخسته-به-اکباتان-؟
بستن   چاپ