پیام مازند

آخرين مطالب

وزارت رفاه

برگزاری کارگروه استانی اجرای تفاهم نامه معاونت تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در کردستان

پیام مازند - در راستای اجرای تفاهم نامه کشوری معاونت امور تعاون و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اولین جلسه کارگروه استانی این تفاهم نامه به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، در محل دفتر مدیریت اداره کل کار کردستان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: هشت سال دفاع مقدس یکدلی و تسلیم ناپذیری ملت ایران را به رخ جهانیان کشید

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هفته دفاع مقدس یادآور دفاع جانانه و شرافتمندانه و مبتنی بر اعتقادات و ارزش‌های ملتی است که با ایمان و عشق توانستند یکدلی و تسلیم‌ناپذیری خود را به رخ جهانیان بکشند.

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان ۴۶ درصد کاهش یافت

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تشدید برنامه های بازرسی و نظارتی بر کارگاه های ساختمانی، خوشبختانه در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۴۶ درصد کاهش حوادث ناشی از کار را در کارگاه های ساختمانی شاهد هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: خدمت به زائرین عتبات عالیات از بزرگترین افتخارات مردم استان ایلام است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور در بخش کارزان، از موکب محبان امیرالمومنین(ع) بنیاد مستعضان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به زائرین عتبات عالیات قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: ۹ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی امسال در استان همدان ایجاد شده است

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد حداقل ۲۳ هزار و ۵۸۹ فرصت شغلی تعهد استان در سال جاری است که تاکنون ۹ هزار و ۳۶۹ شغل ایجاد شده است.

عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اشتغال بررسی شد

پیام مازند - سومین کمیسیون تخصصی شورای عالی اشتغال با هدف بررسی عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اشتغال و پیگیری مصوبات دومین جلسه شورای عالی اشتغال با حضور بیش از ۳۰ دستگاه اجرایی کشور برگزار شد.

معرفی‌شدگان جهت تطبیق و تایید مدارک از روز چهارشنبه ۲۳ شهریور به محل های تعیین‌شده مراجعه کنند

پیام مازند - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج معرفی شدگان چند برابر ظرفیت نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ اطلاعیه ای صادر کرد.

مدیرکل بهزیستی گیلان خبرداد: آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی

پیام مازند - مدیرکل بهزیستی استان گیلان از آغاز اجرای برنامه پیشگیری از معلولیت های دوران سالمندی برای ۴۵۰۰ نفر از میانسالان و سالمندان استان گیلان در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ خبر داد.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال پایدار در مناطق روستایی

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با حضور در شهرستان مریوان، در روستای کانی سانان این شهرستان با «شیوا قاسمی پور»، نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی دیدار و ضمن تشریح برنامه های وزارت کار، بر لزوم اشتغال پایدار به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام مازند - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به جذب کارکنان وظیفه در حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته کشور اقدام می‌کند.

تحقق ۴۱ درصدی هدف‌گذاری اشتغال امسال در کرمانشاه

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای امسال بیش از ۱۷ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد و در سامانه "رصد" ثبت شده است، گفت: ۴۱ درصد هدف گذاری ایجاد اشتغال امسال استان محقق شده است.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

پیام مازند - دکتر «محمد‌هادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر به استان خوزستان از مو‌کب‌های برپا شده از سوی زیرمجموعه‌های این وزارتخانه در پایانه های مرزی چزابه و شلمچه بازدید و بر خدمات‌رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی تأکید کرد.

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از راه‌اندازی بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تمام محصولات تولیدی تعاونی‌ها در بازارچه دائمی بوشهر عرضه می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: مردمی کردن اقتصاد، از الزامات اقتصاد مقامتی است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر با بیان اینکه بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ تعاونی در استان کرمانشاه فعال هستند،گفت: تعاونی ها بیش از ۵۰ هزار فرصت شغلی در استان کرمانشاه ایجاد کرده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تقویت و توسعه تعاونی ها تأثیر مستقیم بر کاهش بیکاری، افزایش تولید، کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای وضعیت معیشتی مردم دارد، بر این اساس دولت سیزدهم برای این بخش مهم برنامه ریزی کرده است.

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

پیام مازند - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مأموریت اصلی خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها ارتقای فرهنگ کار و تلاش برای نهادینه کردن ارزش نفس کار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است

پیام مازند - نورالدین الیاسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام همزمان با هفته تعاون گفت: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است.

تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر بهره مند می شوند

پیام مازند - همزمان با هفته تعاون و در راستای تحقق تفاهم نامه کشوری و بهره مندی تعاونگران استان کرمانشاه از مزایای بیمه روستاییان، تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر استان منعقد شد.

بازسازی روحیه تعاون کاری اساسی است

پیام مازند - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، بازسازی روحیه تعاون را کاری اساسی در حوزه تعاون اعلام کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: تقویت تعاونی ها برای هم افزایی و عدالت محوری

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: تقویت تعاونی ها در بخش های مختلف برای هم افزایی ، مشارکت پذیری و عدالت محوری در اولویت کاری این اداره کل قرار گرفته است.

پیرهادی: شاهد رویکرد تحولی در هوشمند‌سازی بخش تعاون هستیم

پیام مازند - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره معاونت امور تعاون دولت سیزدهم شاهد رویکرد تحولی در هوشمند‌سازی بخش تعاون هستیم.

یک شرکت تعاونی از سیستان و بلوچستان برگزیده ملی شد

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط دبیرخانه جشنواره ملی تعاونی های برتر، شرکت تعاونی خدمات بازرگانی شادی تجارت پاساوان به عنوان شایسته تقدیر در سطح ملی معرفی شد.

تشکیل ۲۹ تعاونی در دولت مردمی سیزدهم در سمنان

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سیاست های کلی بخش تعاون در ایجاد اشتغال مولد برای فارغ التحصیلان و افراد فاقد شغل می تواند نقش موثری ایفا کند.

تعاونی‌های استان مرکزی ۱۴ میلیون دلار از تولیدات خود را صادر کردند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شرکت‌های تعاونی این استان در یک سال گذشته (هفته تعاون پارسال تاکنون) ۱۴ میلیون دلار از تولیدات خود را به نقاط مختلف جهان صادر کردند.

تعاونی‌های مرزنشین استان کرمانشاه امسال ۸۳ میلیون دلار کالا صادرات کردند

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۱۷ تعاونی و یک اتحادیه تعاونی مرزنشین در شهرستان‌های مرزی استان، گفت: تعاونی‌های مرزنشین استان کرمانشاه در پنج ماه سپری شده از سال جاری بیش از ۸۳ میلیون دلار کالا صادرات کردند.

۴۵۷ طرح تعاونی در هفته تعاون ۱۴۰۱ افتتاح می‌شود

پیام مازند - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۵۷ طرح تعاونی در هفته تعاون ۱۴۰۱ با سرمایه‌گذاری بیش از چهار هزار میلیارد تومانی افتتاح می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: افتتاح ۴۸ طرح تعاونی در هفته تعاون سال جاری

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: از محل تفاهمنامه سه جانبه بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری و تسهیلات تبصره ۱۸قانون بودجه نیز تسهیلات مناسبی برای شرکتهای تعاونی در نظر گرفته شده است که مدیران تعاونیها می توانند جهت اخذ تسهیلات اعم از ثابت و سرمایه درگردش، درخواست های خود را به ادارات شهرستانها تحویل دهند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تحقق نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش و الگوسازی است

پیام مازند - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حضور در محل کار محمد ماهیدشتی کارگر شرکت ذوب آهن بیستون و دارنده مدال طلای نخستین مسابقات بین المللی شرکت های جهان در رشته دو و میدانی از ایشان تجلیل کرد و تحقق نهادینه شدن فرهنگ ورزش در محیط های کاری، نیازمند آموزش، تکرار، از خودگذشتگی و الگوسازی است.

افتتاح طرح شاخص استان زنجان همزمان با هفته تعاون

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: شرکت آلتون تجارت نگین خاورمیانه به عنوان طرح شاخص استان برگزیده و در هفته تعاون افتتاح خواهد شد.

اشتغال بیش از ۱۹ هزار بوشهری و افزایش ۲ درصدی میزان اشتغال استان

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: حمایت مالی از زیست بوم کارآفرین و پرداخت به موقع تسهیلات و منابع مالی طرح‌های اشتغالزا از رمولفه های مهم دولت سیزدهم در راستای کاهش بیکاری است که اجرای این راهبرد در سال گذشته باعث ایجاد شغل برای ۱۹ هزار و ۲۰۰ نفر در این استان شد.

افزایش ۱۰ برابری تسهیلات مشاغل خانگی در استان قم

پیام مازند - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم از افزایش ۱۰ برابری تسهیلات برای مشاغل خانگی استان قم خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم کارگاه‌های کوچکی که به سرمایه کمی نیاز ‌دارند و در مدت زمان کوتاه بازدهی می‌دهند را در استان قم افزایش دهیم.

هماهنگی و برنامه ریزی استقبال و ارائه خدمات به زائرین کربلا محور هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه ایلام

پیام مازند - هفتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با محوریت اربعین به ریاست مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و کلیه اعضاء در محل سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

جلیلی: با تاکید دکتر زاهدی‌وفا نقاط قوت و ضعف فرآیندهای استانی باز بینی می‌شود

پیام مازند - مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار رفاه اجتماعی با اشاره به تاکید دکتر" زاهدی وفا" سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اهمیت فعالیت های شورای هماهنگی مدیران استان ها در پیشبرد اهداف وزارتخانه در سطوح استانی گفت: با اجرای طرح" تبیین، روایت جهاد – رقابت خدمت" ، برنامه ریزی شد تا با حضور مدیران کل اجرایی، نقاط قوت و ضعف فرآیندهای استانی بازبینی شود .

ستاد اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دولت؛ دستور کار هفتمین نشست تخصصی مدیران تابعه وزارت کار در کردستان

پیام مازند - هفتمین جلسه تخصصی اعضای شورای هماهنگی مدیران ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان با دستور کار ستاد اربعین حسینی (ع) و گرامیداشت هفته دولت به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و با حضور فرماندار شهرستان سنندج، در محل سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان برگزار شد.

ساير مطالب

تعاونی‌های استان مرکزی در دولت سیزدهم 720 فرصت شغلی ایجاد کردند

26 میلیارد تومان کمک ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی در استان لرستان پرداخت شد

اعطای نشان اقتصاد مقاومتی به واحدهای تولیدی و خدماتی خراسان شمالی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توجه به تعاون رونق و تحرک را در بخش اشتغال و تولید ایجاد می کند

تبیین طرح «روایت جهاد، رقابت خدمت» در استان البرز

واگذاری حجم عظیمی از دارایی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدل تعاونی‌های استانی به بازنشستگان/ ترویج فرهنگ تعاون زمینه‌ساز توسعه کمی و کیفی بخش تعاون کشور

اطلاعیه مهم وزارت کار درباره سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها

تقویت سرمایه‌های اجتماعی از راهبردهای رسانه‌ای کشور باشد/ نقش‌آفرینی صندوق‌های سرمایه‌گذاری در توسعه منطقه‌ای و استانی/ مدیریت حرفه‌ای بر تصمیم‌گیری‌های وزارت کار حاکم می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: برای توسعه مفهوم فرهنگ‌ کار دانش‌بنیان باید فرهنگ سازی کرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مشاغل خانگی فرصتی مناسب برای ایجاد شغل در استان است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان: فولاد مبارکه قطب تولید صنعت فولاد کشور است

پنج تعاونی از استان البرز ، نامزد عنوان تعاونی برتر کشوری شدند

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون برای زنجانی‌ها 360 درصد رشد یافت

موافقت وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید رویکردهای تحولی در دولت و وزارتخانه برای مردم تبیین شود

توسعه حجم مبادلات تجاری ایران و کشورهای آفریقایی در دستور کار است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: مشاغل خانگی یکی از چندین راهکار موجود برای رفع معضل بیکاری است

آزمون اعضای کمیته طبقه‌بندی مشاغل برگزار می‌شود

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب فرض واجب است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: محرومیت زدایی در گیلان با همراهی بنیاد علوی شتاب خواهد گرفت

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک توسعه فرهنگ کارآفرینی با رویکرد آموزش فنی حرفه ای در استان البرز

تقدیر از فعالان عرصه مهارت‌آموزی، معرفی سفیران و برترین‌های حوزه مهارت+اسامی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج کارگری از بازوان توانمند وزارت کار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اعتلا و بالندگی روزافزون نظام اسلامی به دست کارگران میسر می شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: رشته‌های صنایع دستی و مشاغل قدیمی و سنتی آموزش داده می‌شود

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان: میانگین نرخ مشارکت اقتصادی در بین زنان و مردان زنجانی 47 درصد است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اعتبارات اشتغال در استان بر اساس نرخ بیکاری تقسیم می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تامین اجتماعی خدمات ارزنده ای به جامعه کارگری ارائه می کند

تاکید مدیران کل کار و دیوان محاسبات کردستان بر افزایش همکاری های مشترک برای خدمت رسانی به مردم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: توجه به عدالت اجتماعی در ارائه خدمات به مراجعین یکی از مصادیق تکریم ارباب رجوع است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

پیگیر خدمات‌رسانی به بازنشستگان هستیم/ از پیشنهادهای اصلاحی مدبرانه برای ارتقای وضع موجود صندوق‌های بازنشستگی استقبال می‌کنیم

ابلاغ 136 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به چهارمحال و بختیاری

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

بخش تعاون عملی‌ترین ساختار برای مردمی‌سازی اقتصاد کشور است

مشارکت 338 تعاونی خوزستانی در جشنواره تعاونی های برتر سال 1401

در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه زنجان مطرح شد: توسعه متوازن استان نیازمند نگاه عدالت محور مدیران است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: مسئولان ایمنی بازوان ما در صنعت هستند

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر 3 قوه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کارفرما و نیروی کار دو بال تولید هستند

بافت بلوچ، مجموعه ای اثرگذار در جهش اشتغال سیستان و بلوچستان

23 طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ورزش و محیط های ورزشی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

زمان رسیدگی به شکایات کارگری در استان لرستان کاهش یافت

تعاونی تامین نیاز فروش محصولات مشاغل خانگی در خرم‌آباد تشکیل شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: باید با نظارت مستمر شاهد کمترین انحراف در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت باشیم

در کارگروه پشتیبانی تعاونی های توسعه و عمران گیلان تاکید شد: قوانین و اهداف تعاونی های توسعه و عمران تبیین شود

توانمندسازی و اشتغال بانوان در دستور کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین قرار دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل زنجیره های ارزش، اولویت سرمایه گذاری و هدایت تسهیلات اشتغالزایی است

نشست رفع موانع و مشکلات کارگزاران شرکت مخابرات خراسان شمالی برگزار شد

فعالیت کاریابی‌ها در آذربایجان غربی رصد می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: طرح ضربتی بررسی مشکلات متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا اجرایی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاون، عدالت محورترین بخش اقتصاد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: کاهش دغدغه های اجتماعی از مهمترین ماموریت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: شفافیت در فضای کار و تولید منجر به تقویت مشارکت اقتصادی می‌شود

عیسی زاده: کمیسیون اجتماعی مجلس برای حل مشکلات بخش تعاون کشور عزم جدی دارد نگاهداری: بخش تعاون با رویکرد مردمی احیا می‌شود

برنامه ریزی کنید تا پایان این دولت همه کارمندان صاحب خانه شوند

دکتر زاهدی وفا از زیرمجموعه‌های مختلف وزارت کار در استان کردستان بازدید کرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:تکریم یادگاران شهدا بر همه واجب و لازم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:بسیج در تمامی عرصه ها کارنامه درخشانی داشته است

اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی استان البرز در سال جاری ابلاغ شد

انجام 1673 مورد بازرسی از کارگاه های استان خراسان جنوبی

20 درصد تعهد اشتغال در استان کرمانشاه در سه ماهه اول سال 1401 محقق شد

جشنواره فرهنگی و ورزشی استان البرز در کرج برگزار می شود