پیام مازند

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تجهیز کلینیک گل و گیاه منطقه ۲۱ به آزمایشگاه تشخیص بیماری‌ها و آفات

پیام مازند - طی بازدید معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۱ از ناحیه دو، پیشرفت آزمایشگاه کلینیک گل و گیاه بوستان شهید دستواره مورد تایید قرار گرفت و این آزمایشگاه جهت پذیرش دانش آموزان و دانشجویان اعلام آمادگی کرد.

به وقت خدمت؛ واکسیناسیون کارگران شهرداری تهران

پیام مازند - با توجه به اینکه یکی از مشاغل پرخطر در شهرداری تهران، خدمات انجام شده توسط پاکبانان است، طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران، توسط شرکت شهر سالم آغاز شده است.

رکورد بازدید از نمایشگاه شهرآفتاب شکسته شد

پیام مازند - امسال در برگزاری سومین دوره نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه برای اولین بار آمار بازدید از یک نمایشگاه در یک روز در شهرآفتاب شکسته شد .

منطقه ۴ میزبان نو مادران شهر تهران

پیام مازند - شهردار منطقه۴ گفت: در مراسم جشن نو مادران پایتخت، از بانوانی که به تازگی دارای فرزندی شدند و یا فرزندی در راه دارند تقدیر شد.

تسهیل دسترسی شهروندان به مسکن مناسب در اولویت حوزه شهرسازی

پیام مازند - جلسه "شورای مدیران معاونت شهرسازی و معماری" با محوریت ارائه گزارش احکام برنامه چهارم توسعه شهری شهرداری تهران و بررسی گزارش عملکرد سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص اقدامات قرارگاه مسکن و تامین مسکن در شهر تهران برگزار شد.

پایان فرایند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از ٤٠٠ عنوان پروژه جدید شهرداری تهران

پیام مازند - در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شهردار تهران با عنوان"دستورالعمل پیشنهاد و تصویب پروژه‌های جدید شهرداری تهران"، فرآیند ارزیابی اثرات محیط زیستی بیش از ٤٠٠ عنوان پروژه به پایان رسید.

جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری

پیام مازند - جابجایی اصولی ۱۰۶ اصله درخت در منطقه ۵ شهرداری تهران با نظارت متخصصین، کارشناسان دادگستری و دستور مقام قضایی در مجتمع شهید مفتح انجام شد. این درختان به پلاک همجوار، بوستان‌های اطراف و کوهسار منتقل شدند.

میادین تره‌باری که گوشت گرم داخلی توزیع می‌کنند/ نحوه تعیین قیمت‌ برعهده شرکت پشتیبانی امور دام است

پیام مازند - معاون بهره‌برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: در حال حاضر گوشت گرم تنظیم بازاری در میادین جلال آل احمد و صادقیه توزیع می‌شود.

برگزاری مراسم معارفه معاون طرح و برنامه ستاد معاینه فنی خودروهای تهران

پیام مازند - المیرا میهن عبدالله زاده به عنوان سرپرست معاونت طرح و برنامه ، سید مهدی میرحسینی گنجی به عنوان سرپرست نظارت بر مراکز خصوصی و سیاوش عباسی قره حسن لو به عنوان سرپرست حوزه دفتر مدیریت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شدند.

غلظت ذرات معلق روند افزایشی داشته

پیام مازند - محمدصادق حسنوند رئیس مرکز تحقیقات آلودگی هوا دانشگاه علوم پزشکی تهران از روند افزایشی میزان غلظت ذرات معلق می‌گوید.

توزیع بلیط رایگان استخر بین کودکان کار منطقه۹

پیام مازند - شهردار منطقه ۹ از توزیع هفتگی بلیط رایگان استفاده از استخر توسط اداره امور آسیب‌های اجتماعی در راستای ارتقاء نشاط و تعالی کودکان کار خبر داد.

نماینده شورای شهر در شورای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی پژوهشی شهرداری تهران انتخاب شد

پیام مازند - نماینده مطلع و تام‌الاختیار شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی پژوهشی شهرداری تهران و همچنین نمایندگان مطلع و تام‌الاختـیار شـورا جـهت عضویت در کمـیته کاربست طرح‌ها و فعالیت‌های مطالعاتی و پژوهشی انتخاب شدند.

آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران

پیام مازند - در بیست و دومین شنبه امید و افتخار،طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران در تالار ایوان شمس آغاز شد.

لیست منتشره درخصوص نیروهای استخدامی موهوم است/ جذب ۶۷۰ نیروی جدید در شهرداری تهران/ در تبدیل وضعیت ایثارگری در کشور پرچم‌دار هستیم

پیام مازند - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران تأکید کرد: لیست موهومی در ارتباط با استخدام نیروهای انسانی در شهرداری منتشر و به صورت کهکشانی نشر شده است.

شهر آفتاب، میزبان بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت می‌شود

پیام مازند - با تصویب شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، بیست و هفتمین دوره این رویداد مهم با همکاری شهرداری تهران در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب برگزار می‌شود.

۴ هزار میلیارد تومان از دستگاه‌های دولتی طلب داریم/ تحقق بودجه غیرنقد تا ۲ هزار میلیارد تومان بیش از تکلیف

پیام مازند - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: چهار هزار میلیارد تومان مطالبات از دستگاه‌های دولتی تاکنون تایید شده که باید در سازمان حسابرسی تایید شود تا بتوانیم جذب کنیم.

با اعتبار تخصیص داده شده به تهران برای آلودگی هوا فقط می شود ۵۰ متر مترو ساخت!

پیام مازند - رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت: سهم اعتباری تخصیص داده شده درخصوص مقابله با آلودگی هوا در مجلس به تهران ۸۱ میلیارد تومان است که یا پنجاه متر مترو باید ساخته شود و یا هشت دستگاه اتوبوس خریداری کرد. باید دقت شود این بودجه چه میزان اثرگذار خواهد بود.

باید از پرداختن به امور غیر قانونی پرهیز شود

پیام مازند - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: رعایت سرعت عمل، پاسخگویی مسئولانه، پیگیری مطالبات مردمی و حفظ و رعایت اصل قانون در رابطه با شورا و آشنایی با ظرفیت‌های اداری در پاسخگویی به اعضای شورا به جای استفاده از فرصت‌های اداری نیز از ضروریات است.

اتوبوس‌ و مترو، ترافیک، آلودگی هوا و باقی داستان‌های تهران

پیام مازند - الان که متن گفت‌وگو با سخنگوی شهرداری تهران را پیاده می‌کنم، یکی از همکاران روزنامه، نفس‌زنان از راه رسیده و از ایجاد مشکل در ایستگاه مترو محمدیه خبر می‌دهد و می‌گوید چند دقیقه‌ای هم فیلم ضبط کرده از بلبشویی که آنجا اتفاق افتاده. از شلوغی مترو گفت و اول از همه هم ذهن به این سمت‌وسو رفت که یا قطاری دوباره دچار مشکل شده، یا پله‌های برقی مترو دوباره خراب شده‌اند یا یک چیزی از این همیشگی‌های مترو تهران، منتها کمی بعد خبر آمد که یک جوان ۲۱‌ساله، قبل از ورود قطار در سکوی شرقی ایستگاه میدان محمدیه وارد حریم ریلی شد که با توجه به نزدیک بودن قطار به سکو، راهبر قطار با زدن به‌موقع کلید اضطراری از بروز فاجعه جلوگیری کرد. بعد از قطع برق، فرد موردنظر با کمک مسافران از ریل خارج و القصه این ورود به حریم ریلی باعث تاخیر ۶ دقیقه‌ای در خدمات‌رسانی قطارهای خط ۱ متروی تهران شد. خلاصه اینکه این حسن‌مطلعی برای آغاز نگارش این گفت‌وگو نبود.

۱۵مخاطره تهران

پیام مازند - زندگی شهری در پایتخت با تهدیدهای مختلفی مواجه است که باید برای رفع آنها چاره‌ای فوری اندیشید.

ضرورت رفع ابهام در طرح صیانت باغات و حفظ حریم روددره کن

پیام مازند - رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح ویژه‌ای در خصوص معماری کن در سال ۹۹ تصویب شده و با توجه به استقبال پایین مردم و لزوم انطباق طرح با طرح موضعی ساماندهی رودخانه، بازنگری هر دو طرح با هدف اجرایی‌تر کردن آن در بافت فرسوده و باغات در دستور کار مدیریت شهری است.

ابلاغ اخطاریه به ۶۲ ساختمان ناایمن در پایتخت

پیام مازند - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: جلسه‌ای با حضور دادستان تهران و ۱۷ نفر از شهرداران برگزار شد و به ۶۲ ساختمان ناایمن از ۱۲۹ ساختمان اخطاریه ابلاغ شد و تا پایان سال فرصت دارند نسبت به انعقاد قرارداد ایمن‌سازی ساختمان‌ها اقدام کنند.

تحقق ۸۵ درصد از بودجه سال ۱۴۰۱ نتیجه تلاش، پیگیری و برنامه‌ریزی درست است

پیام مازند - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به تحقق ۸۵ درصدی بودجه ۱۴۰۱ تا پایان دی‌ماه گفت: با برنامه ریزی و پیگیری های ویژه، امیدواریم ۱۰۰ درصد بودجه مصوب را تا پایان سال، محقق کنیم.

لیست منتشرشده درباره استخدام ۴هزار نیرو در شهرداری صحت ندارد

پیام مازند - رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره استخدام ۴هزار نفر در شهرداری تصریح کرد: آنچه خوانده‌ام صحت ندارد و لیست ساختگی است، چون استخدام شرایط خاصی دارد و توسط شورا بررسی می‌شود.

پایان مراحل اول و دوم مسابقات «قهرمان شهر»/ مرحله فرامنطقه‌ای تا پایان سال برگزار می‌شود

پیام مازند - میرزایی گفت: مسابقات قهرمان شهر از ۱۰ تیر آغاز شد و تا دی ماه دو مرحله ابتدایی آن به انجام رسید و در بهمن و اسفند مسابقات فرامنطقه ای این رقابت ها برگزار می شود.

پیش‌بینی جایگاه‌های شارژ رایگان برای موتورسیکلت‌های برقی در پایتخت

پیام مازند - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: جایگاه‌های شارژ رایگان و سریع در تمام نقاط اصلی جاذب سفر پایتخت برای موتورسیکلت‌های برقی پیش‌بینی شده است.

از مزاحم تلفنی های آتش نشانی تا رد کردن چراغ قرمز/۲۰۰ آتش نشان جذب می شوند

پیام مازند - مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه ۲۰۰ نیرو جذب خواهیم کرد، گفت: در خصوص کمبود نیرو عقب‌ماندگی‌هایی داریم ولی هدفگذاری کرده‌ایم تا این مشکل برطرف شود.

نورافشانی در ۲۲ میدان پایتخت در شب پیروزی انقلاب اسلامی/ بیش از ۳ هزار برنامه در دهه فجر برگزار می‌شود

پیام مازند - مدیرکل فرهنگی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: برای شب ۲۲ بهمن ماه در محدوده‌هایی مانند برج میلاد، پل طبیعت، برج آزادی و ۲۲ میدان شهر برنامه نورافشانی برگزار می‌شود.

تغییراستانداردهای محاسبه کیفیت هوا تعداد روزهای آلوده را افزایش داده است / بهبود هوای تهران در اواخر سال

پیام مازند - زهره عبادتی ضمن اشاره به اینکه ما از سال ۹۸ استانداردهای محاسبه آلودگی هوا را سختگیرانه‌تر کردیم و همین امر موجب شد تا تعداد روزهای آلوده افزایش پیدا کند، گفت: با توجه به اینکه گرمای هوا پایداری هوا را از بین می‌برد و شرایط را بهتر می‌کند به نظر می‌رسد اواخر سال وضعیت مناسبی داشته باشیم.

ساير مطالب

ساماندهی کهنه‌فروشان خیابان مولوی در منطقه 12

اتمام پروژه مقبره الشهدای گمنام بوستان گلزار در منطقه 15

لزوم تسریع در تکمیل نواقص مسجد 72 تن

کاشت بیش از 37 هزار نشا گل‌های فصلی در بزرگراه شهید حکیم

آغاز فعالیت پاتوق‌ کتاب ویژه نوجوانان در کتابخانه‌ها

110 نقطه پایتخت برای اجرای برنامه‌های دهه فجر پیش‌بینی شده است/ برگزاری جشنواره‌های سراسری آرمان به صورت مشترک در تهران و سایر کلانشهرها

آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری تهران

اینفوگرافیک | بسته‌های تشویقی شهرداری برای پرداخت عوارض

مرمت و بازسازی میدان انقلاب/احداث بازار میوه و تره‌بار و جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس در مرکز پایتخت

لزوم ایجاد نگاه کارشناسانه در اجرای موفق پروژه‌ها

اجرای طرح حامی شهر در منطقه 9 ادامه دارد

پرداخت 1600 دلار از سوی دولت به ازای هر موتورسیکلت برقی/ قابلیت سوآپ برای شارژ باتری‌ها اجرایی می‌شود

اقدامات شهرداری در حوزه سلامت موثر است

15هزار نیروی خدماتی در طرح واکسیناسیون هپاتیت کارگران شهرداری واکسینه می‌شوند

در دوره جدید مدیریت شهری، نگاه سلامت‌محور وجود دارد/ تهیه 2 هزار و 700 واکسن آنفلوانزا برای کارگران شهرداری

ایجاد دهکده‌های سلامت با هدف خدمات‌دهی به سالمندان/ باغ‌شهرها برای ارتقا سطح بهداشت و درمان در تهران احداث می‌شوند

پیشرفت 90 درصدی مجموعه ورزشگاه شهر سالم 2

اقدام سریع و هوشمندانه راهبر قطار مانع مرگ مسافر در ایستگاه میدان محمدیه شد

در هفته اول بهمن ماه چه گذشت؟

ملاقات مردم با شهردار و معاونان

ایجاد روحیه همدلی عاملی موثر در افزایش بهره‌وری نیروی انسانی و جلب رضایت شهروندان است

بهره‌برداری از پارکینگ عمومی شهید مدنی؛بهمن‌ماه/تصفیه‌خانه منطقه 8 تا پایان سال وارد مدار می‌شود

چرا بیست و دومین شنبه امید و افتخار، شنبه‌ای متفاوت و خاص است؟

از شنبه 8 بهمن چه خبر؟

تقدیر عضو شورای شهر از خدمات منطقه 10 در آماده‌سازی یادمان شهید بوستان نورالزهرا(ع)

اجرای طرح «دوشنبه‌های سالمندی» در منطقه22

آذین‌بندی معابر منطقه 3 به مناسبت ایام‌الله دهه فجر

ماجرای اختلال در خط یک مترو/ راهبر مترو جان مسافر را نجات داد

بهره‌برداری از ورودی جدید دومین ایستگاه عمیق خط 7 مترو در آینده نزدیک

از شهرداری تهران برای رقم‌زدن اتفاقات خوب در شهر تشکر می‌کنم

مرگ سالانه 5 تا 10 هزار نفر در ایران بر اثر ابتلا به هپاتیت/ مراکز سلامت در 80 نقطه تهران ایجاد می‌شود

اقدامات شهرداری در حوزه بهداشت مطابق با به‌روزترین اقدامات دنیاست

4برابر شدن مسافرگیری خط 6

لایحه بودجه سال 1402شهرداری‌ چه ویژگی‌هایی دارد؟

54 واحد تجاری غیرمجاز در محله خلازیر تخریب شد

20 واحد صنفی متخلف در پاساژ حجت پلمب شدند

نخستین جام بازی‌های الکترونیکی جایزه بزرگ شهر تهران برگزار می‌شود

حفظ کرامت انسانی کارکنان اولویت اداره کل تخلفات اداری است

لزوم ایجاد وحدت رویه در انعکاس به‌موقع اخبار

موتورسیکلت‌ها به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه کنند/معاینه فنی 307 دستگاه موتور از ابتدای سال

کاهش ترافیک تهران-کرج تا سال آینده با اجرای پروژه جدید

گلایه عضو شورای شهر از نصب بی رویه سرعت گیر در معابر تهران/لزوم جمع‌آوری سرعت‌گیرهای مزاحم

18 ایستگاه سنجش کیفیت هوا در وضعیت قرمز قرار دارد/ شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس

حمل و نقل پاک، نیاز امروز پایتخت است/ تاثیر خروج خودروهای فرسوده از شهر بر کاهش آلودگی هوا

شنبه‌های امید و افتخار یعنی کار/ درآمدزایی شهرداری به‌گونه‌ای نیست که بر مردم فشار وارد شود

همراهی شهرداری تهران با فراجا در شوش و هرندی

قرار خدمت در منطقه 6

طرح جامع کاهش آلودگی هوا باید بازنگری شود

هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم است

به دنبال فراهم کردن زمینه اشتغال برای زنان سرپرست خانوار، افراد جویای کار و اقشار در معرض آسیب هستیم

تاثیر افزایش دمای شبانه تهران بر میزان آلودگی هوا

شب لیله‌الرغائب در آستان مقدس امامزاده صالح(ع)

قرار خدمت؛ منطقه 6

قرار خدمت؛ دیدار با کارکنان منطقه 6

بهره‌برداری از تصفیه‌خانه مسیل باختر در منطقه 8 تا نیمه اسفند

عرضه متری مسکن موجب جذب سرمایه‌های خُرد است

پیشرفت 90 درصدی ایستگاه مترو کارگر/ همراه‌سرای پناه تا ماه آتی به بهره‌برداری می‌رسد

بلوار شهید جوزانی در منطقه 22 ایمن‌سازی می‌شود

آغاز طرح کاشت 15 هزار نهال در منازل شهروندان و فضای سبز منطقه 19

مشارکت شهروندان در جشنواره «یارانِ شهر» فوق‌العاده بود/ حمایت و صیانت از «گزارشگران فساد» محور جشنواره سال آینده

تغییر نام 4 معبر تهران به نام شهدای زن

بودجه سال 1402 شهرداری ارائه شد

برپایی بازارچه کارآفرینی و کارگاه‌های آموزشی در مجموعه گردشگری دریاچه شهدای خلیج‌فارس

مرمت بیش از هزار متر گاردریل در معابر منطقه 5

استقرار گرمخانه سیار در میدان امام حسین (ع)

مدیران خانه‌های قرآن و عترت محلات منطقه 12 با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند

بودجه 25 هزار میلیاردی شهرداری برای توسعه حمل ونقل عمومی /رشد بودجه چقدر بود؟

ایمن‌سازی تردد شهروندان را با جدیت دنبال می‌کنیم

پایگاهی قوی برای نمایش و ارائه آثار فاخر ایجاد شود

آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری

نوسازی چاره دارد، اما برنامه قوی می‌خواهد

اجرای طرح ساماندهی دستفروشان و بساط‌گستران در منطقه 21

کسب عنوان برتر مدیر شهرساز و پاسخگو برای شهردار منطقه 14

گسترش فرهنگ دوچرخه‌سواری یکی از راه‌های برون‌رفت از آلودگی هوا

مشوق‌های شهرداری منطقه 17 به مالکین املاک فرسوده جهت نوسازی

ایمنی بوستان‌های منطقه 2 مطابق با استانداردهای HSE کنترل می‌شود

همایش شهروندان مشارکت‌جو

لزوم ایجاد انگیزه و تقویت نیروهای توانمند حوزه سرمایه انسانی در مناطق جنوبی پایتخت

نیازسنجی مرحله دوم اجرای طرح "بهاران خدمت" در پایتخت

التیماتوم کمیته ایمنی به مالکان ساختمان‌های ناایمن/ایمن‌سازی آغاز شد

خانه تاریخی «مشیرالدوله» به‌زودی برای بازدید عموم بازگشایی می‌شود

«صندوق پروژه»؛ طرحی برای مشارکت مالی شهروندان

ساماندهی 200 دستفروش منطقه 8 در محله کرمان

تخریب 2 هکتار از ویلاهای غیرمجاز

اماکن نگهداری حیات‌وحش در شهرداری زیر ذره‌بین اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار

بانوان مدافع سلامت تجلیل شدند

طرح خرسندسازی فرصتی برای کسب رضایت پرسنل ساعی

پیش‌بینی دما و بارش نرمال در تهران طی بهمن‌ماه/ استان همچنان درگیر کم‌بارشی

پشتیبانی مناطق از توسعه و احداث ایستگاه‌های جدید شبکه مترو تهران

شناسایی و تجهیز 16 تقاطع پایتخت به سیستم آلارم صوتی برای نابینایان

نوسازی تاکسی در تهران فعلا به صورت نقدی/مذاکره با سه بانک برای ارائه تسهیلات

ظرفیت معابر، پاسخگوی حجم افزایشی خودروها نیست

آراستگی نمای بصری پایتخت با اجرای فاز اول طرح بهاران خدمت/بزرگراه آزادگان نونوار می‌شود

محفل ادبی «شعر و ترانه» در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود

بخش خصوصی با رفع موانع تولید مسکن، گردش اقتصادی کشور را رونق می‌بخشد

تامین روشنایی ایستگاه‌های اتوبوس و انجام خط‌کشی محوری در منطقه 11

پیگیری ساماندهی محوطه تئاترشهر از سر گرفته می‌شود

تلاش برای آگاه‌سازی جامعه نسبت به بیماران پروانه‌ای با برگزاری نمایشگاه عکس

لایروبی دریاچه بوستان المهدی (عج) در منطقه 9 پس از سه سال

کنگره شهدای محله جوادیه برگزار می‌شود