پیام مازند
آخرین وضعیت کارخانه صدر فولاد
سه شنبه 30 شهريور 1400 - 10:08:21
پیام مازند -

پیام مازند


ایسنا/لرستان نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: امیدواریم تا اواخر فصل پاییز امسال، کارخانه صدر فولاد به تولید برسد.
مهرداد ویسکرمی در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص آخرین وضعیت کارخانه صدر فولاد، گفت: در هفته‌های اخیر جلسه‌ای در تهران با سرمایه‌گذار قبلی و جدید داشتیم و موضوعات مختلف مطرح شد.
وی ادامه داد: سرمایه‌گذار جدید معتقد است که از طریق بورس مالک این شرکت شده اما مسئولان استان حرف ایشان را نمی‌پذیرند و باور نمی‌کردند تا اینکه در جلسه تهران با مالک قبلی که ورشکست شده، یک تفاهم‌نامه نوشتند.
ویسکرمی افزود: مالک جدید قبول کرده، بدهی‌ها را پرداخت، طلبکارها و بانک‌ها را راضی و شرکت را راه‌اندازی کند و با مالک قدیم هم تفاهم کرده‌اند.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چون ملک خصوصی است، کسی نمی‌تواند دخالت کند، اضافه کرد: اما باز هم برخی می‌گفتند که این دروغ است و ما هم می‌گفتیم که این دروغ را ثابت کنید.
وی گفت: الان مدیرعامل و هیئت مدیره مشخص شده، برخی مشکلات راه‌اندازی کارخانه رفع و به ما قول دادند در مدت سه ماه که حدود 75 روز آن باقی مانده، آماده تولید شود.
ویسکرمی تأکید کرد: با توجه به شرایط خوشبین هستیم که حداکثر تا اواخر پاییز امسال راه‌اندازی شود و قرار است که 15 روز اول هم میلگرد 12 و 18 تولید آزمایشی داشته باشند.
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در صحبت‌هایی که با مسئولان این کارخانه داشته‌ایم، اولویت اشتغال را هم بکارگیری نیروهای قبلی گذاشته‌اند.
انتهای پیام

http://www.Mazan-Online.ir/fa/News/231115/آخرین-وضعیت-کارخانه-صدر-فولاد
بستن   چاپ